Predlozi - Majsko okupljanje u Beogradu

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Progovori sliko. Sva iskustva su dobrodošla.
Sinbad
Korisnik
Postovi: 375
Pridružio se: 06 Avg 2012 22:59
Lokacija: NS

Post od Sinbad »

Mislim da Roberto_s moze to bolje od mene. Ima i fotografije! :)

Evo malo informacija sa konkretnog druzenja.

http://www.panda-club-serbia.com/forum/ ... 46.60.html
Kad se mora, nije teško.
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Posto predlog za okupljanje u Beogradu ne odgovara, ko predlozi drugu lokaciju neka bude i organizator. Da ne caskamo bez konkretnog dogovora. Ili da cekamo da se Sokol ukljuci. Prihvatam svaki predlog ali sa preuzimanjem odgovornosti, politicki receno, i angazovanje na organizaciji. Ima opcija i sa Zasavicom, da otvorimo sezonu. Pozdrav Dusan
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

admin napisao:Posto predlog za okupljanje u Beogradu ne odgovara, ko predlozi drugu lokaciju neka bude i organizator. Da ne caskamo bez konkretnog dogovora. Ili da cekamo da se Sokol ukljuci. Prihvatam svaki predlog ali sa preuzimanjem odgovornosti, politicki receno, i angazovanje na organizaciji. Ima opcija i sa Zasavicom, da otvorimo sezonu. Pozdrav Dusan
Pošto očito niko ne želi bilo šta da vam odgovori, dragi nam predsedniče (iz nama, a očigledno ne i vama poznatih razloga) ovim putem želim da vam objasnim da niko od nas nije na bilo koji način želeo da minira (po drugu godinu zaredom) vaš predlog za organizaciju okupljanja u Beogradu. Već je jednostavno predložena lokacija za većinu bila neodgovarajuća (bar za one koji su učestvovali u temi).
Svi ostali koji iz bilo kog razloga nisu pisali u ovoj temi (a pretpostavljam da je u pitanju određeno poštovanje prema vama i ovom forumu) su svojim prećutkivanjem verovatno odobravali ono što je većina napisala ... ili se možda varam?
Što se Sokola tiče, voleo bih da se uključi ali ne verujem u to, obzirom da smo ga u neku ruku "potrošili", našim lošim procenama, a čovek je pre svega pošten i srčan.
Konkretno DušanHy, Driver i Jader će se prihvatiti organizacije Majskog okupljanja, pa šta nam bog da. Predloženi termini okupljannja su 16.05.-18.05. i 23.05.-25.05. mesto održavanja skupa je Nautičko selo Biser - Boljevci. Aktivnosti za vreme okuopljanja redovni - kratak obilazak okoline i bogato kulturno-umetničko-gastronomski sadržaj. O detaljima i pojedinostima ćemo kasnije. I što bi naš Sokol rekao: POČNIMO SA PRIJAVLJIVANJEM, OSTALO JE JOŠ SAMO 2 i PO MESECA DO OKUPLJANJA :)

P.S. Okupimo se u što većem broju ove godine, jer očigledno nema plaćanja članarine :(
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

A majice?
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Prijava: 1 kamper 2 osobe + Kole prikolica (ili kamper - budući) 3 osobe
Malo objašnjenje: Uz svo poštovanje admina, i ja sam više pristalica druženja u prirodi sa svim ostalim sadržajem. Ukoliko je potrebno možemo se skupiti i napraviti promociju našeg kluba u BG (kod admina ili na nekom drugom mestu), tada ili neki drugi put, ali za samo druženje ipak glasam za prirodu
Poslednja izmena od lio u 08 Mar 2014 14:59, izmenjeno 1 put ukupno.
Kole
Korisnik
Postovi: 9
Pridružio se: 25 Maj 2013 22:28
Lokacija: Niš

Post od Kole »

A kacketi ?Mogao bi Sprinter da organizuje nesto za majice,a ja cu za kackete.DusanHY,Driver,Jader KOLE dolazi.SRECAN POCETAK ORGANIZACIJE !!!
Korisnikov avatar
ljubomir372
Korisnik
Postovi: 175
Pridružio se: 19 Dec 2012 18:11
Lokacija: Surcin
Kontakt:

Post od ljubomir372 »

Mogao bih i ja da se prijavim.Prikolica i posada od 6 clanova.Posto zivim u Surcinu stavljam se na raspolaganje organizatorima.Moj tel. je 063 1121525.
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Ali već za jesenje okupljanje hteli bi smo revanš. Mi organizujemo, a Vi sa severa trošite gorivo...
Niš, okolina, Bovansko jezero, Oblačinsko jezero ili slično...
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Sve dogovoreno, držimo Vas za reč.
@Kole već su u toku dogovori oko majica, očekujem uskoro rezultate.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

@Lio, što se tiče prvog druženja, nećeš mi ovaj put pobeći za pravljenje pice. Interesuje me cela procedura
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

sprinter napisao:@Lio, što se tiče prvog druženja, nećeš mi ovaj put pobeći za pravljenje pice. Interesuje me cela procedura
Dogovoreno
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Pa šta ćemo sa datumom okupljanja? Koji sa datum se vama čini boiljim, za oba vikenda najavlju lepo vreme. Ne znam da li neko od nas ima klince koji treba da upisuju srednju školu ili fakultet, pa da im vikend 24-25.05. možda ne odgovara (koliko znam osmaci se raspuštaju 30.05.).
Što se jesenjeg okupljanja tiče, Lio slažem se sa predlogom, ako se ja pitam možemo da uvedemo i letnje i zimsko okupljanje, druženja nikada dosta.
Za majce i kačkete sam zamolio jednog prijatelja koji meni godinama radi štampu i vez, da uradi preipremu za vez i da konkretnu ponudu. Uradićemo par probnih pa ću ih slikati i okačiti
Polo majca u plavoj ili beloj boji sa vezom - napred sa leve strane logo ccs, a pozadi na sredini bliže kragni mali natpis (dužine 20cm) web stranice CCS-a. Gotov proizvod može da se dobije u 3 različita kvaliteta majce, a cene se kreću u rasponu od 600,00 - 1000,00 sa vezom po komadu. Za kačkete ćemo još videti jer ih je teško raditi sklopljene pa ću ponudu dobiti naknadno.
Što se štampanih majci tiče možemo i to da radimo, ali sam mislio da su polo majce sa vezom kvalitetenije i trajnije rešenje. Štampane majce možemo da radimo u seriji za svaku okupljanje ili svake godine.
Možda ne bi bilo loše da sam ovo napisao u temi koja je predviđena za to ali .... Izvinjavamo se.
Poslednja izmena od DusanHY u 09 Mar 2014 13:35, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Prijava:
Sprinter 1 kamper 2 osobe
Allrounder 1 kamper 2 osobe
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 772
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

@dusanHY Predlažem da idemo s prijavama do 20-25 aprila i da tada fiksiramo datum na osnovu želje većine. Tada će i dugoročne prognoze vremena biti pouzdanije.
Odgovori