Okupljanje - Prijavjlivanje za druzenje u ZDRELU.

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Potvrđujem dolazak za sutra
Pozdrav
Boris P
Novi korisnik
Postovi: 4
Pridružio se: 08 Sep 2011 09:49

Post od Boris P »

Dolazimo gospođa i ja, ostavite nešto i za nas.
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Pozdrav svima iz Banje Ždrelo, ovde je odlično, topla voda pa je kupanje i u spoljnim bazenima odlično, trubači pored bazena!!! videćemo kakvo će druženje biti večeras... Šteta što nismo u većem broju
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Pozdrav za ekipu u Zdrelu. Zao mi je sto nisam dosao ali sam imao kvar na kamperu. Pukao mi je sraf koji drzi alternator pa sam se jedva dovukao nazad od Botanicke baste do Visnjicke. Cijukao mi je kais neko vreme a ja sam mislio da je zato sto je bio nov pa ce vremenom da legne. Pogresna procena.
Posaljite slike da vidimo gde ste uzivali.
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Post od Sokol »

Prodje i ovo druzenje bilo je super neka recima i slikom opisu oni koji su bili a postavicu i ja nesto.Koristim priliku da se zahvalim svim kamperistima koji su bili a one koji nisu mogli pozdravljam sa zeljom za sledece druzenje.
YU1PSO
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

Sokol napisao:Prodje i ovo druzenje bilo je super neka recima i slikom opisu oni koji su bili....
pa da pocnemo...., evo ja cu pokusati slikom i reci da prenesem deo atmosvere koja je vladala zdrelom ovoga vikenda

prvo zelim da pohvalim SOKOLA koji je kao organizator ovoga skupa od mene dobija najvisu mogucu ocenu, jer sve je bilo izvanredno isplanirano, prezentovano i realizovano, bez i jednog propusta u hodu

naravno sve pohvale i za vlasnika zdrela gazda GILETA koji nas je domacinski docekao, po srpskim obicajima: kuvana rakija, domaci med, predjelo sa domacin kacamakom, gulasom, domacim vinom, ..... i to sve u neogranicenim kolicinama iz pucketanje kamina i muziku za stolom (harmonika i gitara). koriscenjem svih raspolozivih bazena otvorenih i zatvoreni uz muziku trubaca na uvce i to sve G R A T I S ! ! !

koliko je veselo bilo privukli smo paznju i interesovanje ministra bozidara djelica, kao i grupi novinara sa stanpanih i elektronskih medija
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

u slici to je izgledalo ovako:


Slika
docek gazde gileta i smotra kamera u novootvorenom kampu sa strujom, vodom, wc om...


Slika
prvi red kampera kako su pristizali



Slika
jos jedan pogled s cela


Slika
naravno tu su kolege iz drugog reda, koji su pristizali i pojacavali ekipu za druzenje



Slika
iz drudog ugla



Slika
e kad smo se skupili onda je krenula gozba uz muziku



Slika
spajaju se stolovi i krecu nazdravljanja uz domace vino, rakiju, i naravno izuzetan gulas



Slika
naravno sve to uz pusketanje vatre iz kamina



Slika
a u velikom kaminu sprema se naravno sac



Slika
posle dobre klope treba calorije sagoreti pa smo svi krenuli pravac bazeni na celu sa organizatorom sokolom, koji je brinuo o svemu i svakom ko je bio na skupu



Slika
kupanje na otvotenom bazenu na samo +8 oC i temperaturi vode od +40 oC sa trubacima na uvce je dozivljaj za pamcenje



Slika
vesela ekipa koja se odlicno provodila



Slika
samo da napomenem ovo je samo deo ekipe jer nisu svi bili u tom trenutku kad je slikano bili u otvorenom bazenu, ali su svi prosli tretman sa trubacima



Slika
posle bazena u vecernjim satima drugarsko vece uz spricer, rec po rec.....




Slika
razmena iskustava, dozivljaji, saveti i preporuke i sve to do duboko u noc



suma sumaru: vikend odlicno iskoriscen sa lepim uspomenama sa ljudima koji su orjentisani prema prema kampovanju i slobodi kretanja
drugi dan je protekao u presentacijama kampera, patentima vlasnika na svojim vozilima koje su prilagogili svojim potrebama i konforu boravka u njima, pa cak i jednog ucesnika koji je sam napravio kamper za oko 3 meseca i krenuo odmah sa porodicom put italije na test voznju...
nemam slike drugog dana, pa sam ukratko ga opisao
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

zaboravio sam na video materijal, pa evo dopune mog prethodnog posta u slici i muzici, a ostalo je trebalo doziveti
http://www.youtube.com/watch?v=BkW6J3Qx ... ideo_title
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Pohvala Driveru57s za ovu lepu reportažu sa jučerašnjeg i današnjeg skupa kamperista iz banje Ždrelo kod Petrovca na Mlavi.
Nema se šta mnogo dodati, slike govore sve.

Slika

Još jedna pohvala organizatoru skupa tj. našem kolegi Sokolu koji se svojski potrudio i profesionalno organizovao ovo prelepo druženje i naravno gazda Giletu koji je sve to omogućio.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Post od Sokol »

Hvala vam na ovako prikazanoj atmosveri ,bice mi drago da sledeceg druzenja budemo u sto vecem broju .
YU1PSO
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Bilo je to zaista lepo druženje koje ćemo pamtiti.
Još jednom se zahvaljujemo organizatoru i nadamo se da će ovakvih druženja biti još.
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

Dragi naši kamperi,
Drago nam je da ste imali ovako lepo druženje. Sve pohvale za Sokola. Nadam se da će za sledeće druženje naš zdravstveni bilten biti bolji i da ćemo zajedno sa vama uživati.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Drustvo je bilo veselo . Sve cestitke za organizaciju.
Film sa Yuotuba i slike govore za sebe .
Mozda napravimo nesta ovako i na planini , sneg .....
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Da postavim i ja nekoliko slika. Inače sve čestitke organizatoru. Sokol je stvarno sve perfektno organizovao, druženje je bilo super, pa ukoliko bude prilike možda se organizujemo i na planini...

Slika
Slika
Slika
Slika
GRANDUKA
Korisnik
Postovi: 120
Pridružio se: 03 Jun 2011 01:59

Post od GRANDUKA »

sVAKA CAST SOKOLE....
LEPO ORGANIZOVANO----VIDI SE DA JE BILO DRUZENJA I DA STE SE LEPO PROVELI...
Filmic na youtube je delimicno pokazao atmosferu....
POZDRAV SVIMA OD GRANDUKE
Odgovori