Okupljanje - Kampersko okupljanje u maju

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
akcijas
Korisnik
Postovi: 16
Pridružio se: 06 Maj 2011 13:38

Post od akcijas »

Podržavam predlog za Grzu.Iako sam bio nekoliko puta nije mi dosadilo mesto,lepa priroda.Problem mi je 12.maj.Ali ukoliko okupljanje počne u petak,e to bi mogao da uklopim petak druženje i noćenje,pa u subotu trk u "svatove".Prijavljujem 1 kamper+ 2 "matorih"
akcijas
Korisnik
Postovi: 16
Pridružio se: 06 Maj 2011 13:38

Post od akcijas »

Od opreme imam sve: veći roštilj.kotliće,sač,2 agregata,Mogu da vam ostavim pa da vrati Driver 57.....
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

Nov sam na ovoforumu. Unazad nekoliko meseci pratim desavanja na ovom sajtu i drago mi je da ima ovoliko ljudi koji ozivljavaku kaperski pokret koji je jedno vreme potpuno zamro na ovim prostorima. Od kako znam za sebe kampujem sa satorom a od prosle godine imam manju kamp prikolicu pristojno opremljenu. Drago bi mi bilo da vam se priklucim na majskom okupljanju. Problem mi je samo jedna obaveza pocetkom maja tako da cu tek 7-8 maja znati raspored za vikend kada se planira okupljanje. U svakom slucaju zelim vam dobar provod i druzenje. Pozdrav za sve kampere.
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Post od Sokol »

Slazem se i ja da Mustang preuzme domacinstvo i nek osmisli organizaciju i sve uz to predosecam da ce ovo biti najveci skup kamperista pa nek nam je sa srecom.Ujedno prijava jedan kamper 3 osobe.Pozdravljam Dragana i dobro nam dosao.
Da nezaboravimo presednistvo treba skup prijaviti u SUP Paracin da sve bude kako treba.
Poslednja izmena od Sokol u 09 Apr 2012 09:26, izmenjeno 1 put ukupno.
YU1PSO
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Prihvatam domaćinstvo ali da prvo rešimo datum okupljanja.
Zbog rekreativne nastave na koju kreću deca baš 11.05. odgovarao bi mi drugi datum.
Dajem predlog da se datum pomeri nedelju dana ranije ili kasnije od predloženog datuma 11.12 i 13. maja.
Ako neko putuje negde za Prvi maj verovatno će mu odgovarati naredni vikend tj. 18.19. i 20. maj.
Poslednja izmena od mustang u 09 Apr 2012 09:48, izmenjeno 1 put ukupno.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Post od Sokol »

Meni odgovara bilo koji datum
YU1PSO
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Meni odgovara i jedan i drugi datum, važno da nije radni dan. Možda je 18 Maj prikladniji, taman da se odmorimo od 1-og Maja.
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

DA FIKSIRAMO. 18. petak vece, 19. subota i nedelja 20.maj
Mustang formiraj listu i stavi nas nekoliko koji smo se prijavili.
Ako budemo ma livadi, valjala bi nam velika nadstresnica il par manjih da ih spojimo kako bi formirali centralno mesto za rucak-veceru. Stolove i stolice svaki nosi kao i escajg.
Pozdrav Dusan
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Da počnemo sa prijavama za kampersko okupljanje na izletištu Grza kod Paraćina 18, 19 i 20-og maja.
Mislim da rok za prijavljivanje treba da bude vikend pre samog skupa tj. da to bude 13. maj. Naravno, ko se bude prijavio i posle tog datuma uvek je dobrodošao.


1. Mustang 2+2
2. Sprinter 2
3. Admin 2+2
4. Groš 2
5. Sokol 3
6. Akcijaš 2
7. Driver 57s 2+2

Neka svako na spisak doda ime i broj osoba.
Ja ću lično obavestiti nekoliko naših kolega koji nisu članovi foruma a koji su sigurno zainteresovani da dođu.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Sprinter je uglavnom rekao sve što je bitno ali što se hrane tiče ja ne bih mnogo komplikovao organizaciju nabavkom velike količine roštiljskog mesa prema broju prijavljenih.
Moj predlog je da svako ponese količinu mesa tj. hrane prema svojim potrebama, roštilj je ionako sastavni deo opreme svakog kampera ili prikolice, plus piće.
Sigurno će biti dovoljan broj roštilja da se svo meso ispeče. Napravićemo neku vrstu švedskog stola spajajući kamperske stočiće. Treba jednostavno poneti sve ono što inače nosite kada idete negde
kamperom: čaše, tanjiriće, pribor za jelo... Nije loše da neko ponese koji stočić više, sigurno će trebati.
Dodatak trpezi biće jagnje koje će nam spremiti i doneti naš kolega Mile Švaba koji je inače bio sa nama u banji Ždrelo.
Ja ću se pobrinuti da se mi odrasli zabavimo uz pesmu i "živu" muziku a za decu planiram karaoke veče pa će i deca biti animirana. Dobro ozvučenje od 2x200W sa bežičnim mikrofonom će možda
i nas odrasle naterati da zapevamo nešto veselo!
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Što se mene tiče, sve ok. podržavam, meni odgovara.
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Još uvek postoji opcija da večera uz muziku bude u kafani Koliba samo bi u tom slučaju morali da u subotu predveče krenemo sa izletišta kamperima 6 km dalje
a po završetku večere da se vratimo na spavanje na mesto gde smo bili.
Dajte predloge i za ovu varijantu.
Omnia mea mecum porto
tadija
Korisnik
Postovi: 5
Pridružio se: 05 Maj 2011 23:24

Post od tadija »

Slazem se za Grzu 18. 19. i 20. maj. Prijavljujem jedan kamper, dvoje odraslih i dvoje dece. Pozdrav!
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Koliko mi se čini, put od 6km.. je dosta uzan, uvek ima vikendaša, tako da može biti gužve. Jedna stvar je kada dvadesetak kampera prođe tim putem u razmaku od dva sata, i to po jedan, a druga stvar je da se kolektivno krene za večeru, pa još jednom istim putem nazad, a možda se malo i popije...
Nekako mi ta varijanta pomeranja kampera nije baš sjajna. Ja mislim da je bolje organizovati sve na jednom mestu.
Ili, da se za Subotu organizuje večera kod Kolibe, ali i da spavanje to veče bude kod Kolibe, pa sutra ujutru kud koji mili moji.

Pozdrav za Tadiju, još jedan forumaš iz Šapca.
Poslednja izmena od sprinter u 10 Apr 2012 16:53, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

sta je zivot bez zabave ???
ja sam za zabavu
Odgovori