Okupljanje - Kampersko okupljanje u maju

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

pregledano vise puta super
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Pozdrav za ekipu sa Grze. Jako mi je zao sto nisam seo u vec spremljen kamper za put ali zbog velikog problema morao sam u petak vece i u subotu da se bavim zubarima. Tek sam se sada malo oporavio. Mislio sam na vas i pokusao da telefoniram i pozdravim, ali sam posle nekog vremena shvatio da ste u zoni bez signala. Kakva blagodet. Jedino sam mogao da vam po Igoru posaljem poruku i pozdrave.
Ovo je bilo trece vezbanje posle Zasavice i Zdrela tako da imamo vec neko iskustvo. Svaki clan kluba moze da fiksira neki datum i neko mesto, pa svako kome odgovara termin i ko ima vremena i raspolozenja moze da se prikljuci.
Molim kolege da mi po svom izboru posalju u punoj rezoluciji po jednu fotografiju , posto upravo pisem tekst za novi broj Travel Magazina.
e-mail:campingclubserbia@gmail.com
Pozdrav za sve uz veliku zal sto nisam bio u Grzi. Dusan
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Gledam ove snimke pa mi prosto žao što nismo mogli duže da ostanemo, ali šta je tu je Đole je morao na spavanje, a to je značio što pre nazad za Beograd.
I ja bih želeo da se pridružim čestitkama i pohvalama Mustangu za odlično organizovan skup, kao i svi kamperistima koji su se odazvali pozivu, a naročito Draganu iz Pirota, svaka čast.
Još uvek sređujemo utiske i slike tako da će i toga biti narednih dana, doduše ne nešto puno jer smo većinu vremena provodili družeći se i razmenjujući utiske i iskustva nego fotografišući.
Do skorog viđenja i u nadi da će nas idući put biti još više.
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

Evo i par fotografija od mene:
Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Deo grupe
Slika
Poslednja izmena od Dragan u 23 Maj 2012 08:00, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Tek sada vidim koliko smo imali sreće zbog lepog vremena, najavljuju loše vreme sve do kraja meseca.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Evo par slika i iz Našeg ugla.

Da se ne ponavljamo, prethodne slike ostalih kolega već su mnogo pokazale o atmosferi.

Slika

Slika

Slika

Uploaded with ImageShack.us

Slika

Domaćini, sve čestitke

Slika

Naš drug zamenik predsednika

Slika

Atmosfera kasno uveče, skoro svi polegali

Slika





Malo prirode

Slika

Slika

Slika



Slika



U povratku svratili smo u rodno mesto rodonačelnika države, Vožda Karađorđa, selo Viševac

Slika

Slika

Slika

Slika
Poslednja izmena od sprinter u 23 Maj 2012 19:15, izmenjeno 1 put ukupno.
ZAKI
Korisnik
Postovi: 28
Pridružio se: 05 Jan 2008 13:05
Lokacija: Ljubljana
Kontakt:

Post od ZAKI »

Svaka vam čast. :)
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

slikovito iz objektiva naseg foto aparata izgledalo je ovako:

Slika
nas dolazak u subotu popodne, zdravica sa domacinom i rostiljada


Slika
imali smo nezvanog gosta pa smo morali da ga privezemo za kuku dok traje rostiljada, na kraju dobio je i on svoj deo


Slika
priprema energenata za logorsku vatru
Slika



Slika
kad se dobro podlozi , onda se i razbukti, e zato je sokol bio strucnjak


Slika
polako se podgreva atmosvera sa muzicarima


Slika
i muzikanti i vatra u sluzbi zagrevanja, ako se na to jos doda domaca rakija koja je dominirala na stolu....



Slika



Slika
kucni ljubimci nasih drugara zaokupili su paznju kako dece koja su ih stalno mazila tako i odraslih



Slika
opste narodno veselje uz kolce....



Slika
uz muziku i pucketanje vatre do duboko u noc na samo +8 oC razmenjivala su se isustva, dozivljaji, i pravili planovi za ovu sezonu



Slika
novi dan posle vesele noci zapoceo je obilaskom prirodnog dobra ovoga kraja


Slika
sumske staze pored vode za jutarnju fiskulturu, ili lagane setnje



Slika
vrelo grze
Slika


Slika
do izvora pod bukvom krenuli smo
Slika



Slika
a do izvora obisli smo jos i pecinu (ja bih pre rekao da je suvo vrelo koje nije vise u funkciji) ali nismo silazili u nju



Slika
popeli smo se i do izvora pod bukvom, natocili svezu izvorsku vodu koja je u momentu zamaglila flasu koliko je hladna, a o pitkosti da ne govorim ,treba je probati



Slika
zajednicka fotografija, nismo bas svi na okupu, al je vecina, neki su vec otisli, drugi se spremaju, treci su u setnji....



Slika
stari put na samom odvajanju sa magistalnog puta ka izletistu od jakih kisa poplavljen je pa je bio izazov za mene i kolegu iz kraljeva koji je bio iza mene u dolasku



u povratku kuci resili smo da ne idemo auto putem vec kroz srce sumadije obidjemo kragujevac i gružansko jezero, pa evo par slicica u povratku kuci:

Slika
na ulasku u kragujevac prvi kruzni tok, inpozantno nema sta


Slika
na drugom kruz.toku je Fiat, a ko bi drugi, i vidi se razlika u standardu nekad i sad



Slika
svaki grad ima svoj neki soping mol, kragujevcani se ponose sa plazom



Slika
u gruži naidjemo na cuveni bus iz legendarnog filma ko to tamo peva
Slika



Slika
a podseca pomalo i na kampera od pozadi sa ovim merdevinama i cubom na krovu, a tu je i cunak od truma peci....



Slika
evo i enterijera, fale smo glumci i da krene nova klapa nastavka legende domace kinematografije



Slika
spustili smo se i do gružanskog jezera opasanog pecarosima



Slika
predjosmo mostom sto vodi preko sredine jezera, i odluka je pala da jedan vikend u toku leta posvetimo ovom lepom jezeru



Slika
uz crvene zrake sunca u zalasku na horizontu krecemo dalje put mrcajecaca gde na polako sustize vece

mozda sam malo na kraju opisa otisao sa teme, ali bilo je jace od mene
nadam se da ce i ostali postaviti svoje slike jer ima nesto sto sam ja ispustio ili nisam stigao na vreme jer kolilo sam cuo neki su bili u petak i vratili se u subotu pre nego sto smo mi dosli

posebno bi pohvalio dusana hy koji pravi svoj kamper i dosao je na jedan dan sa kolima, da nas upozna, pokaze slike i prezentira recepturu pravljenja kampera od kombija i kamp prikolice
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Veliki pozdrav i hvala svima koji su bili na Grzi i podržali moj predlog za vreme i mesto druženja, i naravno, zahvaljujem se svima koji su pohvalili moju ulogu domaćina.
Pogled na livadu punu kampera i kamperista koji dobroćudno ćaskaju uz kaficu i rakiju, veselo veče sa muzikom i šetja prelepom prirodom Grze, napunili su naša srca pozitivnom energijom.
Vremena je opet bilo malo za sve teme, i zato očekujem ubrzo organizaciju još jednog skupa i veselog druženja.
Evo i nekoliko slika s mukom odabranih između ostalih 150 koliko sam snimio, a koje su mi sve vrlo drage i koje sam svakog dana pregledavao počev od nedelje kada smo se vratili sa Grze.


Slika Slika Slika Slika Slika Slika
Slika Slika Slika Slika Slika Slika
Poslednja izmena od mustang u 26 Maj 2012 00:05, izmenjeno 1 put ukupno.
Omnia mea mecum porto
Odgovori