Okupljanje - Kampersko okupljanje u Oktobru

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

Dragan napisao:Lepa montaza. Steta samo sto nisi imao sve fotografije u punoj rezoluciji.
Pozdrav, Dragan.
Malo je u pitanju i moja greška, radio sam na brzinu. Sada je nešto bolji kvalitet.

http://youtu.be/7blkrywOB0c
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Dobro si se setio da napraviš video klip od slika, šteta je samo što se niko od nas nije setio da napravi pravi video klip iz kafane i dočara pravu atmosferu.
Vidi se da je Drajver malo zakasnio na okupljanje, on to ne bi propustio.
Omnia mea mecum porto
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

mustang napisao:Dobro si se setio da napraviš video klip od slika, šteta je samo što se niko od nas nije setio da napravi pravi video klip iz kafane i dočara pravu atmosferu.
Vidi se da je Drajver malo zakasnio na okupljanje, on to ne bi propustio.
Moraćemo da poradimo na tome ubuduće, imamo fotoaparate koji snimaju, kamere, tehničko znanje, znači fali samo malo volje i organizacije...
Uzgred duguješ nekoliko slika ovde ili na FB iz Rastovnice
Poslednja izmena od lio u 06 Nov 2012 18:47, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Baterije su bile prazne kad sam krenuo u subotu, tako da imam samo nekoliko slika. Očekujem donaciju slika sa našeg mini kamperskog okupljanja u Rastovnici kod Prokuplja.

Slika Slika
Omnia mea mecum porto
poseidon
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 16 Dec 2009 23:23
Lokacija: nis

Post od poseidon »

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

ovo u rastovnici se ne racuna, nije bilo prijavljeno!!!
naravno sala mala, mozemo samo da vam zavidimo na lepom druzenju a i gastro uzitku
miki56
Korisnik
Postovi: 49
Pridružio se: 17 Jun 2011 14:51
Lokacija: Smederevo

Post od miki56 »

Evo nastavak slika sa mini okupljanja u Rastovnici kod Prokuplja.
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
miki56
Korisnik
Postovi: 49
Pridružio se: 17 Jun 2011 14:51
Lokacija: Smederevo

Post od miki56 »

:)

Evo i malo atmosfere u video clipu:


http://youtu.be/s5t01eHf_-8
Poslednja izmena od miki56 u 07 Nov 2012 21:51, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Ove slike odlično dočaravaju pravu atmosferu koja je vladala prethodnog vikenda. Gosti su nam bili Olja i Mića iz Smedereva pa smo se potrudili da ih lepo ugostimo.
U subotu veče domaćin je bio Peđa Posejdon u dvorištu (ili prakingu za kampere) iza svog auto servisa.
U nedelju smo se na predlog našeg kolege Lia okupili na poznatom prokupačkom izletištu Rastovnica, koje je na izuzetno toplom novembarskom suncu pokazalo svu svoju lepotu.
Uz piće i muziku Lio nam je ponovo demonstrirao umeće u pravljenju njegovog već daleko poznatog specijaliteta pice ispod sača.
Međutim, nešto posle 14-15 h došlo je do prave demonstracije sile.
Na poprištu su se našle Liove pice , roštilj (uštipci, dimljena rebarca i slanina, kobasice, piletina..) i prasence koje se peklo na ražnju od ranog jutra!
Jedva preživesmo!
Poslednja izmena od mustang u 07 Nov 2012 22:36, izmenjeno 1 put ukupno.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Inače prelepu atmosferu još više je podgrejao i CD našeg kolege Sprintera na kome se nalazi necenzurisana verzija Cajke.
CD je već po okolini dobio i zvaničan naziv "Sprinterov disk"!
Dok sam ovo pisao videh da smo ja i Đuka već "iskočili" na youtube!
Omnia mea mecum porto
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Mogu da kažem da je bilo super, a kad je nešto dobro moraćemo da ponovimo
Pozz
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

Kakv je to način! Organizovati ovakvo druženje i ne javiti ostalim iz kluba!

Za naziv CD-a ću da vas tužim. Pa zna se čija je i odakle je Cajka. (Caj, caj, Cajka iz Novoga Sada ...)

Gornja dva reda su šala, naravno :)

Sada ozbiljno:
Baš mi je drago da ste se okupili, a kako se vidi, dobro ste se i proveli. Lokalno je lakše okupiti posade, manji su troškovi transporta, a i dalje ostaje potreban duh kojim se širi kamperska ideja. Ovo vaše okupljanje treba da ohrabri sve koji bi da organizuju manja lokalna druženja. Ovo lokalno nikako ne treba da isključi i bilo koga drugog da se pridruži.
Poslednja izmena od liiiman u 08 Nov 2012 12:55, izmenjeno 1 put ukupno.
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Bilo je spontano (odnosno naprečac), tako da nismo mogli da najavimo - Posejdon će reći više o tome. Ipak kada se zna ranije, možemo objavljivati ovakve stvari pa ko voli nek izvoli (to mislim i na ostale)
Pozz
Poslednja izmena od lio u 08 Nov 2012 12:23, izmenjeno 1 put ukupno.
poseidon
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 16 Dec 2009 23:23
Lokacija: nis

Post od poseidon »

OBRAZLOŽENJE-OPRAVDANJE ZA NEPRIJAVLJIVANJE DRUŽENJA 03.-04.11 2012: Dogovor o druženju je bio u petak oko 20h,kada smo videli da će biti lepo vreme a sa Liom smo kontaktirali tek u subotu pa tako izvinite na nepozivanju.Ako ima krivca to sam ja.Ali neka ovo bude samo uspešna proba.Videli smo da može i tako da funkcioniše.Ako je za utehu sve vrame smo vas spominjali.Javila se i ideja o zajedničkom dočeku Nove godine.Kad i gde i kako ?Možda to može da bude tema i povod za sledeći skup!
miki56
Korisnik
Postovi: 49
Pridružio se: 17 Jun 2011 14:51
Lokacija: Smederevo

Post od miki56 »

Ideja o zajedničkom dočeku Nove godine je ok. Recimo Zlatibor - Rožanstvo, još ako bude snega mogao bi to biti pravi kamperski užitak. Za ovaj produženi vikend idem na Zlatibor pa bi osmotrio još jednom objekat i okolinu, ali koliko se sećam mislim da odgovara i ambijent, veliki prostor za parking, restoran- sala, sobe i sve što treba. Obaveštavm vas kada se vratim ili sa lica mesta.
Ko hoće može da se pridruži.
Odgovori