Okupljanje - Kampersko okupljanje u Oktobru

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Ovih dana slabe su mi konekcije pa se nisam uključivao na Forum.

Vidi se po slikama da ste se lepo proveli. Svi Vam pomalo zavidimo.

Drago mi je za disk, ima svega na njemu. Niste čuli disk koji se zove "za pijenje" Kada se ponovo budemo videli, doneću ga.

Vrlo je inetresantan predlog za Novu Godinu. Ako želimo, treba brzo delati, jer vreme proleti.Što se mene tiče ja sam za.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

@ Mikii 56.

Ja sam takođe planirao za ovaj vikend da budem na Zlatiboru, ali juče na Mitrovdanu izgubio sam dobar glas. Zveknuo me laringitis, samo tako, Šištim kao gusan pred klanje, pa moram malo da smalaksam.
Baš mi je žao što ne mogu da sednem u kamper i krenem ka Zaltiboru, ali šta je tu je. Lep provod, a vreme će biti super, ovo će jedan od zadnjih lepih vikenda u ovoj godini.
miki56
Korisnik
Postovi: 49
Pridružio se: 17 Jun 2011 14:51
Lokacija: Smederevo

Post od miki56 »

Sprinter,

Potpuno te razumem, znam kako je to posle veselja . Žao mi je što ne možeš do Zlatibora ali biće još prilika i lepog vrmena za druženje. Popravi što pre glasne žice i pozdrav
Sinbad
Korisnik
Postovi: 375
Pridružio se: 06 Avg 2012 22:59
Lokacija: NS

Post od Sinbad »

miki56 napisao:Ideja o zajedničkom dočeku Nove godine je ok. Recimo Zlatibor - Rožanstvo, još ako bude snega mogao bi to biti pravi kamperski užitak. Za ovaj produženi vikend idem na Zlatibor pa bi osmotrio još jednom objekat i okolinu, ali koliko se sećam mislim da odgovara i ambijent, veliki prostor za parking, restoran- sala, sobe i sve što treba. Obaveštavm vas kada se vratim ili sa lica mesta.
Ko hoće može da se pridruži.
Mislim da je Zlatibor - Rožanstvo mnogo velika avantura. Nova godina na visini od skoro 1000m, je lep dozivljaj, ali ne daj Boze da padne sneg. Kako su nam putari azurni, druzili bismo do proleca gore :)

Otici kamperima uz lance i zimske gume je jos i moguce. Ali Prikolice, tesko!
Poslednja izmena od Sinbad u 10 Nov 2012 15:53, izmenjeno 1 put ukupno.
Kad se mora, nije teško.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Kada je 31.12. u pitanju, prikolicama je poprilično otežano kretanje. Jedino oni kojima je vučno vozilo neki džip,Suv 4x4, ili Tojota kakvu ima Kamper, ne beru brigu.
Rizik uvek postoji, kako zbog sebe, tako i zbog drugih. Ja sam vukao prikolice preko 20 godina ali sam ih skoro uvek koristio leti, nemam empiriju i ne bi da iznosim mišljenje.


Mislim da treba što pre da se dogovorimo oko osnovnih detalja, iako se to na prvi pogled ne uočava, vremena nema baš puno.

Što pre treba pronaći lokaciju, meni lično je svejedno, gde svi turci tu i ....

Ako ne napravimo dogovor u narednih 15 -ak dana, onda ćemo teško išta napraviti. Ovo zato što se do najkasnije do 10-og Decembra već rezervišu najbolje lokacije, prava mesta i dobra muzika. Ako se do tada ne dogovorimo o svemu, ovaj datum je neko optimalno vreme kada bi mogli da se svi razletimo u strelce i sami se izorganizujemo, da ne bi ostali u kućama.

Godinama supruga i ja idemo na dočeke van Šapca i to bar na dva dana. Jer kakva je to Nova godina bez dobre muzike, ića i pića. A to znači, posle dobrog dočeka u društvu prijatelja, svi pravac u sobe na spavanje, a ujutru zna se ....

Koliko sam zapazio iz dosadašnjih druženja, svima godi ili starogradska ili tamburaška muzika. Dakle,ako iole ima mogućnosti glasam za neku korektnu gradsku muziku bez elektrike, muzika na uvce, a da budem isuviše bezobrazan rekao bih "garagani sa bušnim instrumentima, masnim kragnama i kravatama, i prozuklim nebeskim glasovima". Ako su oni tu, što reče pokojni ( ili po onako naški: veseli ) Đole - sve ostalo su nijanse, hrana, smeštaj, lokacija. Muzika na Grzi je takođe bila izuzetna. Slično je bilo i u Jugovu.

I da napomenem ove godine Fortuna Nam nije baš naklonjena. Sam doček pada između Ponedeljka i Utorka. Nekako nema mesta za aranžman tipa: doček + prvo veče, pa razlaz nakon doručka 02.01. ili mi bar tako izgleda. Ali šta je tu je.

Ako smo za ovu priču, onda treba što pre delati, napraviti spiskove, ipak je ovo nešto drugačije u odnosu na dosadašnja druženja, treba čvršća organizacija, više ljudi se uključuje, treba rezervisati muziku, salu, uplatiti avanse i sl. a za sve ovo treba vreme.

Skautski pozz....
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Da ne zaboravim, ako ima zainteresovanih, neka neko od inicijatora, ili neko od administratora otvori posebnu temu, nije mesto da o dočeku Nove Godine diskutujemo u ovoj temi.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Ako se ne utanači doček, ako se bude otganizovala proslava, ja ću verovatno završiti ovde. :

http://www.koleba.rs/index.html
Odgovori