Okupljanje - ZASAVICA 14-15. MAJ 2011.

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
singer
Korisnik
Postovi: 73
Pridružio se: 15 Mar 2011 20:06
Lokacija: Fjutog

Post od singer »

liiiman, ako se ne varam, video sam ti prikolicu kod mornarice zakacenu za Fiat Stila...

Mozda se znamo, ziveo sam do pre tri godine u srednjoj kuli...

Koje si godiste?
Razlika između dečaka i odraslog muškarca je samo u ceni njihovih igračaka
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Podaci o auto kampu Zasavica

Auto kamp u rezervatu Zasavica se gradi na lokaciji 200 m od Vizitorskog centra Valjevac u selu Zasavica II, i biće opremljen savremenim telekomunikacionim sistemima (telefon, fax, bezicni internet,), kapacitet kampa je 40 mesta, svako kamp mesto imaće priključak na struju i vodu. U kampu se nalaze sledece infrastrukture sanitarni čvor, tusevi, prostorija za pranje sudova, spoljni tusevi i mesto za pranje nogu i obuce, a neposredna blizina Retervata omogucava razne sportsko rekreativne aktivnosti. Ideja je prepoznata i finansijki podržana od Ministarstva ekonomije i regionalnog razvoja.
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Zasavica 22.04.2011.:

1. Admin 2+2
2. Gros 2
3. Sprinter 2
4. Sale Frizer 2+1
5. Limann 2+2
6. Randza 2
7. Sale Air 2
8. Boban Krkić 2
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Bice bice lepo drustvo, nadam se da se i domacin nece obrukati, a dobra volja i raspolozenje kod nas nece nedostajati. Ako za vece nabavi neku tamburicu dve e mogla bi i festa da se desi
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Ako se nesto ne promeni dolazim i ja
2+1
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Zasavica 23.04.2011.:

1. Admin 2+2
2. Gros 2
3. Sprinter 2
4. Sale Frizer 2+1
5. Limann 2+2
6. Randza 2
7. Sale Air 2
8. Boban Krkić 2
9. Joca 2
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Malo sam se trudio , nadam se da nisam nista pokvario ,primam predloge i sugestije i naravno prepravke , Zasavica je za sad korisna informacija koja ce preci u putovanje kad se to dogodi ?
Leca
Korisnik
Postovi: 27
Pridružio se: 13 Apr 2011 13:22

Post od Leca »

Hvala moderatoru (Grosu) sto brine o nama sa novim prikolicama. Naravno da dolazimo, ja i supruga. A sto se tice servisnih informacija sve je sredjeno, sve funkcionise, pumpu sam zamenio, a ostalo je radilo, samo je trebalo znati ukljuciti. Vidimo se u Zasavici. Znaci Leca- prikolica+2 ! Mozda neka mapa puta. Sremska Mitrovica pa....?
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Admin je bio vise puta , verujem da ce pojasniti , drago mi je sto si sve uredjaje doveo u red
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Iz pravca Beograda do Zasavice se najlakše stiže preko Sremske Mitrovice. Do Sremske Mitrovice možete voziti autoputem, ili se kod Šimanovaca isključite sa autoputa, uđite pored Pinkovih studija u selo i vozite samo pravo nacionalom duž leve strane autoputa, do Pećinaca, na ulazu u Pećince idite do centra, nastavite pravo ka uključenju na autoput, a negde ispred rampe (200m) imate raskrsnicu, Vi idete desno ka Martincima i Rumi, preko nadvožnjaka pređete autoput, pa idu Martinci, pa Ruma, na rskrsnici u Rumi nastavljate pravo i vozite u centar i nastavljate samo pravo, pa ide Voganj, nakon toga se kroz podvožnjak vraćate na levu stranu autoputa i dolazite u Sremsku Mitrovicu.

Na ulazu u Sremsku Mitrovicu doćićete do kružnog toka. Ukoliko dolazite iz pravca autoputa, nastavljate pravo ( izlazite na drugom isključenju), a ukoliko dolazite iz pravca Vognja, onda je to treće isključenje. To je putni pravac za Šabac, Bogatić, preko Salaša Noćajskog i put za Mačvansku Mitrovicu. Odmah nakon 1km prelazite most na reci Savi. Vi nastavljate pravo i pratite put sa Mačvansku Mitrovicu. Nakon 1-2km nailazite na raskrsnicu sa obeleženim znacima, velikim putokazima gde vode putevi. Levo je za Bogatić i Salać Noćajski a Vi tu skrećete udesno, pratite putokaz za Mačvansku Mitrovicu. Pratite ovo skretanje i za 1-2km Vi ste već u Mačvanskoj Mitrovici. Prolazite kroz samo naselje i idete pravo, uz reku Savu. Postoje oznake za Zasavicu. Zasavica je selo. Do samog rezervata prirode vodi put koji se odvaja od glavnog puta negde pred sam kraj sela i skretanje je ulevo. Kada skrenete, nema omašaja, put Vas dovodi do kampa, mislim da ne ide nigde drugde.

Nešto se ne sećam, moguće je da ćete već ranije videti pojedine putokaze koje vode ka Zasavici, ali ovo je taj put.

Daljinar: Bgd - SR. Mitrovica 65-70km Sr. Mitrovica - Zasavica cca 12-15km

Benzinskih stanica usput ima koliko hoćeš, za snabdevanje je najbolje ući u Sremsku Mitrovicu, ( na kružnom skretanju iz pravca autoputa prvi izlaz). Ići pravo duplim trakama. Na drugom semaforu, ići levo i tu se odmah nalaze Merkator i TUŠ sa većim parkinzima.

Pozdrav.
Poslednja izmena od sprinter u 23 Apr 2011 22:58, izmenjeno 1 put ukupno.
Leca
Korisnik
Postovi: 27
Pridružio se: 13 Apr 2011 13:22

Post od Leca »

Hvala sprinter.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Zasavica je dobra lokacija za Nas "severnjake" iz Bgd, NS i okoline, ali ruku na srce bogami podaleko za neke Naše kolege. Podržavam i zaista će mi biti drago da se ponovno vidim za Liom i negovom suprugom, ali bilo bi zaista super da ukoliko budu mogli da nađu vreme, da dođu i Mustang, Posejdon i druge kolege, ako ništa drugo a ono zbog toga što ćemo se ovaj put osim druženja , po malo baviti i organizacijom udruženja.

Mislim da bi Naše kolege iz Niša i okoline, trebale da razmišljaju o lokaciji novog okupljanja, pre godišnjih odmora. Prošle godine je to bila , mislim Grza, ali na žalost ništa nismo realizovali.

Pozdrav
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Za Mustanga
ako se rešiš da ideš u Zasavicu trebalo bi da se čujemo pa da idemo zajedno. Autoput do BG za kamper je kao za kamion 2150 din. u jednom smeru (provereno prošli put) ali po Garminu kilometraža je skoro ista i ibarskom, gde ću najverovatnije da idem.

Može li neko da stavi GPS koordinate Zasavice?
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Zasavica 24.04.2011.:

1. Admin 2+2
2. Gros 2
3. Sprinter 2
4. Sale Frizer 2+1
5. Limann 2+2
6. Randza 2
7. Sale Air 2
8. Boban Krkić 2
9. Joca 2
10.Lio 2+1
11.Leca 2
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Sprinter je pomenuo novo okupljanje za koje se ja sasvim slažem, nakon Zasavice sezonu bi mogli početi i okupljanjem na Bovanskom jezeru u blizini Soko banje. Ima mesta za kampere, jezero je lepo, ima šta da se obidje i vidi... U slučaju da se organizuje druženje ja organizujem prasence i ražanj...

Samo da kažem ukoliko je neko od kolega u blizini ili dođe za I maj, mi ovde tradicionalno odlazimo na Oblačinsko jezero (između Niša i Prokuplja). Izletište je lepo, ima motel (lovački dom) razne terene i na žalost mnogo žaba noću. U svakom slučaju program će biti obogaćen sa dosta CE vitamina: prasenCE, jagnjenCE, pivCE ...
Poslednja izmena od lio u 24 Apr 2011 08:15, izmenjeno 1 put ukupno.
Odgovori