Okupljanje - ZASAVICA 14-15. MAJ 2011.

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

ZASAVICA 14-15. MAJ 2011. -16 posada- azurirano 06.05.2011.:

1. Admin 2+2
2. Gros 2
3. Sprinter 2
4. Sale Frizer 2+1
5. Limann 2+2
6. Randza 2
7. Sale Air 2
8. Boban Krkić 2
9. Joca 2
10.Lio 2+1
11.Leca 2
12. Igor 2+2
13.Allrounder 2
14.Kamper 2
15.Akcijas 2
16. Tadija 4
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Molba Za SPRINTERA : Da li mozes doci u Zasavicu u ponedeljak kamperom da budemo dekoracija za zvanicno otvaranja?
Bice program, TV mediji, valjda i zakuska na par sati.
Meni je kamper u fazi registracije a dolazim sa GROS-om i KAMPER-om
Rekao sam organizatorima da cemo doci kamperima na otvaranje u ponedeljak ali da dovedu u subotu tamburase o njihovom trosku a mi cemo dalje da ih stimulisemo. Prihvatili su.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Za Admina:

Zaista sa zadovoljstvom bih se odazvao pozivu ali imam problem. U Ponedeljak sam u Čačku u 10h30min, stim što treba od stranke da dobijem potvrdu sutra u toku dana, ili sam u Loznici u 11.00ha, gde sam već obezbedio zamenu ukoliko budem išao u Čačak.
Ako odem za Loznicu slobodan sam oko 12,30ha. Ako odem u Čačak vraćam se negde posle 16.00ha

Kada je planirano otvaranje?
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Treba da budemo pre 11h
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Zaista mi je krivo, ali nema šanse, lep provod Vam želim
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

OK
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Poziv ostalim kolegama da sutra do 11h budu u Zasavici kao dekorativni element na zvanicnom otvaranju prvog pravog Evropskog kampa na Dan Evrope 9.maja Ko je u mogucnosti neka potvrdi svoj dolazak .
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Da ne bude zabune, nas naredni vikend ostaje po planu. Sutra je samo zvanicno otvaranje sa ljudima iz ministarstava i drugih zvanicnika
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Danas smo imali prilike da prisustvujemo i pomalo ulepsamo danasnje desavanje, zvanicno pustanja u rad novog Kamping stajalista za kamper vozila i kamp prikolice Zasavica .
Da ne bude zablude politika ovog objekta nece se zasnivati poput vecine drugih kod nas gde malo po malo kamp prikolice i neke druge nazovi kamper sprave se ZASANCE u krugu pojedinih kampova i postanu folklorni deo istog ...
Dakle zadrzavanje stranih i domacih putnika namernika svakako ce drzati paznju 3-4 dana jer prateci objekti i infrastruktura Zasavice sigurno zasluzuje toliko.
Ogradjen prostor sa jasno svima vidnim uredjajima za napajanje strujom i vodom , niskim vrtnim osvetljenjem ,waerles free konekcijom svakako zasluzuje dodeljene tri zvezdice . Dodao bi nove toalete sa senzor toalet baterijama , i satelitskim tv velikim ekranom , veliki kamin koji mozete da koristite , naravno i dobar deo kuhinje koju posedujete u kuci. Sve je novo i dobro , nadamo se da ce domacini da zadrze ovaj poslovni elan i u duzem periodu potvrde svoj kvalitet domacina .
Samo 200 metra dalje je glavni objekat rezervata Zasavica ali o tome i sta se moze sve videti i koristiti pruzeno od prirode cu opisati posle vikenda koji cu provesti 14-15 maja .
Ceo dogadjaj je propratila stampa , i na moje iznenadjenje pojavio se Gospdin Dinkic i pored njega mnogi ministri turizma , kamper saveza Srbije , ekolog... novinari ce lepse da ovaj deo reportaze opisu , mislim da ce vecina tv stanica ovo da imaju na svom informativnom programu.
Kako je red posle govora i svecanog otvaranja mala gurmanska zakuska uz tamburice .
Pored politicara moram pomenuti i nase kolege iz CCS kamper cluba Slovenije i posle prepoznavanja sa foruma koji posecujemo mi njihov i oni nas . Prilika za upoznavanje , razmena utisaka i svakako podrska da se u Srbiji na ovaj nacin razvije ovaj pokret i kod domacih kao i stranih kampera na proputovanju.
Pomenucu da je covek iz Slovenije poznat ko JOCA M
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Jako losa iternet veza do sad me sprecava da postavim odmah slike i filmice .

Slika
Slika
Na fotografijama se mogu videti razni ucesnici , kao gospodja iz ministarstva turizma koju sam slucajno zamenio za estradnu zvezdu (nadam se da nece zameriti za ozbiljno) kao i prijatelji iz Slovenackog udruzenja kampera...
Emitovace na vestima 1. prva televizija
Pokusacu sutra da postavim i ostale slike....
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

SlikaSlika
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Nacelno smo se informisali kako domacin zeli da nam kao kamping klubu iz Srbije uprilici predstojeci vikend .
Ideja je da se okupimo u subotu od 12-14 h gde ce nas ocekati i posluziti kako je to red po obicajima , potom mali zbor radi druzenja i upoznavanja, i dogovora oko konkretnih ideja i nadamo se zakljucaka o daljem radu kluba ...
potom voznja brodicem po rukavcu, odmor . Oko 21 bice prilika da pocujemo umece tamburasa i naravno ko zeli u etno restoranu da dozivi zivot carde i salasa .
Nedelja ujutro organizovana setnja uz biologa poznavaoca biologa za ovo podrucje , staza je 6 km , ko zeli potom nedeljni rucak u cardi ili sopstvenoj reziji i to bi bilo do smiraja dana .
Naglasicu da su kamp struja voda , internet , voznja broda , ribolov BESPLATNI, A rucavanja i goscenje u restoranu po zelji i volji se naravno placa .
Mislim da sam dobro razumeo da ko zeli moze se u sopstvenoj reziji snabde sa hranom rostilj mesom u kaminu sa zarom ispeci rostilj u mogu reci idealnim uslovima ,a dok pecete meso moze te se posluziti domacim ''vocnim ''sokovima .'' vatra kraj kampera u kampu nije dozvoljena''

Uspeo sam i filmic da stavim , koliko da docara danasnju atmosferu , ne zamerite na montazi ...

http://www.youtube.com/watch?v=eAslM5FTS2Q
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Još malo detalja i informacija.

Sa direktorom autokampa Jovanom Vukadinovićem je precizno definisan program naseg boravka sledeci vikend.

Da bi napravili optimalnu organizaciju naseg druzenja molim da date predloge vezane za nase zajednicko druzenje u pogledu hrane i pica.

Da rezimiramo program:
Subota
dolazak do 12h
12 do 13 zakuska sa picem od domacina
14-15h voznja brodom
17h skupstina kluba
19h zajednicka vecera u prostoru sa ognjistem i rostilj u nasoj reziji
predlog je da svako ponese odgovarajucu kolicinu hrane i pica i da svi zajedno veceramo uz tamburase
Admin ce obezbediti nekoliko kilograma rostilj mesa za cevape kao podrska zajednickoj trpezi, par litara vina i sokova
Imacemo coveka na zajednickom rostilju pa cemo se baviti samo uzivanjem u druzenju i muzici.
Predlog je da svako ponese po nesto i napravimo "srpski"sto kao klinci kada prave zurke.
Posto se vecina ne poznaje ne bi bilo u redu da se namecu neke obaveze bilo finansijkse bilo obaveze donosenja bilo cega
Ovako je sve neobavezno osim dobrog raspolozenja.
Nedelja
dorucak u svojoj reziji, kafenisanje zajednicko u velikom pokrivenom prostoru gde ce nam biti glavno mesto za druzenje.
rucak mozemo imati u velikom restoranu u okviru rezezervata Zasavica na oko 200 met.od autokampa, svako po svojoj zelji ili da se ruca u autokampu po istom principu kao prethodna vecera-

Ja sam izneo svoj predlog i vidjenje pa molim kolege za komentar ili sugestije ili mozda neki novi predlog,

Posebno naglasavam da nikakvih troskova nemamo i da je sve besplatno.

Ovo ce nam biti prvo vece kampersko okupljanje pa moramo da se malo uvezbamo.

Slovenci imaju sistem prijavljivanja za odredjenu destinaciju i program, gde organizator napravi odredjeni program, troskove po osobi i nakon uplate svakog pojedinacno, finansiraju sve sto je programom predvidjeno.

Admin ce da odstampa i nalepnice za kampere sa starim znakom CCB-a ZASAVICA 14-15.maj 2011. kao uspomenu na druzenje.
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

Apsolutno se slažem sa svim detaljima oko organizacije. Vidimo se za koji dan!! Nego, na RTV je najavljena i grupa kampera iz Hrvatske, pa mi ćemo zajedno i napuniti ceo kamp!

Da li neko planira dolazak za 13.05?
Poslednja izmena od liiiman u 10 Maj 2011 11:09, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

mora da se salis 13.05 ? ili si organizovan ko nasa ili si casovnicar ?
Odgovori