Okupljanje - Kampersko okupljanje u Oktobru

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
rekreator
Korisnik
Postovi: 97
Pridružio se: 12 Avg 2011 00:48
Lokacija: Pančevo

Post od rekreator »

Najverovatnije dolazim u petak. Nestrpljiv sam. Poz i vidimo se.
Miki - Pančevo
rekreator
Korisnik
Postovi: 97
Pridružio se: 12 Avg 2011 00:48
Lokacija: Pančevo

Post od rekreator »

Sokole, LEGENDO.
Miki - Pančevo
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Za one koji idu ka Smederevu iz pravca Beograda, ili prolaze kroz Beograd informacija da je mnogo lepse koristiti stari smederevski put uz Dunav. Priroda je sjajna, put delimicno ide uz sam Dunav. Trasa je: Bulevar Kralja Aleksandra do kraja, posle toga uglavnom pravo, samo pratis putokaze, nećeš zalutati.
Za one koji dolaze iz pravca Rume, ili Novog Sada, najzgodnije je da idu ili autoputem kroz Beograd, ili zaobilaznicom, do Bubanj potoka, kod Bubanj potoka a pred naplatnom rampom, idu levo ( ako dolaze iz pravca Bgd.) odnosno nastave pravo ako dolaze zaobilaznicom, do centra Leštana, u Leštanima na glavnom semaforu ide se desno, pa pravac "Albukerki" , kako reče MIki 56.

Pozdrav domaćinima i očekujte Nas.

PS : Ja glasam za pasulj za Nedelju, tu nema promašaja.
Poslednja izmena od sprinter u 16 Okt 2012 11:37, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Sto se tice prijave za Palezu i Tadiju, nisam siguran da ce doci, jos mi nisu potvrdili dolazak
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Post od Sokol »

Jos jedna novina sto se tice SKUPA NA JUGOVO planirali smo obilazak tvrdjave u Smederevo takodje obici cemo vilu i vinograd Milana Obrenovica ,prevoz je obezbedjen TAXI odlazak i povratak za 200din.po autu tomu dodje 50din. po osobi tako da netrba da pomeramo kampere, jos je predvidjeno PLOVIDBA Dunavom ili camcima ili cu obezbediti brodic pa ko voli na plovidbu i ta mogucnos postoji,na vama je samo da dodjete u sto vecem broju OKUPLJANJE MOZE POCETI I U PETAK MI SMO TAMO-----BICE LUDO I NEZABORAVNO AI VREME NAM IDE NA RUKU.POZDRAV.
YU1PSO
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Post od Sokol »

DRAGI PRIJATELJI SVI KOJI ZELE DA DODJU NA DRUZENJE MOGU DOCI I SUTRA 19.10.2012 MNOGI SU NAJAVILI DOLAZAK SUTRA--DOBRO DOSLI NA SUSRET KAMPERISTA NA JUGOVO.
YU1PSO
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Post od Sokol »

Putovao pirocanac vozom i u njegov kupe udje predivna plavusa i sede preko puta njega,gleda je pirocanac gleda pa poce da lelece lele lele lele lele pita ga plavusa sta leleces jao lele kad bi mogo samo malo da pomilujem tvoje grudi,plavusa mu odgovori mozes ali to kosta 50evra pirocanac ko iz topa ma pare nisu problem i poce da miluje grudi ,posle nekog vremena poce opet da lelece lele lele pitaga plavusa zasto sada leleces kad ih milujes lele kude da nadjem tolke pare.
YU1PSO
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

E ovaj Deda je čudo od čoveka. Sve je stigao da organizuje za jedan dan, pa ne bi valjalo da se ne odazovemo ovakvom pozivu. Potvrđujemo dolazak Gros i ja , doduše kolima i to u subotu. Što se tiče prenoćišta nismo još sigurni da li ćemo noćiti u Smederevu. Vidimo se.
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Potvrdjujem dolazak u subotu po podne.Admin Dusan
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

U Subotu do 13ha potvrđujem dolazak , trebalo bi da da dođe i Miško, ali solo, Slavica radi.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Za Dula i Groša. Ako ostajete na večeri i piću i iću, treba razmisliti o prenoćištu. Nepotreban je rizik voziti.
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Sprinter zavisi od toga koliko će druženje potrajati, naravno da nećemo kretati nazad ako zasednemo.
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Ja sižem danas ali tek posle 23h.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Post od Sokol »

Zena slavi 50-ti rodjendan a muz joj salje poruku:U 20-oj si bila pupoljak,u 30-oj cokolada,u 40-oj vino a u 50-oj baba.LJutita zena na poruku odgovara: pupoljak nisi ti ubrao,cokoladu si delio sa prijateljima,vino su pili svi a babu j---s samo ti.
YU1PSO
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Ja mislim da cemo da zasedenemo, dugo se nismo videli
Odgovori