Predlozi - Majsko okupljanje u Beogradu

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Ja predlažem da se organizatori vide i dogovore o osnovnim stvarima, pa da Nam iznesu usaglašen plan i satnicu.
Slažem se da je još rano za odabir vikenda. Nesigurna je prognoza i za 15 dana, a kamoli za 2 meseca.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

@Admini Dajte stavite na forum original logoa kluba, radi autentičnosti. Kao što znate u toku smo sa izradom majica. Problem može nastati zbog boja logoa, naročito zbog podloge i boje slova.

@Dusanhy Da li će se veženje raditi po linijama logoa, ili će se prvo uraditi mali amblem pa bi se onda on prišio na majicu.
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Vez se radi direktno na majcu ili kačket i biće identičan originalu 100%, ali ako hoćete možemo da radimo i na nekoj podlozi koja će moći da se ušive npr. na dukserice, jakne itd...
Što se logoa tiče skinuo sam original iz teme -Novi forum- valjda je to to, svakako ću uraditi pripremni primerak pa ćemo videti.
Jedina nepoznanica mi je boja oblaka, da li je beli ili svetlo plavi?
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Uraditi sta je trajnije i lepse. Mozda je direktan vez na majicu bolje resenje. Ja bih svakako malo izmenio-potamnio gde god da je bela boja
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

Dobro bi bilo da neko od admina otvori stranicu za samoprijavljivanje kako bi spisak bio na jednom mestu i uvek ažuriran. Tu mogućnost smo imali jednom. Sto se mene tice bicu prisutan ukoliko ne bude neke vise sile koja ce me spreciti.
rekreator
Korisnik
Postovi: 97
Pridružio se: 12 Avg 2011 00:48
Lokacija: Pančevo

Post od rekreator »

Prijavljujemo se:
REKREATOR - 4 Osobe
RADAR - 4 Osobe

Bilo koji datum nam odgovara.
Miki - Pančevo
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Bliži se vreme planiranog Majkog okupljanja, pa kao što je red trebalo bi da budemo što konkretniji.
Kao prvo trebalo bi da fiksiramo datum, pošto su u predlogu postojala dva termina odlučili smo se da fiksiramo datum - vikend za održavanje Prolećnog okupljanja od 16.05. do 18.05.
Vremenska prognoza kaže da će vreme biti lepo i sunčano (što i nije slučaj sa narednim vikendom 23.05.-25.05.), doduše ne verujem da ćemo moći da se kupamo ali...
Kontaktirao sa TO Surčin koja gazduje ovi prostorom i verovatno ću se u četvrtak videti sa njiam i obići lokaciju.
Probaću da dogovrim večeru (po nekoj pristupačnoj ceni), jer kao što sam već rekao u sastavu nautičnog sela je i restoran sa nekih 70 mesta.
Do kraja nedelje ću izaći sa detaljnim planom, gde i šta bi mogli da obiđemo u okolini (manastir Fenek, Bojčinska šuma, ergela konja ....).
Za sve ostalo možemo (i treba) da se dogovaramo, znači nastavljamo sa prijavama , znamo datum, pa ko voli da se druži neka izvoli.
srdjansimic
Korisnik
Postovi: 52
Pridružio se: 02 Avg 2011 14:20
Lokacija: Novi Beograd

Post od srdjansimic »

Mozda je bolje da ostavimo za nedelju posle te, deluje mi da ce biti znatno bolja prognoza. Za 23-25 maj. Inace I mi se prijavljujemo, 1 kamper, sa 3 do 5 osoba, u zavisnosti od vremena :)
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Pre par dana kada sam gledao Acuweather i pisao post, za vikend 23-25 maj je stajalo lošije vreme od vikenda koji smo predvideli za okupljanje. Sada vidim de je drugačije.
http://www.accuweather.com/sr/rs/belgra ... r=5/1/2014
Što se mene (a i Jadera) tiče za taj naredni vikend imam neke obaveze, ali ako se većina složi da okupljnje bude 23.-25.05. ja ću se preorganizovati, nema problema.
Inače juče sam bi u Boljevcima i video se sa ljudima iz TO Surčin, koji su veoma raspoloženi da nas ugoste.
Odedili su mesto gde ćemo moći nesmestano da budemo parkirani, možemo da koristimo sanitarni čvor (koji je u zgradi recepcije u neposrednoj blizini), takođe kome treba struja i to je moguće rešiti.
Što se same večere tiče dogovorili smo se da umesto u restoranu na vodi, večernje druženje napravimo u prostoriji u zgradi recepcije, koja je čak i predviđena za takve stvari i prima do 60-ak gostiju. Restoran subotom zna da bude prilično popunjen stalnim gostima, a moramo ih razumeti sezona im je pa ga ne mogu zatvoriti zbog nas.
Do ponedeljka ću dobiti cenu večere, a kako su mi rekli ukoliko želimo da se samorganizujemo za večeru mogu nam taj prostor i iznajmiti.
Što se dnevnog izleta tiče, pošto TO Surčin ima 2 minibus-a, dogovrili smo se da to bude obilazak Manastira Fenek, Bojčinske čume i (imamo dve opcije) Salaša Stremen ili Stajkov etno kuća u Boljevcima. TO Surčin u opociji ima samo poludnevne izlete koji se plaćaju po turi, u ponedeljak ću dobiti tačan iznos po osobi i min. broj ljudi da bi se izlet organizovao.
Što se satnice i ostalih sadržaja tokom okupljanja tiče ne znam da li uopšte nešto da pišem o tome, to ćemo usput kao i svaki put do sada.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Ja lično mislim da je bolje sačekati malo da se vreme stabilizuje. Nije dovoljno samo da baš u vreme okupljanja bude lepo vreme, poželjno bi bilo i da se zemlja osuši . Mislim da je termin kraj Maja bolja opcija, nego sredina Maja, bar gledajući prognozu.
srdjansimic
Korisnik
Postovi: 52
Pridružio se: 02 Avg 2011 14:20
Lokacija: Novi Beograd

Post od srdjansimic »

A i onda mozemo od 30 maja. Bilo bi lepo da svi se okupimo :)
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 772
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

Ja 24. obeležavam detetu rođendan (ranije dogovoreno) tako da bih se u tom slučaju mogao pridružiti 25. Sve ostalo mi odgovara.
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

Prijavljujem prikolicu i cetiri osobe!
Idemo prijavljianje, planirajmo provod, a detalje cemo lako dogovoriti. Pozdrav iz Istre!
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Ja bih utanačio termin. Ipak svi imamo obaveza, tako da je vreme da se zna termin.
Što se mene tiče svejedno mi je da li 23.05. ili 30.05. Ne znam samo da li će komarcima biti svejedno.
Ako se glasa , ja sam pre za 30.05., ali prihvatam i termin 23.05.
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

liiiman napisao:Prijavljujem prikolicu i cetiri osobe!
A Badža?
Odgovori