Predlozi - Majsko okupljanje u Beogradu

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Otvaram diskusiju i komentare na predlog da se drugog vikenda u maju u Beogradu u Visnjickoj 25, na adresi kluba, u Kamping centru Beograd odrzi skupstina kluba. Kapacitet parkinga je 24 mesta a za visak imam resenje . Obezbedjena je elektricna energija, voda, WI-FI, toalet. Program cu predloziti i definisati naknadno. Domacin organizuje veceru i zurku u subotu vece a ostalo prema dogovoru. Izvinite me za licnu neaktivnost u pisanju jer sam u velikom poslu a Dule Hy je u pravu za kritike. Popravicu se.
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Da li ima primedbi na datum? Mozda je jos rano ali mislim da bi trebalo da da fiksiramo vreme kako bi ljudi mogli da planiraiu. Program ce ukljuciti i voznju rekama. Predlozi za program su otvoreni. Imam vec telefonske najave 6 kolega. Spisak cu postaviti naknadno. Pozdrav Dusan
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

Mozda oko 1. maja ima vise slobodnih dana pa bih ja uzeo u obzir i taj termin.
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Ne bih da ispadnem miner u ovoj organizaciji ali sam i prošle godine imao primedbu na mesto održavanja skupa u Beogradu . Opet napominjem da u okolini Beograda ima puno mesta koja su pogodnija za organizaciju ovakvog skupa. Ali pošto ja admin rešio da nas ugosti u svom objektu, ne mogu i neću da se bunim. Što se mene lično tiče ja ću doći ali verovatno bez kampera, jer mi je mnogo lakše da dođem autobusom :D (broj 16 staje u neposrednoj blizini).
Sa nekolicinom članova iz Beograda sam dogovarao organizaciju prolećnog okupljanja na drugom mestu ali Dule nas je preduhitrio pa sad nema veze.
Toliko od mene.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

DusanHY napisao:Ne bih da ispadnem miner u ovoj organizaciji ali sam i prošle godine imao primedbu na mesto održavanja skupa u Beogradu . Opet napominjem da u okolini Beograda ima puno mesta koja su pogodnija za organizaciju ovakvog skupa. Ali pošto ja admin rešio da nas ugosti u svom objektu, ne mogu i neću da se bunim. Što se mene lično tiče ja ću doći ali verovatno bez kampera, jer mi je mnogo lakše da dođem autobusom :D (broj 16 staje u neposrednoj blizini).
Sa nekolicinom članova iz Beograda sam dogovarao organizaciju prolećnog okupljanja na drugom mestu ali Dule nas je preduhitrio pa sad nema veze.
Toliko od mene.
I meni nekako glupo da kampujem u Bgd, na 10 minuta od kuće, mogu da dođem pešice :)

Ajmo @admin neku lokaciju u prirodi, dosta nam je grada
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

I meni se cini da je za prolecno okupljanje sireg clanstva prikladnije okupljanje negde u prirodi, kao sto je i do sada bila praksa. Ja sam licno zainteresovan da na par dana budem gost na Adminovom placu i da taj boravak iskoristim za obilazak blize i dalje okoline Beograda da cerkici pokazem neke znamenitosti koje nije imala prilike da obidje. Lokacija adminovog centra je izvanredna za obilazak centra grada, muzeja i ostalih sadrzaja. Pa evo pozivam i ostale kolege iz unutrasnosti da napravimo neko mini turisticko okupljanje kod Admina mimo prolecnog okupljanja.
Kole
Korisnik
Postovi: 9
Pridružio se: 25 Maj 2013 22:28
Lokacija: Niš

Post od Kole »

i ja sam vise za okupljanje negde u prirodi,pored reke ili jezera.Moze i u okolini Beograda.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Slika
Slika
Slika
Zasto se ne napise par reci o lokalitetu koji se spominje kao tema okupljanja u bojcinskoj sumi .
To je inace podrucije opstine Surcin koja je ulozila dosta truda u razvoj turizma na svojoj teritoriji i ciji sam cest korisnik njihovih usluga . Fotografije su snimljene iz restoran splava a pogled je levo i desno sa terase , inace se ovi splavici iznajmljuju i leti se jako mora potruditi da ga iznajmite u dnevnom ili celodnevnom terminu , na obali je odlicno uredjeno decije igraliste sa mnogim spravama i pozicijama za rostilj ... restoran prima oko 50-60 ljudi i ima muziku uvece . i ogroman osvetljen parkig duz celog kompleksa . Postoje dva pokretna splavica koja su tu radi obilaska i krstarenja Savom , kao u neposrednoj blizini mislim da je na svega 4-5 km postoji ergela i mogucnost jahanja ko zeli , takodje su na par kilometara dva manastira , sa istoriskim odajama gde je boravio Karadjordje ocuvanim do dana danasnjeg i takodje se mogu posetiti. Dodacu da je parking ogroman i osvetljen a ceo prostor suma oivicena rekom .
Ostale detalje potrazite na internetu ja bio i rado se vracam svaki put kad imam povoda i priliku.
Iskreno preporucijem !!
Molim ostale clanove da dopune ovo zapazanje , specijalno one koji su posetili ovu destinaciju .
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Ovo je u prvi mah bila ideja za mesto prolećnog okupljanja, ali nisam o tome piao misleći da je rano i da ima vremena.
Evo par informacija o Nautičkom selu Biser koje se nalazi u Jakovu - Opština Surčin.
Nalazi se na obali Save i u prvi mah je bilo izletište žitelja Jakova, Surčina i okoline, međutim 2007. tadašnja Opština Surčin započinje projekat Nautičkog sela i nedugo zatim (2009) uz obau niču pontom i 16 kućica koje se mogu iznajmiti. U skopu tih objekata napravljen je i splav restoran.
Na obali se nalazi veliki prostor u hladovini predviđen za izletnike sa uređenim i natkrivenim mestima za roštiljanje sa instaliranom strujom i vodom, deo je i ostvetljen i reflektorima, tu su takođe sportski tereni ,igralište za najmlađe i sl.
Evo i nekoliko fotografija.

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika


Kao što je Zoran rekao u neposrednoj blizini je manastir Fenek, Bojčinska šuma, Ergela konja, ribnjak Živača, pa bi svakako mogli da isplaniramo neke dodatne aktivnosti.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Ovo je slika Boljevca. Nisam na net-u našao puno drugih slika.
Super je što je Dule slikaoi okolinu. Izgleda obećavajuće.

Bojčinska šuma je super. Bio sam više puta u Kolebi, imaju dobre ganci tamburaše petkom i subotom. Ona je kod Progara.
Poslednja izmena od sprinter u 03 Mar 2014 21:57, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

U pravu si Sprinter podvukla mi se greška za Nautičko selo u pitanju su Boljevci, manastir Fenek je u Jakovu.
Inače pre par godina na toj lokaciji naš novi člano Roberto S je pravio već tradiocionalnu promenu agregatnog stanja jedne svinje.
Tako da i on može da kaže nekoliko stvari vezanih za ovu lokaciju i naravno ako želi i može pomogne u organizaciji.
Evo i par slika zanimljivosti u okolini

Manastir Fenek

Slika
Slika

Bojčinska šuma

Slika
Slika

Ribnjak Živača

Slika
Slika
Poslednja izmena od DusanHY u 03 Mar 2014 22:08, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

sama lokacija izgleda dobro, vidi se da ima mesta.
Nadam se da i u ovom restoranu sviraju tamburaši.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

Izgleda odlično! Sramota me da priznam da sam dosta puta prolazio, ali nikako da svratim :(

Evo i lokacije na google mapi.
Sinbad
Korisnik
Postovi: 375
Pridružio se: 06 Avg 2012 22:59
Lokacija: NS

Post od Sinbad »

Roberto_s i Ja overismo ovu lokaciju prosle godine. Onako, nije lose! :D
Poslednja izmena od Sinbad u 04 Mar 2014 00:19, izmenjeno 1 put ukupno.
Kad se mora, nije teško.
Odgovori