Predlozi - Majsko okupljanje u Beogradu

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

nama je sve jedno dolazimo s jednim kamperom nas dvoje odraslih i dvoje dece, pa kad god i kako god
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

@DusanHY
Organizatori dajte da utanačimo termine okupljanja. Ipak treba da se organizujemo, svako ima svoje obaveze. Ukoliko bude loše vreme, pomerićemo termin, ali hajde bar da znamo kada se planira okupljanje.

Beograđani, toliko ste tražili da organizujete druženje, druženje se približava a još uvek ostale nepoznanice: termin, vreme okupljanja, okvirni raspored, mesto okupljanja, okvirni broj posada, vrsta muzike - da li će biti žive muzike i kakve ili ćemo slušati CD, svejedno, ali da znamo, zajednička večera, za slučaj obilaska okoline da li će biti obezbeđen kamp i na koji način, koja prosečna cena po čoveku se očekuje, ima li neke karte, GPS koordinata, slika lokacije sl. Jeste hladno vreme, bezmalo još zima, ali treba se razdrmati. Vidim da Vas ima više organizatora, nemojte da bude ono, puno babica - kilavo dete.
Poslednja izmena od sprinter u 27 Apr 2014 23:40, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

sprinter napisao:@DusanHY
Organizatori dajte da utanačimo termine okupljanja. Ipak treba da se organizujemo, svako ima svoje obaveze. Ukoliko bude loše vreme, pomerićemo termin, ali hajde bar da znamo kada se planira okupljanje.

Beograđani, toliko ste tražili da organizujete druženje, druženje se približava a još uvek ostale nepoznanice: termin, vreme okupljanja, okvirni raspored, mesto okupljanja, okvirni broj posada, vrsta muzike - da li će biti žive muzike i kakve ili ćemo slušati CD, svejedno, ali da znamo, zajednička večera, za slučaj obilaska okoline da li će biti obezbeđen kamp i na koji način, koja prosečna cena po čoveku se očekuje, ima li neke karte, GPS koordinata, slika lokacije sl. Jeste hladno vreme, bezmalo još zima, ali treba se razdrmati. Vidim da Vas ima više organizatora, nemojte da bude ono, puno babica - kilavo dete.
Ma čekali smo da se formira nova vlada, nismo mogli ništa dok je bila tehnička :)
Šalu na stranu, od sutra ćemo imati više informacija.

Lokacija: http://goo.gl/maps/k5crd
Poslednja izmena od Jader u 27 Apr 2014 23:54, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Odlično, pozdrav
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

sprinter napisao:@DusanHY
Organizatori dajte da utanačimo termine okupljanja. Ipak treba da se organizujemo, svako ima svoje obaveze. Ukoliko bude loše vreme, pomerićemo termin, ali hajde bar da znamo kada se planira okupljanje.

Beograđani, toliko ste tražili da organizujete druženje, druženje se približava a još uvek ostale nepoznanice: termin, vreme okupljanja, okvirni raspored, mesto okupljanja, okvirni broj posada, vrsta muzike - da li će biti žive muzike i kakve ili ćemo slušati CD, svejedno, ali da znamo, zajednička večera, za slučaj obilaska okoline da li će biti obezbeđen kamp i na koji način, koja prosečna cena po čoveku se očekuje, ima li neke karte, GPS koordinata, slika lokacije sl. Jeste hladno vreme, bezmalo još zima, ali treba se razdrmati. Vidim da Vas ima više organizatora, nemojte da bude ono, puno babica - kilavo dete.
Što se mene, a i mojih kolega i prijatelja tiče mi smo izašli sa datumom, a upravo si ti Sprinteru imao primedbu na termin, kao što sam rekao moguće je pomeranje tremina ako se većina dogovori.
OK ajde da damo još dan-dva vremena pa da vidimo koji nam datum konačno odgovara, a onda da se preseče i kaže tad i tad, pa ko može - može.
Takođe vrlo sam jasno napisao šta sam dogovorio sa TO Surčin i isto tako rekao da će oni u ponedeljak poslati ponudu za večeru i eventualno organizaciji izleta.
Što se babica i kilave dece tiče vidim da je to u poslednje vreme postala uzrečica na ovom forumu ali ja se nadam da (bar do sada) ja i moji prijatelji nismo odavali utisak da smo neozbiljni ljudi.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

@DusanHY, radi tačnosti, podsetiću te na postove.

Prvi koji je pokrenuo mogućnost promene termina i to zbog lošeg vremena, bio je Srdjan Simić
srdjansimic napisao:Mozda je bolje da ostavimo za nedelju posle te, deluje mi da ce biti znatno bolja prognoza. Za 23-25 maj. Inace I mi se prijavljujemo, 1 kamper, sa 3 do 5 osoba, u zavisnosti od vremena :)
Ti si odgovorio potvrdno i samim tim si učinio neizvesnim termin određen za 16.05. :
DusanHY napisao:Pre par dana kada sam gledao Acuweather i pisao post, za vikend 23-25 maj je stajalo lošije vreme od vikenda koji smo predvideli za okupljanje. Sada vidim de je drugačije.
http://www.accuweather.com/sr/rs/belgra ... r=5/1/2014
Što se mene (a i Jadera) tiče za taj naredni vikend imam neke obaveze, ali ako se većina složi da okupljnje bude 23.-25.05. ja ću se preorganizovati, nema problema.....
Te tada sam se ja uključio i reagovao na sledeći način:
sprinter napisao:Ja lično mislim da je bolje sačekati malo da se vreme stabilizuje. Nije dovoljno samo da baš u vreme okupljanja bude lepo vreme, poželjno bi bilo i da se zemlja osuši . Mislim da je termin kraj Maja bolja opcija, nego sredina Maja, bar gledajući prognozu.
Nakon toga ponovo je reagovao Sržan Simić
srdjansimic napisao:A i onda mozemo od 30 maja. Bilo bi lepo da svi se okupimo :)
Ja sam se opet uključio na sledeći način
sprinter napisao:Ja bih utanačio termin. Ipak svi imamo obaveza, tako da je vreme da se zna termin.
Što se mene tiče svejedno mi je da li 23.05. ili 30.05. Ne znam samo da li će komarcima biti svejedno.
Ako se glasa , ja sam pre za 30.05., ali prihvatam i termin 23.05.
I posle toga, o terminu, ništa. Mi još uvek ne znamo kada se okupljamo. Da li je u opciji termin 16.05 kao što ste prvo predložili , ili 23.05. kada obojica imate obaveze ili 30.05.

Pretpostavljam da svi Mi kao odgovorni, porodični i poslovni ljudi planiramo neko svoje vreme, naročito slobodno a posebno obavezu koja traje 2 dana u kontinuitetu.
Kao što sam već napisao, meni je u suštini svejedno, da li ćemo se družiti 16.05. ili 23.05 ili 30.05. ali mi nije svejedno da rezervišem 3 termina u tom periodu .
Nama je lokacija u suštini blizu. Treba voditi računa da će biti posada kojima je ova lokacija na udaljenosti od 300km u jednom pravcu. To znači dodatnih 6-7 sati vožne samo u jednom pravcu.

Zato, Vi organizatori što pre predložite osnovni termin za druženje, vodite računa o svemu prilikom odabira termina, mi ostali smo prilično inertni, ali volimo da znamo neke stvari na vreme.
srdjansimic
Korisnik
Postovi: 52
Pridružio se: 02 Avg 2011 14:20
Lokacija: Novi Beograd

Post od srdjansimic »

Posto se pominjem da razjasnim moj stav. Meni odgovaraju sva tri vikenda. Samo od izbora vikenda, zavisi i broj clanova nase posade :)
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Samo da razjasnimo neke stvari, izašlo se sa kokretnim datumom, onda kada smo rekli da je najbolje započeti organizaciju.
Prihvatam svaku sugestiju za promenom datuma, s tim što se samo nas 4-5oro oglašava u ovoj temi po pitanju termina.
Ako ste saglasni ja bih da sačekam još danas da vidimo da li će biti nekih predloga iz južne i centralne Srbije pa da zakucavamo datum.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Ma sve je ok, hajde samo da imamo okvir. Slazem se da su nam se juznjaci malo u ucutali, ali brate kolike poplave su dole nije ni cudo
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Post od Sokol »

Pozdrav svima prijavljujem 1 kam 2 clana neka mi organizator malo pojasni mesto okupljanja i datum hvala .
YU1PSO
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

Pratim desavanja ali se ne izjasnjavam jer ce meni udaljenost biti presudna u odluci jer bih morao da krenem u petak ranije. Dolazak u subotu u popodnevnim satima i povratak u nedelju oko podneva mi je neracionalno. Zainteresovan sam za druzenje i ,nadam se, da cu biti prisutan. Zato cekam da vidim za koji termin ce vecina biti zainteresovana pa da kasnije vidim mogu li da se uklopim.Meni je kraj meseca prihvatljiviji termin ali svestan sam toga da ne mogu zelje svih biti zadovoljene.
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Složiću se sa Draganom, kako treba preći veću kilometražu i ja bih da dođem u petak. Pošto je prognoza nesigurna radije sam za kraj maja. Stojim iza mojih reči, mi ćemo sada kod Vas, ali zato planirajte jesen u Nišu ili okolini...
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

lio napisao:Složiću se sa Draganom, kako treba preći veću kilometražu i ja bih da dođem u petak. Pošto je prognoza nesigurna radije sam za kraj maja. Stojim iza mojih reči, mi ćemo sada kod Vas, ali zato planirajte jesen u Nišu ili okolini...
moze vlasinsko jezero, da vidimo ta tresetna ostrva
Poslednja izmena od driver57s u 28 Apr 2014 20:56, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

@Driver57 . Znaš li ti koliko ima do njih, oni su koliko znam negde pred kraj autoputa , put za Vlasinu. Ti slobodno kreći, ali za druženje nisam baš siguran.
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Na Vlasini se i leti uveče nose vuneni džemperi i jakne, tako da nije baš prijatno ići tamo na jesen. Može neka druga lokacija.
Omnia mea mecum porto
Odgovori