Predlozi - Majsko okupljanje u Beogradu

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

sprinter napisao:@Driver57 . Znaš li ti koliko ima do njih, oni su koliko znam negde pred kraj autoputa , put za Vlasinu. Ti slobodno kreći, ali za druženje nisam baš siguran.
@Sprinter šta zna @Driver57 šta je 400 km, uzme i vozi :)
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Pošto smo prozvani, da se i mi sa juga uključimo malo u diskusiju.
Samo vas gledam i čekam da precizirate datum pa da potvrdim dolazak. Nama najviše odgovara 23-25 Maj, ali nam je u principu sve jedno.
Bitno je da što pre odredimo datum da bi mogli da planiramo ostale termine za nešto drugo.
Naravno, kao i svaki put do sada, krenuli bi u petak zbog velike kilometraže.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Normalno, koji god Petak, sačekaćemo Vas

@Jader Mora da je Driver-u primio neki šoferski virus, pa bi samo da vozi. Kako je krenuo, ne gine mu Formula.
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Pošto smo danas lepo raspisali na forumu i u ovoj temi, red je kao što smo i rekli da definišemo datum. Pošto se većina slaže da bi to trebao da bude krajem maja, predlažem da konačan datum bude vikend 30.05.-01.06.

Kao prvo da vidite slike gde ćemo biti parkirani, pošto je prostor malo veći morao sam da ga fotografišem sa dve strane.
Slika Slika

U zgradi na drugoj slici se nalazi recepcija, a na spratu je sala u koji ćemo napraviti zajedničku večeru. Takođe tu je sanitarni čvor i struja.
Što se večere tiče planirana je za subotu, ukoliko budemo hteli da pre večere održimo skupštinu, možemo koristiti taj prostor. Kao što sam rekao kapacitet same sale je nekih 50-60 mesta + još 20ak na terasi. Nadam se da će nam to biti dovoljno.

Dobili smo i ponudu za večeru. Cena menija je 1200,00 din. po osobi.
Predjelo: goveđa pršuta, svinjska pršuta, kulen, feta sir, proja
Glavno jelo: mešano meso(250 gr)+ pomfrit(100 gr) po osobi
Lepinje
Salata:vitaminska salata
Piće: domaće alkoholno i bezalkoholno - aperitiv + 2 pića, osatlo se plaća po (kako kažu) po korektnim, ne restoranskim cenama.
Ostalo je još da definišemo dečiji meni (pola porcije ili sl.) ko i cenu istog, ukoliko deca budu htela da sede sa nama.

Neko je pitao za muziku i to je rešeno sasvim slučajno, od skora nam se na forumu pridružio novi član Kaldo koji, za svoj život prvenstveno zarađuje tako što uveseljava druge. Znači posle političara polako nam se na forum useljava i estrada. Kao iskusan pevač i muzičar ponudio se da nam peva i svira to veče jer je i on planirao da bude na okupljanju. Ja sam u načelu prihvatio, nadam se da se i vi slažete, a što se tiče naših redovnih pevača Đuke i Mikija56 i oni će imati svojih (tako reći) 5 min.

U nedelju prepodne je planiran kratki (2 i po časnovni) izlet, obezbećeni su 1 ili 2 minibusa (po potrebi), uz pomoć vodiča obilaziće se Manastir Fenek, Bojčinska šuma i Salaš Stremen. Cena još nije do kraja definisana (jer sam imao primedbu ne cenu iste) ali bi trebalo da iznosi oko 350,00 din po osobi, za decu se nisam dogovarao jer čekam da vidim broj prijavljenih odraslih pa da probam da dobijem Gratis za decu. Minimalni broj prijavljenih za izlet je 12-15 osoba.

Ostalo je da se dogovorimo, šta ćemo za petak uveče i subotu, dajte neke predloge. Ako se Lio i Kole slažu možemo za subotu te ćuvene pice ili nešto drugo...
Ajde sad vi malo komentari, predlozi, sugestije ...

U narednih par dana ću okačiti mapu sa putokazima i uputstvo za što lakši dolazak do Boljevaca.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

@Lio, samo reci šta treba da ponesemo za pice, da se organizujemo.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

što se mene tiče, sve je ok, i termin i okvir druženja i cena večere.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

Mislim da je ovim datum određen (30.5.-1.6.), ostaju samo detalji. Pošto dosta naših članova dolazi s juga normalno je da početak okupljanja bude 30.5., a mi kao organizatori ćemo se potruditi da se i u petak uveče organizujemo spontano okupljanje (kao i kod svakog prethodnog druženja).
Užitak nam mogu pokvariti samo komarci, ali i to rešavamo u hodu ;)

P.S. Očekujem potvrdu od strane @dusanhy
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

sprinter napisao:@Lio, samo reci šta treba da ponesemo za pice, da se organizujemo.
Ima još mesec dana reći ću
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Što se nas organizatora tiče, bićemo na lokaciji već u petak oko podne, bar ovi koji su u blizini (Lubomir372 je u Surčinu, a ja sam u Zemunu), za petak uveče kao i do sada spontano i samorganizovano
Komančerose ako ih bude (mada ne verujem ) ćemo rasterivati kao i do sada, sveće, aparati, mazanje domaćom rakijom (spoljna i unutrašnja upotreba) i sl.
Napominjem da je prostor koji nam je ustupljen za okupljanje, delom osvetljen reflektorima i uličnom rasvetom i da do njega ne mogu doći ostali posetioci sela svojim vozilima, jer postoji rampa. Obećali su i čuvara, ali mislim da nam to nije potrebno.
Molba za sve kolege koji su najavili svoj dolazak, a nisu se prijavili u Prijavi za Majsko okupljanje je da to obavezno urade, jer ćemo tako imamo lakši pregled broja ljudi koji će prisustvovati.
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Post od Sokol »

Hvala Dule na detaljima druzenja ja dolazim najverovatnije u petak i kuvacu riblju corbu sva tri dana ,potvrdjujem dolazak za 1 kamper i 2 clana,obavesticu Svabu i Nenu za ovo druzenje a i jos neke koji nemaju internet i nisu prisutni na forum tako da cu ih ja prijavljivati.A sto se tice Vlasinskog jezera gore sam vise puta boravio mahom leti kada su dnevne temperature prelazile 30 stepeni uvece smo lozili vatru tako da se temperatura preko noci spusti ispod 10 stepeni a o lepoti nemam komentara NEMA GA LEPSE.
Poslednja izmena od Sokol u 29 Apr 2014 09:48, izmenjeno 1 put ukupno.
YU1PSO
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Sokol napisao:Hvala Dule na detaljima druzenja ja dolazim najverovatnije u petak i kuvacu riblju corbu sva tri dana ,potvrdjujem dolazak za 1 kamper i 2 clana,obavesticu Svabu i Nenu za ovo druzenje a i jos neke koji nemaju internet i nisu prisutni na forum tako da cu ih ja prijavljivati.
Prijatelju reci samo šta ti treba za tu čorbu da nabavimo, da ne vučeš iz Smedereva. A što se obaveštanja ostalih članova i prijava tiče, šta reći osim hvala ti na tome.
Sinoć sam sreo Olju i Mikija56 iz Smedereva, prolaizili kroz Beograd - krenuli da Prvomajske preznike provedu negde gore u Europi, i oni su mi usmeno potvrdili dolazak za 30.05.
KALDO
Novi korisnik
Postovi: 3
Pridružio se: 06 Apr 2014 13:04

Post od KALDO »

Zdravo svima. Zovem se Dragan Gagic Kaldo i ja cu, ako Bog da, na poziv Dusana HY, biti zaduzen za dobar stimung sto se tice muzike na okupljanju krajem maja u Surcinu ili gde vec. Sviram klavijature mada pevanje mi je osnovno zanimanje. Na sledecem klipu ( https://www.youtube.com/watch?v=RAjs2Pvze5o ) mozete cuti blok od dvadesetak pesama, kako to otprilike zvuci. . . Evo jos par mojih autorskih pesama :
1. https://www.youtube.com/watch?v=AamgN0sNV68
2. https://www.youtube.com/watch?v=A0SdFhUXy_g
3. https://www.youtube.com/watch?v=4Zl6ONg8Y7c
4. https://www.youtube.com/watch?v=dlHPRzgJkqY
Dusan HY mi je predlozio da vam se ukratko predstavim jer sam nov na forumu. Nov sam relativno i sa kamperom, ali sam se navukao na kampere maksimalno. Sto se tice muzike te veceri, ako vas to zanima, pevacemo i svirati i staro i novo, i pop i rok, domace i strano i naravno Dzej . . . Pevacu, ako nemate nista protiv ex YU pop i rok stvari a mozemo zavrsiti sa Harisom, Beslicem,Tomom ,Tozovcem , Cunetom, Miroslavom, Marinkom, Sabanom ,Samardzicem ,Silvanom itd itd, da vas ne smaram dalje , mnogo toga je na meniju ali repertoar cemo sami te veceri zajednickim snagama iskreirati kako nam vec dune u trenutku. Ne smem izneveriti Dusana HY koji me je predlozio pa sam i zbog toga motivisan da istomisljenicima kamperasima to vece ucinim nezaboravnim. Zivi bili pa videli. Pozdrav i naravno poziv na sjajnu kamperasku zurku : )
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Pozdrav i dobro došao.
Nadamo se lepom druženju.
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

Pozdrav i dobro nam dosao. Sa zadovoljstvom sam preslusao kompilaciju pesama i mogu reci da mi se izbor svidja. Posebno prva polovina na osnovu koje mogu reci da si 100% "moja krvna grupa". Eto sad imamo i muzicara. Malo po malo prosaracemo se svim strukama i postajemo mini univerzum.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Gledam prognozu, svaki dan se menja prognoza za 30.05. Prosto da ne veruje čovek.

Ništa bez Kamenka Katića, udaranja u bubnjeve i igranja oko vatre.
Odgovori