Predlozi - Majsko okupljanje u Beogradu

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

Sprinter, ovo vreme je nepredvidljivo. Jutros je osvanuo suncan dan a dva sata nakon toga kisa koja jos uvek traje. Lio je pozurio na prvomajski uranak jer je lep dan, kako kaze, a sada citam u novinama da je dobar deo Nisa poplavljen od kise. Secas se da je i prosle godine vreme bilo ubi boze a imali smo srecu da je okupljanje proteklo super. Zato prognozu u ovom trenutku treba izbaciti iz razmatranja.
Dule, ima li kakvog alternativnog prenocista na mestu okupljanja? Poveo bih,eventualno, nekoliko potencijalnih kampera koji nemaju adekvatnu opremu za lose vreme.
Poslednja izmena od Dragan u 01 Maj 2014 18:02, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Koliko znam za prenožište, imaju one kućice na vodi, za ribolovce. Sad, da li u okviru restorana imaju soba, ne znam.
Korisnikov avatar
ljubomir372
Korisnik
Postovi: 175
Pridružio se: 19 Dec 2012 18:11
Lokacija: Surcin
Kontakt:

Post od ljubomir372 »

Evo danasnjih slika iz nautickog sela Biser. Slika Slika Slika Slika
Korisnikov avatar
ljubomir372
Korisnik
Postovi: 175
Pridružio se: 19 Dec 2012 18:11
Lokacija: Surcin
Kontakt:

Post od ljubomir372 »

Celo nauticko selo Biser je u vlasnistvu opstine Surcin tako da su i kucice na vodi i restoran u njenom vlasnistvu.One se izdaju za prenociste i duze ali cenu stvarno neznam a mogao sam danas da pitam da sam znao da ima interesenata.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Nadam se da mi organizatori neće zameriti sledeće:

Molim kolege koji nameravaju da dođu na druženje, da ne čekaju baš 29.05. sa prijavom.
Treba ispoštovati organizatore, normalno je da se bar 15-ak dana ranije zna bar približno sa koliko posada se računa, da bi se organizacija uspešno sprovela.
miki56
Korisnik
Postovi: 49
Pridružio se: 17 Jun 2011 14:51
Lokacija: Smederevo

Post od miki56 »

Zdravo svima, pošto smo stigli sa puta evo i mi da prijavimo 2 kampera i 4 osobe od petka 30. Maja:

1 kamper (Mića i Olja) + 1 kamper (Jova i Slavica)

Pozdrav svima.
Zutko
Novi korisnik
Postovi: 4
Pridružio se: 13 Maj 2014 08:08
Lokacija: Obrenovac

Post od Zutko »

Pozdrav svima, ja sam iz Obrenovca i imam kamp prikolicu od skoro. Sredio sam je i registrovao. U pitanju je mala prikolica od poliestera Poljske proizvodnje. Bio sam za 1. maj u Nautickom selu sto mozete videti na slikama koje je neko okacio ( manja prikolica je moja). Da ne davim...hteo sam i ja da dodjem 30. maja u Nauticko selo pa sam hteo da pitam treba li gde da se prijavim posto sam postao kamper pre dve nedelje. Pozdrav!
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

Na pocetku svake strane foruma postoji u prvoj liniji crvenim slovima ispisano" Prijave za majsko druzenje 2014 g." Klikom na polje otvara se spisak gde se treba upisati i time je sve zavrseno. Skrenuo bih paznju i prijavljenim clanovima u ovoj temi a koji se nisu stavili na spisak da to urade kako bi imali bolji uvid u broj prijavljenih ucesnika skupa.

Dule ne pises nista o tome dokle se stiglo sa organizacijo. Hvala na pozdravu.
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Dragane, nema šta da se piše, bar dok ne zatvorimo Prijave. Verovatno ćemo zaključiti spisak za druženje negde oko 21-22.05.
Ja ću za iduće nedelje otići do Nautičkog sela čisto da preciziramo još neke detalje oko dečijeg menija za večeru i tog izleta koji smo planirali za nedelju.
I ja ću zamoliti sve članove koji su pisali u temi, odnosno prijavili svoj dolazak, a nisu se upisali u Prijave da to učine.
Korisnikov avatar
ljubomir372
Korisnik
Postovi: 175
Pridružio se: 19 Dec 2012 18:11
Lokacija: Surcin
Kontakt:

Post od ljubomir372 »

Druze Zutko ja sam bio stobom u Boljevcima za prvi maj.Dobro dosao na forum i drago mi je da si ovde sa nama.Posto znam da si restaurirao svoju prikolicu mogao bih da postavis neku sliku u temi kamp prikolice.
Zutko
Novi korisnik
Postovi: 4
Pridružio se: 13 Maj 2014 08:08
Lokacija: Obrenovac

Post od Zutko »

Bolje vas nasao :-) hvala za dobrodoslicu. Stavicu neku sliku uskoro. Veliki pozdrav do sledeceg vidjenja!
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Naopako ljudi, ala poliva.

Kako stoje stvari, bolje da čamcima krećemo na druženje.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

sprinter napisao:Naopako ljudi, ala poliva.

Kako stoje stvari, bolje da čamcima krećemo na druženje.
Pa ne zove se džabe "nautičko selo", a verovatno će doći i do izmena u programu pa će se u obilazak obližnjeg manastira ići čamcima umesto minibusom :)
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Duva i vetar, tako da ćemo imati pun ugođaj, ko ima neka ponese opremu za surf.
roberto_s
Korisnik
Postovi: 19
Pridružio se: 23 Jan 2014 14:33

Post od roberto_s »

'bro jutro. Nemam tacnu informaciju, ali sudeci po vodostaju Save kod Brankovog mosta, Nauticko Selo je ili vec potopljeno ili ce to biti u par narednih sati ako se ovo cudo sa nebesa nastavi. Organizatori bi stvarno trebali da razmisle o rezervnoj lokaciji ili o odlaganju skupa za neki kasniji period.
pozdrav
Odgovori