Jesenje druzenje sept.2014.

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Predlazem da se u drugoj polovini septembra okupimo na jesenjem druzenju i odrzimo redovnu skupstinu kluba. Moja razmisljanja su naravno Zasavica, Zlatibor ili ....Posto nam treba veliki prostor i vreme za organizaciju da vec pocnemo pripreme. Ukljucicemo i medije a i nekoliko sponzora. Muzika je koliko vidim proverena za program cemo se usaglasiti. Izvolite sa predlozima, komentarima, zeljama.Slobodno vreme je cudo.Inicira kreativnost i aktivnost.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

@admin lokaciju za jesenje druženje imamo, a to su Boljevci kod Surčina. Pošto su nas poplave omele da proletnji skup održimo tamo, ostao je dogovor da se tamo održi jesenji skup ako me sećanje ne vara. A o datumu je još rano pričati.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

@Jader. Što se mene tiče saglasan sam sa predlogom, ionako Vam je izmakao prolećni termin ove godine.
Termin jeste daleko, ali na vreme treba znati gde će biti druženje i ko je organizator.
Nećeš zameriti, molio bih Vas samo da ne preterujemo u organizaciji, spontanost i umerenost treba da budu osnova svega.
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Treba da cujemo sta misle kolege sa juga.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

admin napisao:Treba da cujemo sta misle kolege sa juga.
Kolege s juga su se u velikom broju odazvali na planirano druženje u Boljevcima što je bilo za veliko poštovanje s obzirom da put koji su trebali da pređu. Pretpostavljam da će i za jesenje druženje biti veliki odziv. Red je da Bgd jednom organizuje druženje, ne možemo mi uvek da budemo gosti, osećamo se neprijatno ;)
Odgovori