1. maj 2014 - Mađarska (banja Hagymatikum), Rumunija (Temišvar)

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Pozdrav za Olju i Mikija, i naravno hvala na lepom putopisu sa dosta korisnih informacija.
Mislim da bi primer ovakvog putopisa trebalo da slede i ostali članovi koji žele da pišu o mestima koja su obišli, kratak komentar, po mogućstvu GPS koordinate, po neka slika i to je to.
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

Olja i Mićo,

Odličan putopis! Odličan izbor muzike.
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

hvala mici i olji za ovako detaljan potopis, iz pregrst korisnih informacija, i mi cemo tim putem na jesen da obidjemo madjarske banje i jezero balaton
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

driver57s napisao:hvala mici i olji za ovako detaljan potopis, iz pregrst korisnih informacija, i mi cemo tim putem na jesen da obidjemo madjarske banje i jezero balaton
Pa naravno šta je to za tebe dan-dva i gotovo :D .
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

DusanHY napisao:
driver57s napisao:hvala mici i olji za ovako detaljan potopis, iz pregrst korisnih informacija, i mi cemo tim putem na jesen da obidjemo madjarske banje i jezero balaton
Pa naravno šta je to za tebe dan-dva i gotovo :D .
@driver57 pa zar je moguće da već nisi bio tamo? Ne mogu da verujem :D
miki56
Korisnik
Postovi: 49
Pridružio se: 17 Jun 2011 14:51
Lokacija: Smederevo

Post od miki56 »

Drago nam je što ste našli vreme da pogledate klip sa našeg putovanja, nadamo se da će ih biti još dosta.....valjda :)
Jader napisao:Odličan putopis! Izgleda da smo se za dlaku mimioišli u Mako banji, mi smo napustili kamp 3.5. oko 13 h i otišli put Temišvara.
Jader,

šteta što smo se mimoišli u Mako banji inače bi sa vama produžili preko Rumnije. I mi smo razmišljali o povratku tom rutom, ali nam je sve to dosta nepoznato pa se nismo usudili.
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

@dusan hy, @jader
lako je da..... kad imate koga

@jader da ste ostali jos jedan dan ja bi vam se pridruzio, okrenuo bi o povratku umesto preko slovenije i hrvatske, vec na austriju i madjarsku i preko rumunije do srbije. e a vi se uplasiste male kisice pa pravac kuci.
nisam bio, i imam nameru uskoro da je obidjem, kao o balaton jezero, a za temisvar cu kasnije, voleo bi pre njega da obidjem prag, bratislavu i turisticki bec

@dusan hy ne brini kad krenem po madjarskoj obavezno s tobom u drustvu, nasto me zeza navigacija pa mi je potreban neko ko je tehnicki pripremljen za takvu destinaciju
Odgovori