Predlozi - jesenje okupljanje 2018.

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Korisnikov avatar
ljubomir372
Korisnik
Postovi: 175
Pridružio se: 19 Dec 2012 18:11
Lokacija: Surcin
Kontakt:

Re: Predlozi - jesenje okupljanje 2018.

Post od ljubomir372 »

Nemam ništa protiv ove lokacije ako se svi slože.A što se tiče klope ni tu sigurno neću naći nikakve zamerke .Može da se naruči roštilj kao u Jugovu ili pečenje kako god.Samo da se što manje optereti neko od ljudi.Muzika dal je uživo ili ne i to mi je svejedno.
A što se tiče datuma voleo bih samo da ne bude vikend 21-23.09 jer tad dežuram.
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Re: Predlozi - jesenje okupljanje 2018.

Post od Sokol »

POZDRAV DRAGI KOLEGE, javljam se iz Italije sa zeljom da podrzim jesenje druzenje, na prolecnom nisam mogao da budem , opravdani razlog ,za ovo druzenje u zavisnosti o datuma odrzavanja potrudicu se da budem, odgovara mi i lokacija VRACEV GAJ , sto se tice zajednickog rucka to nama netrba da predstavlja neki problem godinama se druzimo i uvek bude kako treba, predloziobi da se neko obaveze kao kordinator organizacije, da ipak postoji neki red a ne kampanjski, samo moj predlog, sto se tice muzike uzivo dao bi komentar: lepo je imati muziku uzivo medjutim mnoge kolege dovodimo u nezgodnu situaciju nisu u mogucnosti da daju baksis i povlace se van dogadjaja,dugogodina sam to radio govorim iz iskustva kakve primedbe sam sve cuo, drago mi je sto i dalje funkcionisemo ,kako tako dodjemo do dogovora i druzenja, DA NAS POSLUZI VREME.
YU1PSO
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Re: Predlozi - jesenje okupljanje 2018.

Post od Jader »

Pošto nije bilo drugih predloga, ja bih da zaključimo raspravu povodom izbora lokacije - kamp Oaza - Bela Crkva.

Što se tiče datuma, konsultovao sam se usmeno s nekim članovima ovih dana i većina njih mi je rekla da im odgovara termin 28-30 septembar.
Mislim da je termin dobar, da ne ulazimo duboko u oktobar i sezonu lošeg vremena. Ako neko ima drugih predloga neka ih iznese.
Korisnikov avatar
ljubomir372
Korisnik
Postovi: 175
Pridružio se: 19 Dec 2012 18:11
Lokacija: Surcin
Kontakt:

Re: Predlozi - jesenje okupljanje 2018.

Post od ljubomir372 »

Ja sam za.I netreba mnogo odugovlačiti nego postaviti cenu boravka u kampu cenu zajedničkog ručka i da počnu prijave.
A što se tiče avansne uplate i to je uredu treba znati bar nedelju dana unapred koliko će nas biti a ako nekom i iskrsne nešto bože moj mogu se i vratiti pare.
Moj je predlog da se pošalje cirkularna poruka ljudima koji su dosad uvek dolazili na skupove čisto da ljudi budu upoznati.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Predlozi - jesenje okupljanje 2018.

Post od sprinter »

U redu je lokacija i datum.
Istakao bih nešto, sve teže se dogovaramo, diskusija i učesnika je sve manje.

Ajd da razmislimo o tome da prilikom druženja načelno dogovorimo lokaciju sledećeg skupa, odredimo mesto, ali bez fiksnog datuma. Na druženjima Nas je najviše , tad se svi okupimo i tradicionalno održimo grupni sastanak. Neka jedna o tački dnevnog reda bude označena kao sledeće okupljanje.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Re: Predlozi - jesenje okupljanje 2018.

Post od Jader »

@sprinter dobra ideja, ali po meni teško izvodljiva u praksi. Zašto? Pa mi se i ovako jedva dogovorimo oko lokacije mesec ili dva pred skup, a zamisli da sad predlažemo lokaciju za april/maj 2019 :o

Lično sam za dugoročno (srednjeročno) planiranje, ali postoji dosta subjebjektivnih momenata. Npr. nekoliko puta nam se izjalovilo Nautičko selo zbog visokog vodostaja (poplava), nekad su u pitanju dozvole lokalnih vlasti (setite se inicijative za Srebrno jezero), privatizuje se zemljište na kojem hoćemo da se skupimo (Jugovo), a dešava se i da se nova lokacija pojavi u međuvremenu (otvori se novi kamp, bazeni, kafana i sl.).
Ne kažem da ne treba davati predloge, ali mislim da to treba da ostane samo predlog, a par meseci ranije da se krene u konkretizaciju.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Predlozi - jesenje okupljanje 2018.

Post od sprinter »

Ja samo ne bih želeo da Nam se dogodi ne druženje, zato sam predložio da se prilikom susreta razmatraju moguće lokacije.

Šta bi bilo da ti nisi predložio Belu Crkvu?

U ovoj diskusiji učestvovalo Nas je vrlo malo. Po već nekom pravilu, južna sekcija je ponovo neaktivna, ne znam zbog čega.

Ljubin predlog za slanje ličnih poruka isto tako nije loša ideja.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Re: Predlozi - jesenje okupljanje 2018.

Post od Jader »

sprinter napisao:Ja samo ne bih želeo da Nam se dogodi ne druženje, zato sam predložio da se prilikom susreta razmatraju moguće lokacije.

Šta bi bilo da ti nisi predložio Belu Crkvu?

U ovoj diskusiji učestvovalo Nas je vrlo malo. Po već nekom pravilu, južna sekcija je ponovo neaktivna, ne znam zbog čega.

Ljubin predlog za slanje ličnih poruka isto tako nije loša ideja.
Ajde da kažemo da su neki još uvek na odmoru, a neki kreću u školu :)
Ljubin predlog je OK, poslaćemo sms svima koji nisu prisutni na forumu, još samo da potvrdimo termin.
Korisnikov avatar
GorchaHY
Korisnik
Postovi: 74
Pridružio se: 26 Sep 2016 13:28
Lokacija: Jagodina

Re: Predlozi - jesenje okupljanje 2018.

Post od GorchaHY »

Predloženi termin, kao i lokacija odgovaraju :thumbup:
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Re: Predlozi - jesenje okupljanje 2018.

Post od liiiman »

Za sada i nama odgovara i termin i mesto.
poseidon
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 16 Dec 2009 23:23
Lokacija: nis

Re: Predlozi - jesenje okupljanje 2018.

Post od poseidon »

Ja sinoc doso iz Gr.Belu Crkvu sam odavno prizeljkivao.Ajde prijave,vreme tece!Saglasan sam sa svim.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Re: Predlozi - jesenje okupljanje 2018.

Post od Jader »

OK, zaključujemo raspravu i prelazimo na prijave.

Počinjemo s prijavom za jesenji skup u Beloj Crkvi u kampu Oaza
Google maps
GPS: 44.889086, 21.386321
Prijave su isključivo za članove koji su platili članarinu za 2018. godinu.

Link za prijavu.
Spisak prijavljenih možete da vidite ovde.

Ova tema se zaključava, a dalju diskusiju možete da nastavite na forumu Prijave za skupove
Zaključana tema