Predlozi - proletnje okupljanje 2019.

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Predlozi - proletnje okupljanje 2019.

Post od Jader »

Dragi članovi kluba i foruma,

kreću nam sunčani dani pa u skladu s tim bi trebalo da počnemo razmišljati o narednom okupljanju.
Za sad idemo s predlozima...
Korisnikov avatar
GorchaHY
Korisnik
Postovi: 74
Pridružio se: 26 Sep 2016 13:28
Lokacija: Jagodina

Re: Predlozi - proletnje okupljanje 2019.

Post od GorchaHY »

Repriza jesenjeg susreta iz 2018. Bela Crkva.
Da ne padne teret na jednog čoveka, nego samo da se dogovorimo oko rezervisanja mesta. Sve ostalo sami donosimo. Da ne bude jurnjave oko muzike, pečenja i čega još.
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Re: Predlozi - proletnje okupljanje 2019.

Post od Sokol »

Jasam da se menjaju destinacije,dao bih prredlog Soko banja,razgovarao sam sa vlasnikom hotela ZDRAVLJAK ,deozvolio je besplatno parkiranje kamperistima,ima bazen topla voda,moze sa njim da se ugovori i zajednicka vecera,treba da se vidi dali je u funkciji ali u svakom slucaju dobra destinacija.
YU1PSO
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Re: Predlozi - proletnje okupljanje 2019.

Post od Dragan »

Sokobanja dolazi u obzir, po meni, samo bi lokacija u gradu bila diskutabilna. Mozda bih ja pre odabrao lokaciju kod akva parka. Ona je malo udaljenija od centra.
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Re: Predlozi - proletnje okupljanje 2019.

Post od liiiman »

Sokobanja je lepa destinacija. Neka poznavaoci predlože lokaciju koja bi prerasla u buduci kamp!
Korisnikov avatar
GorchaHY
Korisnik
Postovi: 74
Pridružio se: 26 Sep 2016 13:28
Lokacija: Jagodina

Re: Predlozi - proletnje okupljanje 2019.

Post od GorchaHY »

I meni se sviđa predlog od Sokola za Soko Banju. :thumbup:
Poslednja izmena od GorchaHY u 19 Mar 2019 10:32, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Predlozi - proletnje okupljanje 2019.

Post od sprinter »

https://www.akvaparksokobanja.com/hotel-zdravljak" onclick="window.open(this.href);return false;

Ovde piše da imaju "dva bazena, fudbalski i košarkaški tereni, teniski tereni, streljana, kuglana i još mnogo toga#. Ne mogu da verujem da nemaju parking gde se može smestiti 20-ak kampera, ali nikad ne reci nikad.
Ne znam položaj i lokaciju hotela. Dragane, šta si konkretnom mislio kad si napisao da je diskutabilna lokacija u centru. Ako se radi o istom vlasniku, po meni sasvim je svejedno gde ćemo biti, bilo bi zgodno da možemo peške, da ne moramo da uzimamo taksi i sl.
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Re: Predlozi - proletnje okupljanje 2019.

Post od Dragan »

Sprinter oprosti sto kasnim sa pojasnjenjem. Hotel Zdravljaj je u samom centru a njegov parking je relativno mali i u gustom drvecu. Mislim da se tu ne bi moglo smestiti ni desetak kamp vozila, ako bi uopste mogli da se zavuku ispod drveca. Uz tu cinjenicu kao i polozaja u gradu ne bi mogli organizovati skup u formi koju smo do sada imali a o privatnosti i da ne govorimo.Zdravljak je sada u privatnom vlasnistu a akva park je u vlasnistu opstine( ukoliko se u medjuvremenu nesto nije promenilo). Akva park je u gradu, takodje, ali vise po strani i oko njega je postojala velika slobodna povrsina gde se organizuje vasar( vise puta godisnje) sto treba imati u vidu. Na guglu se moze videti polozaj Zdravljaka i akva parka. Soko Banja inace ne obiluje slobodnim povrsinama. Pre desetak godina sam polemisao sa nekim ljudima iz opstine i turistickog saveza Sokobanje o tome kako ne mogu da odvoje neku povrsinu gde bi se moglo svratiti na par dana sa kamp vozilomvozilom. Rekli su mi da su razmisljali o takvoj mogucnosti ali da to ne moze da bude samo slobodna povrsina sa skromnijim sadrzajem ( WC i voda) vec da po propisima mora biti kamp povrsina sa kompletnim sadrzajem, za sta oni nemaju para.
Pozdrav.
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Re: Predlozi - proletnje okupljanje 2019.

Post od Dragan »

Sprinter oprosti sto kasnim sa pojasnjenjem. Hotel Zdravljaj je u samom centru a njegov parking je relativno mali i u gustom drvecu. Mislim da se tu ne bi moglo smestiti ni desetak kamp vozila, ako bi uopste mogli da se zavuku ispod drveca. Uz tu cinjenicu kao i polozaja u gradu ne bi mogli organizovati skup u formi koju smo do sada imali a o privatnosti i da ne govorimo.Zdravljak je sada u privatnom vlasnistu a akva park je u vlasnistu opstine( ukoliko se u medjuvremenu nesto nije promenilo). Akva park je u gradu, takodje, ali vise po strani i oko njega je postojala velika slobodna povrsina gde se organizuje vasar( vise puta godisnje) sto treba imati u vidu. Na guglu se moze videti polozaj Zdravljaka i akva parka. Soko Banja inace ne obiluje slobodnim povrsinama. Pre desetak godina sam polemisao sa nekim ljudima iz opstine i turistickog saveza Sokobanje o tome kako ne mogu da odvoje neku povrsinu gde bi se moglo svratiti na par dana sa kamp vozilomvozilom. Rekli su mi da su razmisljali o takvoj mogucnosti ali da to ne moze da bude samo slobodna povrsina sa skromnijim sadrzajem ( WC i voda) vec da po propisima mora biti kamp povrsina sa kompletnim sadrzajem, za sta oni nemaju para.
Pozdrav.
Korisnikov avatar
GorchaHY
Korisnik
Postovi: 74
Pridružio se: 26 Sep 2016 13:28
Lokacija: Jagodina

Re: Predlozi - proletnje okupljanje 2019.

Post od GorchaHY »

Da li ima nešto novo u vezi sa prolećnim susretom za ovu godinu?
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Re: Predlozi - proletnje okupljanje 2019.

Post od Sokol »

Pozdrav ja kada sam predlozio Soko banju mislio sam i na smestaj bar dvadesetak kamperista, mesta ima i neznam sto polemisemo oko toga ,bitno je dali smo za tu lokaciju ili ne, vreme je da donesemo konacnmu odluku, nema drugih predloga ili da ja pocnem organizaciju oko druzenja,da cujem vas komentar.
YU1PSO
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Predlozi - proletnje okupljanje 2019.

Post od sprinter »

Imam osećaj da ćemo se verovatno ako ne u celosti a ono delimično videti u najboljoj rezervnoj varijanti, Sisevcu. Da se razumemo, ovo je samo komentar, ne ističem prijavu za organizatora
Korisnikov avatar
GorchaHY
Korisnik
Postovi: 74
Pridružio se: 26 Sep 2016 13:28
Lokacija: Jagodina

Re: Predlozi - proletnje okupljanje 2019.

Post od GorchaHY »

Ako se odluči za varijantu "Sisevac", mogu da odem do vlasnika restorana "Potočara" i komplet kompleksa koji drži tamo i da pitam za plac prekoputa, tamo koji je ograđen. Stvarno ne znam kakva je situacije ove godine, do sada je moglo.
Za ostalo bi se dogovarali u hodu.
rekreator
Korisnik
Postovi: 97
Pridružio se: 12 Avg 2011 00:48
Lokacija: Pančevo

Re: Predlozi - proletnje okupljanje 2019.

Post od rekreator »

Ja (Miki, Pančevo) i RADAR - (Vlada, Pančevo) dolazimo gde god da se društvo dogovori.
Nama je Soko Banja bolja varijanta jer smo već dva puta bili u Sisevcu.
Naravno, nemamo ništa protiv Sisevca ili bilo kog drugog mesta.
Čekamo konačnu odluku.
Pozdrav za sve kolege!!!
Miki - Pančevo
Korisnikov avatar
šukitaxi
Korisnik
Postovi: 326
Pridružio se: 25 Feb 2016 09:21
Lokacija: Opovo

Re: Predlozi - proletnje okupljanje 2019.

Post od šukitaxi »

Moze Sokobanja ako neko odande organizuje
Odgovori