Predlozi - proletnje okupljanje 2019.

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Korisnikov avatar
GorchaHY
Korisnik
Postovi: 74
Pridružio se: 26 Sep 2016 13:28
Lokacija: Jagodina

Re: Predlozi - proletnje okupljanje 2019.

Post od GorchaHY »

Proleće prođe. Znači, premeštamo temu za jesenje okupljanje.
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Re: Predlozi - proletnje okupljanje 2019.

Post od Dragan »

Vreme nam nije bilo naklonjeno a kao da je i splaslo interesovanje za druzenjem. Sada pocinje sezona odmora pa je pitanje sta ce biti sa skupom, Dobro bi bilo da se sto vise kolega javi na tu temu pa da vidimo sta nam je ciniti.
kalimero
Korisnik
Postovi: 6
Pridružio se: 18 Jun 2019 14:37

Re: Predlozi - proletnje okupljanje 2019.

Post od kalimero »

Vec sam napisao u mom postu za Peloponez ali evo i ovde mozda je lakse posto je ovaj deo namenjen za organizaciju skupa
Sto se tice skupa u Sokobanji nije problem sve sto budem u mogucnosti pomocicu
takodje mogu gratis da ponudim parking u samom centru Sokobanje ako je neko bio u pitanju je lokacija kod pijace i Sokotermi bukvalno centar na 50m bazeni na 20m
parking je asfaltiran i u mom je vlasnistvu i moze da stane jako puno kampera zavisno kako se parkira ali predpostavljam 20 ak topla voda gratis na izvoru pored pijace a hladna ima :D
sve je ogradjeno tako da nema brige mogu da pregovaram sa nekim kafedzijom ili da spremim razanj ako je neko pre za takvu varijantu
u sustini tu sam za svaku pomoc
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Re: Predlozi - proletnje okupljanje 2019.

Post od Dragan »

Po svemu sudeci prolecno okupljanje smo propustili. Moguce je da se sretnemo u Sokobanji par nas, onako spontano. Ja i par kolega,kamperista, ponekad svratimo u Sokobanju. Ja sam se parkirao kod hotela Sunce ili kod akvaparka. U banji sam imao i neke drugare a jedan je i Bojan ali bih po godinama koje imas reko da nisi to ti. I on je imao privatan biznis na ulazu u banju. Radio je i sa drvetom i imao je i firmu u Pirotu, Drugi je bio Rale, Radomir, i bio je jedno vreme u politici u opstini i bili su rivali na tenisu. Zahvaljujem ti na ponudi za parking. Valjda ce biti prilike da iskoristimo tu mogucnost.
Pozdrav.
kalimero
Korisnik
Postovi: 6
Pridružio se: 18 Jun 2019 14:37

Re: Predlozi - proletnje okupljanje 2019.

Post od kalimero »

Da znam coveka on je odavno u inostranstvu inace nadimak mu je Pufta a firmu je prodao u sustini Sokobanja nije veliko mesto tako da se svi manje vise znamo
Sta treba tu smo a moja firma je do same pijace ako nekom nesto treba neka svrati i samo potrazi Bojana
Pozdrav
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Predlozi - proletnje okupljanje 2019.

Post od sprinter »

Izvini Bojane, mozda i neko od Nas svrati, lokacija Sokobanje je bar nama koji krećemo sa severa zgodna za kratak predah, ali daj malo još podataka, Bojan ti je ime ali predpostavljam da ti to nije i naziv firme ili grešim.
Pozdrav i drago mi je da si se uključio na Forum
Odgovori