Peloponez Sokobanja 2019

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
kalimero
Korisnik
Postovi: 6
Pridružio se: 18 Jun 2019 14:37

Peloponez Sokobanja 2019

Post od kalimero »

Ukoliko neko ide prema Peloponezu a ne smeta mu drustvo neka se javi ,nisam isao kamperom na tu stranu pa bi mi drustvo dobro doslo jer ne znam gde se nalaze parkinzi kao i plaze na kojima je moguce stati sa kamperom a ukoliko neko planira kruznu turu preko Lefkade i Parge jos i bolje jer sam u tom delu pomalo i upoznat sa plazama
A ujedno ako je nekom potreban slobodan parking u Sokobanji neka se javi
Bojan
0604040705
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Re: Peloponez Sokobanja 2019

Post od Jader »

Bojane,

o Peloponezu je pisano u nekoliko navrata, a prošlo leto sam i ja bio, o čemu postoji putpis.
Takođe, molim te da napišeš nešto više o sebi pošto si nov na forumu, a i značilo bi nekom ko bi ti se pridružio u putovanju :)
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Re: Peloponez Sokobanja 2019

Post od Dragan »

Pozdrav i dobrodosao na forum. Dobro je da imamo clanova i sa tog podrucja, Bilo je i nekih razmisljanja o prolecnom druzenju u Sokobanji pa si tu mogao da pripomognes. Napisi nesto o sebi i kojoj vrsti kampera pripadas ( sator , prikolica, kamper ,... .
kalimero
Korisnik
Postovi: 6
Pridružio se: 18 Jun 2019 14:37

Re: Peloponez Sokobanja 2019

Post od kalimero »

Evo da kazem i par reci o sebi posto sam to ispustio
zivim u Sokobanji imam 44 godina i svoj biznis tako da mogu lakse da raspolazem sa svojim slobodnim vremenom sto je i potrebno za putovanja
Inace posedujem kamper novije proizvodnje a koji sam nabavio pre 2 godine i u pitanju je Fiat Pilote P730 Aventura koji je tada imao 10.000 km takodje imam solarne panele
na njemu te sam za sada zadovoljan njime
U par navrata sam isao na zapad ali mi je omiljena destinacija Grcka takodje sam uvek otvoren za neka nova putovanja i druzenje
kalimero
Korisnik
Postovi: 6
Pridružio se: 18 Jun 2019 14:37

Re: Peloponez Sokobanja 2019

Post od kalimero »

A sto se tice skupa nije problem sve sto budem u mogucnosti pomocicu
takodje mogu gratis da ponudim parking u samom centru Sokobanje ako je neko bio u pitanju je lokacija kod pijace i Sokotermi bukvalno centar na 50m bazeni na 20m
parking je asfaltiran i u mom je vlasnistvu i moze da stane jako puno kampera zavisno kako se parkira ali predpostavljam 20 ak topla voda gratis na izvoru pored pijace a hladna ima :D
sve je ogradjeno tako da nema brige mogu da pregovaram sa nekim kafedzijom ili da spremim razanj ako je neko pre za takvu varijantu
u sustini tu sam za svaku pomoc
Odgovori