Krit-Peloponez2019

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
Korisnikov avatar
šukitaxi
Korisnik
Postovi: 326
Pridružio se: 25 Feb 2016 09:21
Lokacija: Opovo

Krit-Peloponez2019

Post od šukitaxi »

Doslo vreme za odmor ovaj put smo se odlucili za daleki Krit,preko interneta smo zavrsili sve,bukirali brod,kupili karte,i 30.09 uvece krenuli u istom sastavu kao i do sada,Miki i Olja i Biljana i Ja,nasli smo se u Smederevu i krenuli put mora,posto smo nesto kasnije krenuli,da skratimo put koliko toliko prvo spavanje je bilo u Predejanima.Ujutru popismo kaficu na brzaka i zaputismo se ka granici a tamo na novom integrisanom prelazu iznenadjenje,guzvaaa onolika,sta da se radi stadossmo u red i sacekasmo nekih sat i po do dva,vec se nesecam(brze bilo bez integrisanog),i lagano nastavismo dalje kroz Severnu Makedoniju,izlaz bez zadrzavanja ulaz u Grcku takodje,sve zajedno mozda 20 min.Na samoj granici kupih karticu za internet i opremismo se da slucajno nesto ne propustimo na drustvenim mrezama :D ,i tako nastavismo sve do Paralije,gde nam je bilo odrediste za drugo nocenje,jer nismo hteli da zurimo i vozimo po ceo dan.Malo setnje malo sopinga malo girosa,i dodje vreme za povecerje.
Sutradan posle uobicajenih rituala nastavljamo dalje,vozimo se lagano starim putem do Larise,jer u Larisi ima veliki Jumbo,a kako da nase lepse polovine prodju pored Jumba a ne svrate????To bi bio greh,te im tako omogucismo i to zadovoljstvo,i posle nekog podugackog vremena isterasmo ih,i nastavismo dalje,samo sada auto putem prema Pireju,i nismo bili odusevljeni sa putarinama kojih ima bezbroj do dole pa savetujem da ko god se ne zuri i ima vremena ide starim putem,dosta ce se ustedeti,put je dobar,malo ima uzbrdo nizbrdo ali nista strasno u principu,u povratku sam se tako vracao jer nisam zurio,i nije bilo lose,i tako stigosmo do treceg planiranog odredista, Neo Egaleo,ispred samog Pireja nekih desetak km.od same luke,gde smo se smestili na parking Praktikera,i tu,naravno posle obilazenja istog prespavali uz dozvolu zaposlenih i obezbedjenja,i bio je pun pogodak ,posto nismo hteli da se spustamo u Pirej i tamo trazimo prenociste.Spavanje, budjenje,kafica i polazak ka luci,za nekih 20ak minuta smo stigli do iste,pronasli salter Anek lines,cekirali se i sacekali dolazak broda.
IMG_20190831_105531.resized.jpg
IMG_20190901_080722.resized.jpg
IMG_20190901_092922.resized.jpg
IMG_20190901_125912.resized.jpg
IMG_20190901_093846.resized.jpg
Tacnije brod se vec polako uparkiravao,deluje impozantno,11 spratova sve ukupno,iznad vode mislim 7-8,lep prizor za pamcenje,i pocelo je iskrcavanje,koje je boga mi trajalo skoro sat vremena,bio je pun vozila i ljudi,na nasu srecu ukrcavanje je bilo mnogo krace,nije bilo previse vozila,u delu gde su nas parkirali bili smo jedini,poluprazan brod,ulazak u lift i do samog vrha,trka po brodu da se sve ispita vidi,i posto smo putovali po danu nismo uzimali kabinu,vec smo sve vreme proveli negde po palubama,restoranima i lobijima,malo dremali na raznim foteljama,ali relativno brzo i veselo je proslo tih 8 sati plovidbe do Hanje(Chania).Vec na samom prilasku ostrvu Krit vidi se da se razlikuje od nama poznatih drugih delova Grcke,nije to neka velika razlika ali postoji,malo drugacije je.Sedamo u kampere i izlazimo sa broda,i krecemo ka nekoj plazi u okolini Hanje,ali pre toga svaracamo u nedaj boze da ga promasimo,pogodite gde!!!Pa Lidl naravnooo,gde bi drugo,kupujemo si razne potrepstine,Miki i ja naravno odmah na alat da vidimo iima li nesto zanimljivo i naravnno ima,izlazimo i vec je krenulo da se smrkava,nalazimo zadatu plazicu,veliki parking,stajemo i trcimo u vodu ne bi li konacno dosli do mora,i mogu Vam reci prija veoma iako je uveliko mrak,voda je topla,fina,odusevljeni zaboravljamo na umor kupamo se,i posle toga vecerica,picence,opustanje i na istom mestu ostajemo da prespavamo.
IMG_20190901_200631.resized.jpg
Ujutru ustajemo i spremamo se za pokret ali pre toga pravimo dogovor za naredni korak,razgledamo odakle da krenemo i odlucujemo se za jedan mali kamp u blizini,Nisi Pigi.
IMG_20190902_110210.resized.jpg
IMG_20190902_130157.resized.jpg
E da,zaboravio sam da kazem da na parkingu kod prve plaze pre polaska,cujemo macku kako mjauce i cini nam se da je negde oko kampera al ne pridajemo mnogo znacaja,a videcete kasnije da je trebalo.Pronalazimo kamp u mestu Kisamos,simpatican,mali,sa bazenom,ali nazalost obala nikakva,kamena,noge da izlomis dok dodjes do mora a i u samom moru,al to nam nemoze pokvariti zadovoljstvo,kupamo se i u moru i u bazenu,uzivamo svakako,sprema se rucak i sve ostalo,al odlucujemo da cemo sutra nastaviti dalje.Ali da se sada opet vratim na onu macku....u jednom trenutku se opet cuje,mi neverujemo usima,smirimo se i slusamo,posle nekog vremena opet,jaoooo,kod mene je izgleda,otvaraj boksove,stvari napolje leganje ispod,al je ne vidimo,sa svih strana obilazimo kamper svo cetvoro,cujemo,nevidimo,uzimam neko crevo i mlatim iznad crnog tanka,i sta?/nalazim je,ali nece da izadje il nemoze,i da skratim,alat,kljucevi odvrtanje nosaca od tanka,popustanje i pobeda,hvatam malo mace,i sto je neverovatno,najmanje 30 km je putovala tu,mada ja licno mislim da je usla jos na brodu,pfff,al dobro je spasili smo je
.Odlucujemo da odatle ujutru idemo na najpoznatiju plazu Elafonisi,80ak kilometara od Hanje,do koje vodi interesantan put,u nekim delovima uzak da dva vozila nemogu da se mimoidju,takav je i jedan tunel koji ima samo jednu traku,napravljen taman toliko sirok da moze da prodje autobus,lep prizor,nije mnogo dugacak al veoma zanimljiv,i posle nekih dva sata spustamo se do plaze,i dolazimo do pescane poljane velike koja je kao parking i vec dosta popunjen sa vozilima svih vrsta,kamperi,automobili,autobusi,blagi haos,i uspevamo da nadjemo mesta i za nas,more je udaljeno stotinak metara,do njega je nemoguce doci vozilom,pa mora da se proseta i ponesu stvari koje su Vam potrebne,nije kao na Sitoniji gde smo navikli da dodjemo do vode sa kamperima,ali se svakako isplati,pesak blago ruzicast,sitan,more prozirno,tirkizno,plitko i toplo,jednom recju prelepo,odusevljeni smo,izabrali smo deo sa strane a ne centralni jer je tamo cak i u septembru prevelika guzva,turisti dolaze organizovano sa autobusima,mogu zamisliti kako je u Julu i Avgustu,ali isplati se,odmor za oci,dusu i telo.
IMG_20190903_110650.resized.jpg
IMG_20190903_110653.resized.jpg
IMG_20190903_124258.resized.jpg
Nikako se ne sme propustiti ko se uputi na Krit.Tu ostajemo da kasnih vecernjih sati, i odlucujemo da ipak ne spavamo tu nego se vracamo u Hanju,i tamo se zadrzavamo jos dva dana,lep grad,lepe stare gradjevine,vreme savrseno taman kako treba,u cemu dosta pomaze vetar,a kome vetar smeta ne treba da ide na Krit,jer duva skoro non stop,ali moze pomalo da pomogne aplikacija zvana Poseidon weather koju sam skinuo jos u Srbiji koja prikazuje vetar,talase itd pa se ravnate malo po njoj,na kojoj strani ne duva tamo krenete,hahaha,ali moze i ona da iznenadi,uglavnom zadovoljni smo,i krecemo dalje.Nismo bas mnogo odmakli nasli smo lepo malo mestasce Kalives,i parking pored jednog restorana,plaza lepa more isto,tusevi,cesma toi toi toaleti,idealni za praznjennje...znate cega,niko nas ne pita nista,rucamo u restoranu poznatu Kritsku jagnjetinu i tu ostajemmo da prenocimo,i sutradan dalje,krecemo ka mestu Retimno,jako lep gradic,ali nazalost prevelika guzva,i navigacija niije bas slusala najbolje iako namestena na autobus zavlaci nas po malim ulicicama,umalo se ne zaglavih u jednoj,posto se i Grci parkiraju kao i mi,gde stignu al prodjoh nekako,parkinzi puni,tako da nismo mogli duze da se zadrzimo ali ,jako lepo mesto,lepe gradjevine,tvrdjave itd.Idemo dalje i nalazimo mesto i plazu Bali,mala plaza simpaticna,veliki parking,malo mesto,kafici taverne itd,i tu ostajemo da prespavamo posle kupanja setnje,ali naravno kao i uvek u mom slucaju,imam talenat da se parkiram pored kafica i taverni koje nocu postaju diskoteke,pa tako i ovaj put,pocinju da dolaze,muzika sve glasnija,pomeram kamper desteak metara dalje,malo slusam muziku,cepove u usi i spavanje.
Ujutru nastvak puta,krecemo ka Iraklionu,ali ne svracamo vec odlazimo u cuveni Knosos,velike iskopine stare gradjevine
veoma interesantno za obici,pored se nalazi ogroman parking ali ipak treba doci malo ranije da se nadje mesto za kamper,ali uspevamo bez problema.
Vracamo se prema Iraklionu,al ga opet obilazimo i dolazimo do prelepog mesta Heronisos,palme po sred ulice,kao da su Havaji,jako lepo, malo setamo obilazimo,i nastavljamo dalje,ka mestu Agios Nikolaos,plaza Golden beach,prelepa predivna boja vode,malo tirkizna malo plava,znaci prelepa,jedino sto su cesto talasi zbog vetra,i da naglasim,skoro sve plaze imaju spasioce i postuju se zastavice koje su postavljene ako je crvena nema ulaska u vodu jer ipak je sve okolo otvoreno more a vetar i talasi znaju da budu jaki,nazalost parking je mali,malo nezgodan za kampere,parkira se i na magistrali ali posto smo naisli kasno nismo mogli nigde da stanemo pa smo produzili dalje ali smo zato u povratku napravili pauzu na tom mestu i okupali se ,zaista predivno,otisli smo na juznu stranu ostrva u mesto Ierapetra,malo po gradu,naravno u Lidl(kako da ga preskocimo)i pravac u kamp Koutsounari 10 km od Ierapetre,da kazem da smo kombinovali free kamping i kampove od mesta do mesta,free je uglavnom dozvoljen,jer nije pretrpano sa kamperima a i nema bas puno kampova na samom ostrvu,tako da nema problema sa parkiranjem,a kampovi su u proseku po 20e,nisu skupi,a sasvim sasvim solidni,cak sta vise dobri.
Juzni deo se nalazi na Libijskom moru,mada neznam zasto Libijsko posto je Egipat tacno prekoputa ali dobro,tako se zove kazu,plaza neobicna sa sitnim CRNIM kamencicima,neobicno sto su crni ali jakko lepo,more je tako cisto i providno da sa maskom mozete da vidite 100m u daljini,prelepo,toplo,tu smo se bas naodmarali,zadrzali smo se oko 4-5 dana,upoznali kamperiste iz raznih krajeva,do nas su bili Svajcarci koji su dosli u Aprilu i ostaju do Juna sledece godine,posto kamp radi preko cele godine tu su resili da prezime,blago njima,simpatican par.Posle toga je doslo vreme da polako krecemo na gore sto bih ja rekao,opet Lidl,razna mesta,spavanje usput,svracanje na Golden beach koja je prelepa da naglasim jos jednom,kupannje suncanje pa dalje prema Iraklionnu,posto smo izabrali da se odatle vratimo na kopno da nevozimo ponovo do Hanje,tj.do Sude,posto je luka u tom mestu ne u samoj Hanji.
Prosetali smo i kroz Iraklion,videli i to,i jos dosta manjih mesta i plaza usput,i konacno doslo vreme za povratak,nasli luku,nas brod,ali ovaj put je bilo obrnuto,bio je pun sada,pa su nas naslagali kao sardine,inace brodovi imaju po 4 spratova garaza,ovaj put smo bili na prvom,medju kamionskim prikolicama,koje uteruju i otkacinju,a kamioni ih cekaju u Pireju,ovaj put je bila nocna plovidba i imali smo cetvorokrevetnu kabinu,obilazili brod ponovo posto je sad bio drugi,malo manji nego u dolasku,sedeli u restoranu,pa krenuli na povecerje,i ludo se zabavalji,da su nam u jednom trenutku kucali iz susedne kabine u zid da prestanemo sa smehom,jer su neki hteli i da spavaju ,hahahah,kabina sasvim solidna,po dva kreveta na sprat,kupatilo sa toaletom,nocni stocic itd,inace Grci neprave problem i akko legnete u hodnik tako je da mnogo ljudi spavalo u vrecama u hodniku ili po foteljama,malo neobicno ali dobro,treba sve videti,
uglavnom smo spavali veoma udobno i probudili se kad je kapetan vec poceo da parkira brod u rikverc u luku Pirej,mada smo planirali ranije,ali sta je tu je,bilo je dovoljno vremena za ustajanje,spremanje i cekanje za ulazak u kampere,iskrcavanje je dosta brzo islo nekiih 10 minuta posto smo usli u kampere vec smo bili napolju,a sacekala nas je kisa u Atini,stali smo na parking u luku,i popili kaficu i nazalost morali da se oprostimmo od dragih prijatelja Mikija i Olje jer su oni morali da se vrate na posao,i svako na svoju stranu,oni ka Srbiji,mi dalje po Grckoj.Krenuo sam prvo malo do Glifade da obidjemo to ponovo,kisica je padala i na sred najprometnije raskrsnice u Pireju meni odlece metlica brisaca i to na vozackoj strani naravno,gasim brisace i bez njih vozim do prvog zgodnog mesta da stanem i stavim suvozacku metlicu na mesto vozacke,hihihii,dok ne nadjem prodavnicu i uzmem novu.Posto je vreme lose,odlucujemo da ipak krenemo ka Peloponezu,prolazak od 10ak-15km po Atini i Pireju traje vise od sat vremena,guzva ogromna,Beograd je mala beba za ono tamo,4-5 kolovoznih traka sve puno u svim pravcima,ukucavam Korint i krecemo laganno,tamo nalazimo parking pun kampera,Nemaca Francuza Italijana i ostalih,parkiramo medj njih i odlazimo na kanal,
impozantan prizor,visoko,uzano,zadivljujuce,sreca pa je to vec skoro 20 septembar pa nema previse guzve ali ima dosta ljudi,usput smo se zaustavljali na jos nekim mestima spavali,ali nista vredno pomena,i dolazimo na Peloponez i mesto Nafplio,obilazimmo grad prvo kamperom,pa Lidl naravno,pa se parkiramo u luci i odlazimo u obilazak i peske,duva vetar naravno pa je neka prasina na sve strane oko luke,i dosta kampera parkirano,i zatim odlazimo na plazu Karatoni pored Nafplia
,tvrdjavu gledamo samo odozdole,ne pada mi napamet da se pentram,mada se neki nas clan i pentrao al neka hvala,dolazimo na plazu i zaticemo ogroman broj kampera,u jednom trenutku je bilo parkirano cak 17 kampera,nalazimo mesto izmedju Italijana i Svajcaraca,i uspostavljamo kontakt sa Svajcarcima,koji imaju mazdin dzip,i Tishnerovu nadgradnju,veoma simpaticni ljudi,koji su bili na neverovatnim mestima sa kamperom od Kanade preko Kolumbiije i okoline, Perua, Irana,Kazahstan,Rusije itd
za 9 godina koliko putuju sa kamperom.Plaza je fina ,ima hladovina,tusevi malo dalje od mesta gde smo parkirani ali ih ima,veoma smo bili zadovoljni tim mestom i tu smo ostali 4 dana,niko nas nije dirao,policija je prolazila 3 puta dnevno al ni rec nisu rekli,samo provere da li je sve u redu i odu dalje.Posle smo nastavili dalje,preskocili smo kako bih ja rekao prvi prst Peloponeza i odlucio sam da idemo ka jugu vise,svracali u razna mesta,od kojih bi pomenuo samo neka,Tripoli na primer,tu smo proveli jedan dan,zatim smo otisli u stari grad Mistra pored Spartija,obisli poznatu Spartu,spomenik cuvenom Leonidasu,pored same Sparte tj ostataka smo prespavali,i obilazili grad nocu koji je jako lep,takodje sa palmama izmedju kolovoznih traka,
jako simpaticno,a zatim nastavili dalje prema moru.Otisli do predivnog mesta Monemvasia koje je sada kao poluostrvo jer se odvojila od kopna usled zemljotresa u tamo nekom veku,i ima most kojim se predje i tu je odmah parking gde se moze stati,ali je zabranjeno spavanje,i to je brdo,planina,cudnog oblika,sa starim gradom koji je prelep,obnovljen i vecim delom su to hoteli restorani kafici a ima i stanovnika,al stvarno prelepo mesto sa prelepim pogledom na more koje jako jako cisto i bistro,plaza tu nema ali naravno da smo se kupali jer bi bila steta ne uci u tu predivnnu vodu,i ocarani mestom krenuli smo dalje,ka odredistu na ostrvo Elafonisos na koje se stize trajektom iz mesta Punta,i voznja traje 9 minuta cak,i kosta 22,5 e za kamper i dve osobe,nije ni malo za tako kratku voznju ali nije strasno,na ostrvu mora u kamp ko hoce da ide kamperom,posto mnogi ostave kampere na obali pa idu na jednodnevni izlet,ima jedno mesto pored mora gde smo videli 6-7 kampera da su parkirani i spavaju tu,na ostrvu kao sto rekoh mora da se ide u kamp,jer je vlasnik prilicno uticajan na policiju i nedozvoljava free,xexexe,kamp kosta 24e sa sve strujom jer struju naplacuje hteli ne hteli,uracunata je,kamp je nekih 100m od plaze jer blize nemoze da bude jer ima puno pescanih dina koje lepo izgledaju,ali plaza i more je nesto najlepse sto sam video i gde sam se kupao,ocarani smo bili,bojom vode bojom peska,kao slike sa Kariba,Havaja i slicnih mesta,znaci najlepse nesto sto sam posetio
,stvarno odusevljen,jedino moze da se poredi sa plazom na Kritu slicnog imena Elafonisi,a ovo je Elafonisos,ne zna se koja je lepsa mada prednost dajem ipak Elafonisosu jer je plaza ogromna dugacka,stvarno prelepa,i preporucujem svakom ko ide na Peloponez da nikako ne preskoci to,nece se razocarati,i zbog te lepote smo neplanirano ostali 4 dana,jednostavno ne bih se vracao odande,i sigurno cu opet ici da je posetim.
Posle Elafonisosa se polako pripremamo za povratak ka kuci,i lagano se vozimo,istim putem nazad,jer juzni deo Peloponeza i Jonsko more ostavljamo za sledecu godinu,ponovo prelazimo Korint i odlazimo na stari put,malo uzbrdo nizbrdo,stajemo na razna mesta,razgledamo,pa stizemo u Livadiu,gde spavamo u gradu na parkingu,vreme se malo pokvarilo,ceka nas kisa,al nesmeta,zatim idemo za Lamiu,pa Larisu,turisticki obilazak Praktikera,Markta i sta znam jos nekiih sopova,trosimo dane lagano,idemo prema naravno Paraliji ne bi li slucajno preskocili neku radnju sa krpicama,sve vreme koristimo stari put,prolazimo kroz Leptokariju,vec je zatvoreno sve,turista jako malo,priblizavamo se polako,ali obavezno moramo da svratimo,gde????pa u Jumbooo naravno,ispred Katerinija,novootvoreni pa kako da ga preskocimo,vec je i mrak poceo,al se drzimo ne izlazimo jos,i konacno dobijam dozvolu da startujem kamper i dogegam se do Paralije,parkiramo se u luci pored jos 3 kampera,i tu kampujemo naredna dva dana,valjda.....Ne mili nam se da se kupamo posle onako divnih plaza i posto smo konacno obisli sve radnje vise puta,krecemo ka Solunu i odlazimo kod Zampetasa,da kupimo i neke sitnice za kamper,mada i nije bilo sitno,i hemiju za par drugara kamperista,parking je pun kampera,sede ispred,jedu piju,uzivaju.Odlazimo autobusom do Ikee,Jumba,i ostalih koji su na tom potezu i vracamo se na spavanje.Sutrasnji dan je bio rezervisan za sam Solun,ponovo idemo busom,do Ikee,presedamo na drugi i u centar Soluna,tabanamo poznatim ulicama,trg Vardaris,Aristotelov trg,Tcimitcki ulica,pijaca masline,giros i sve redom i vracamo se u kamper i prespavamo jos jednu noc kod Zampetasa.Posle kafe i dorucka konacno krecemo prema granici,guzve nema,vrlo brzo prelazimo u Makedoniju,svracamo u kamper stop kod kazina Flamingo,tu pravimo pauzu,i krecemo dalje,do Gevgelije gde odlazimo na rucak u Javor Dzoko,na teletinu,preporucujem je,to uvek jedem kad sam tamo,stvarno je odlicna,i onako nabokani nastavljamo dalje,nema guzve ni na nasoj granici,sva sreca pa integrisani sistem je dobro radio jer je Makedonski carinik bio na pauzi pa je samo nas pregledao pasos i udjosmo u Srbiju vrlo brzo,razmisljajuci gde cemo da se smestimo stigosmo do Predejana i posto je vec bilo kasno opet tamo prespavasmo.Posle toga se zaputismo u Leskovac malo na setnju,pijac,nekupismo paprike,i lagano ka Sokobanji na skup naseg kluba
koji je tamo bio organizovan,pa je glupo bilo da se ranije vratimo sa odmora pa opet da idemo u istom pravcu,tako da pravo sa mora odosmo na skup,produzismo ga za jedan dan vise da malo odmorimo i konacno krenusmo i stigosmo kuci posle 32 dana provedenih u kamperu,i sve u svemu jedan lep odmor ,nadam se da nisam previse pisao i da ce nekom posluziti da procita
Pozdrav
IMG_20190904_111355.resized.jpg
IMG_20190904_111406.resized.jpg
IMG_20190904_111431.resized.jpg
IMG_20190904_111938.resized.jpg
IMG_20190904_114025.resized.jpg
IMG_20190905_112346.resized.jpg
IMG_20190905_112714.resized.jpg
IMG_20190907_113559.resized.jpg
IMG_20190906_134901.resized.jpg
Nemate potrebne dozvole da pogledate prikačene fajlove u ovom postu.
Korisnikov avatar
ljubomir372
Korisnik
Postovi: 175
Pridružio se: 19 Dec 2012 18:11
Lokacija: Surcin
Kontakt:

Re: Krit-Peloponez2019

Post od ljubomir372 »

Bravo Šukiiiiiii.Lepo putovanje i odličan putopis.
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Re: Krit-Peloponez2019

Post od Dragan »

Lepo, lepo. Svaka cast.
Korisnikov avatar
laki 086
Korisnik
Postovi: 35
Pridružio se: 14 Mar 2013 12:18

Re: Krit-Peloponez2019

Post od laki 086 »

Bravo, bilo je uzivanje citati.
Korisnikov avatar
šukitaxi
Korisnik
Postovi: 326
Pridružio se: 25 Feb 2016 09:21
Lokacija: Opovo

Re: Krit-Peloponez2019

Post od šukitaxi »

Hvala
Korisnikov avatar
šukitaxi
Korisnik
Postovi: 326
Pridružio se: 25 Feb 2016 09:21
Lokacija: Opovo

Re: Krit-Peloponez2019

Post od šukitaxi »

jos malo fotkica sa letovanja
IMG_20190907_113559.resized.jpg
IMG_20190907_113652.resized.jpg
IMG_20190907_113907.resized.jpg
IMG_20190907_114203.resized.jpg
IMG_20190907_164331.resized.jpg
IMG_20190907_164334.resized.jpg
IMG_20190907_164529.resized.jpg
IMG_20190907_164533.resized.jpg
IMG_20190912_142359.resized.jpg
IMG_20190912_142749.resized.jpg
IMG_20190912_143628.resized.jpg
IMG_20190912_190928.resized.jpg
IMG_20190913_113442.resized.jpg
IMG_20190913_113541.resized.jpg
IMG_20190914_182954.resized.jpg
IMG_20190916_174529.resized.jpg
IMG_20190916_200401.resized.jpg
IMG_20190916_184530.resized.jpg
IMG_20190917_104811.resized.jpg
IMG_20190917_110854.resized.jpg
i
Nemate potrebne dozvole da pogledate prikačene fajlove u ovom postu.
Korisnikov avatar
šukitaxi
Korisnik
Postovi: 326
Pridružio se: 25 Feb 2016 09:21
Lokacija: Opovo

Re: Krit-Peloponez2019

Post od šukitaxi »

I prelepi Elafonisos
IMG_20190918_190737.resized.jpg
IMG_20190918_144645.resized.jpg
IMG_20190917_185512.resized.jpg
IMG_20190917_161644.resized.jpg
IMG_20190917_161402.resized.jpg
IMG_20190917_161350.resized.jpg
IMG_20190917_161044.resized.jpg
IMG_20190917_140446.resized.jpg
IMG_20190917_140358.resized.jpg
Nemate potrebne dozvole da pogledate prikačene fajlove u ovom postu.
Korisnikov avatar
laki 086
Korisnik
Postovi: 35
Pridružio se: 14 Mar 2013 12:18

Re: Krit-Peloponez2019

Post od laki 086 »

Koliko je bilo km ukupno?
Korisnikov avatar
šukitaxi
Korisnik
Postovi: 326
Pridružio se: 25 Feb 2016 09:21
Lokacija: Opovo

Re: Krit-Peloponez2019

Post od šukitaxi »

laki 086 napisao:Koliko je bilo km ukupno?
3800
Odgovori