Predlozi - Putovanja, predlozi i iskustva

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
acika
Korisnik
Postovi: 13
Pridružio se: 24 Jan 2008 12:02

Post od acika »

Lijepo izgleda. Može li još neka slika.
zoranGROS
Korisnik
Postovi: 95
Pridružio se: 27 Mar 2009 22:09

Post od zoranGROS »

Acika sliku sam poslao (ja) , istrazivao sam preko google mapa date kordinate od naseg kolege ( bilo mi je dosadno na poslu) i tako sam dosao do slike kampa i jos svasta nesta o Pragu, brojem prevodnica , mostova i...
To je autenticna slika i svako se prilikom planiranja putovanja moze pomoci elektronski preko da sad ne nabrajam vise programa sa Vaseg kompjutera , zarad ocekivanih ciljeva poseta
zoranGROS
Korisnik
Postovi: 95
Pridružio se: 27 Mar 2009 22:09

Post od zoranGROS »

Zabelezio sam aparatom naseg (stranog) kolegu na autoputu ka Solunu nacin na koji prevozi camac pa aj da ga uvrstimo kao zanimljivost "kamper-nauticar" dve ljubavi svezane jedno za drugo
Slika
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Eto kako neke kolege izazivaju sudbinu.

Danas me je kum obavestio da je bio bezmalo očevidac sobraćajne nezgode koja se dogodila na autoputu Beograd-Šid , negde iza naplatne rampe Šimanovci, u Petak u večernjim časovima. Kada je stigao, video je dva polusmrskana auta sa biciklima ispod njih. Malo dalje stajao je još jedan oštećeni auto kao i kamper stranih tabli. Verovatno su mu se bicilki sa zadnjeg dela vozila u toku vožnje otkačili i izazvali pravi mali karambol na putu. Srećom, ljudskih žrtava nije bilo, ali materijalna šteta je ogromna. Ljudima iz kampera zasigurno je preselo letovanje.

Eto upozorenja za kampere da strogo vode računa šta i gde stavljaju na vozilo, kako pakuju stvari i sl. Uvek proveriti veze, češće stajati, izaći u proveru ne samo stvari, nego je leti poželjno proveriti temperaturu spoljnih guma i sl.

Ovaj kamper na slici zaista je izazivač sudbine, naročito u bliskim susretima - mimoilaženju sa kamionom, autobusom i sl.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

jedva nadjoh prikladnu temu da ne otvaram novu , svejedno ova slika pokazuje kako je u nekom verujem kamp terminalu prikacio ovaj kamper na struju a da se radi o ekstremnoj destinaciji je pejzaz iza ovog dobro opremljenog kampera
Slika
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Ima li ko iskustva sa putovanjem po Lefkadi ? prelepa tirkiz boja mora mami na skoro svakoj slici ,svaki komentar je dobrodosao !
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Ja sam obišao Zakintos, Kefaloniju i Lefkadu.
Nemam baš neko pozitivno mišljenje o Lefkadi, čak i negativno. Nije loše da se ova tema prebaci u rubriku "putovanja" i u temu "Grčka 2011".
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

odlican opis lefkade koji sam nasao pretrazujuci , kordinate slike filmovi, taverne ...
BOJA MORA i puno stepenica ( nadam se da cu naci neku plazu kojoj je moguce prici )

http://www.lefkadanadlanu.com/
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Ovo je jedna od lokacija koja mami za Jun ili Septembar 2014-e

To treba videti i doživeti

http://www.youtube.com/watch?v=6eTCI62FTEU#t=47
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Nije loše da zameniš kamper jednim ovakvim, imaćeš bolji pogled sa vode.

http://www.youtube.com/watch?v=Za63ltkMGGE
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Razmišljao sam i dvoumio se, ali ovaj kamper može samo da ide po putu i kroz vodu i to bez glisiranja. Šta bi sa letenjem? Stvarno ti konstruktori ne vode računa o Našim potrebama.
Pa i Nes osim 2u1, nudi 3u1.
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Možeš da zakačiš i ovo za kamper pa da imaš 3 u 1.

http://www.youtube.com/watch?v=nnF2yua4KIw
Omnia mea mecum porto
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

ima tu dosta prednosti u odnosu na obican kamper, camac, automobil i letilicu jedna od njih i glavni adut za kupovinu je registracija, umesto da placas dve registracije i 2x porez na luxuz ovako platis jednu
na ovu krizu treba ekonomicno razmisljati kad su vec ljudi napravili multipraktik vozilo
Odgovori