Predlozi - Putovanja, predlozi i iskustva

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Otvaram novu temu u vezi putovanja. Primetio sam da ima dosta komentara na ovu temu, ali po raznim temama, tako je najzgodnije da na jednom mestu dajemo informacije i razmenjujemo iskustva.

Administratoru Foruma da li je moguće na početnoj maski foruma postaviti još jednu temu, u koju bi upisivali ovakve stvari?
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Neznam za Vas ali ja sutra ujutru odo na Kopaonik kamperom , sve je spremno, danas kad sam unosio boce i neke sitnice moram reci da se AMA SVE STO JE BILA TEKUCINA U NJEMU ZALEDILO , cak i flase sa hemijom za wc. Javljcu se odande vec u ponedeljak uvece sa slikama , reporterski.
Pocetak za novu temu.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Lep provod, čekamo da se javiš
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Javljam se sa Kopaonika ladno je sa puno leda i snegom kao u Beogradu, pokusavam da otopim kamper zasad imam vodu,ali nemam odvod. digao sam temperaturu na 25c i lepo je tv i internet modem radi kao sto se da videti.
Prosetao sam se i nekako je pusto, sutra su najavili lep dan pa ce biti i vise slika ove od veceras spakovao sam ih u kolaz da nestavljam jednu po jednu
AGREGAT mi prodavac zamenio za drugi probali smo ga radi ali ga nisam kacio sutra sutra cu po danu da lepo to sve isprobam.
http://img706.imageshack.us/img706/3331/kolaz.jpg
marta
Korisnik
Postovi: 189
Pridružio se: 22 Nov 2007 21:37

Post od marta »

Uzivaj.
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Ne vidim lepo gde si parkiran, izgleda negde ispred hotela ''Konaci''. Kako gledam temperature na web kamerama, na Kopaoniku je toplije nego u Nisu. Ovde mi termometar pokazuje -9C a na web kamerama vidim oko -7C. Stani malo ispred neke kamere da te vidimo. Koliko ostajes? Lep provod!
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

ako pogledas malo bolje u dnu parkiga iza ostrva izmedju dve jelke beli kamper.
Ravno je osamljeno , upalio sam agrega da probam malo da li puni ukljuceno je sve u kamperu svetli unutra kao vegas
nidacon
Korisnik
Postovi: 84
Pridružio se: 23 Maj 2011 00:07

Post od nidacon »

Lep provod! Koliko ostajes?
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Koliko ja vidim Gros je negde između glavnog ulaza u Konake, (pošta) i JAT-ovih apartmana.

Ako možeš Gros, možda je bolje da se lociraš malo dalje ka Jarmu i Gobelji, odnosno Srebrncu. Javi nam kako je za spavanje, kako funkcioniše veštačko oplođivanje staza , tzv topovi.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

voda je proradila cak i odvod,skratio sam ga direkno izlazi ispod kampera. Sad je bolje mnogo znaci.
Truma pec radi na 3 i sedim sa kratkim rukavima unutra,
Agregat radi i pored boksa sam ga locirao besuman je toliko da ga lepo cujem (ocigledno da definicija BESUMAN rastegljiva) , koristio sam iz njega napajanje 12v ne bi li osvezio akomulator ali posle 30 minuta po gasenju invektor javlja slab napon u (stambenoj) bateriji. Znaci dok radi sve radi, treba dodati da zimi akomulatorima kapacitet je bitno umanjen.
Sto se tice bazena i klizalista u Grandu bice ali krajem sledece godine ima snega vozila utabavaju staze to sam video sinoc sad jos pijemo kafu.
A da u ovakvim minus uslovima strogo vodite racuna na sve sto je plastika , svaki put nesto zeznem, treba znati za one koji su kao i ja novi !
marta
Korisnik
Postovi: 189
Pridružio se: 22 Nov 2007 21:37

Post od marta »

Da li u spavacem delu imas gel akumulator? Sto se tice otpadne vode najbolja je solucija da istice(narvano na osetljivim mestima postavi nesto ispod pa posle prospi).. Ja bimam grejac otpadne vode ali su me u servisu savetovali da ga ne koristim jer vuce mnogo struje.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

imam ispod kreveta bosov gel akomulator i on je do sada malo voznja pa uvece tv zavrsavao posao, sad dopunjavam sa agregatom, treba mi malo vremena da se naviknem na taj zvuk.
kratak mi kabl za napajanje 12 v a da koristim 220 imam duzi kabl onda sistem sklopka iskljuci automatski sve sto je 12v i nema opciju dopunjavanje akomulatora bar kod mene i ako sam mogao to da resim sa obicnim kucnim ispravljacem za akomulator prikacinjanjem na unutrasnju mrezu 220v.
To za grejac otpadnog rezervoara nisam ni pokusavao da stavim kad nemogu da se sacuvam od leda u kolenima i krivinama da kazem ''nalizacije
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

ode stranica da kazem -kanalizacije- i slovenci u forumu citam to ne koriste ukoliko nemaju totok 220v iz nekog stabilnog izvora !
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Koliko u principu taj agregat troši benzina po satu, ali ne po proizvođaču, nego po tebi.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Nasuo sam pun rezervoar i ocekujem da se ugasi kazu 4 sata meni radi iz vise navrata jer sam ga povezao na 12v,malo radi malo akomulatori.
proveri cu u narednom punjenju, sadsam bio opsednut sa opstim utiscima
Odgovori