Predlozi - Putovanja, predlozi i iskustva

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Mozemo da znamo gde putujes, da mozda dobijes i domaci zadatak??
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Sutra Bela Crkva -jezera , preksutra Banatska palanka -skela ram Golubac -Srebrno jezero i tako dok klincima neprodju neke njima zakazane ZURKE i ostalo sto su izakazivali dok mi nismo tu -kuci
pecaros021
Korisnik
Postovi: 103
Pridružio se: 23 Avg 2009 19:49

Post od pecaros021 »

na koje jezero ideš ?
rođen da peca osuđen da radi
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Idem da vidim Belocrkvanska jezera sve sto turista moze videti (ona na kojima ima restorana...)
potom srebrno jezero a pre njega Golubac .... pisacu
pecaros021
Korisnik
Postovi: 103
Pridružio se: 23 Avg 2009 19:49

Post od pecaros021 »

kamp imaš samo na glavnom i na vračevgajskom jezeru i + restorani i.t.d
rođen da peca osuđen da radi
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Evo prvih utisaka trenutno sam na Srebrnom jezeru mesto da dremnem malo oce kisa , vec lupa a gromovi jece nad ovim brdima (prolecna prica ,brzo prolazi) pa sam na netu, ustvari skidam drajvere da mogu prebaciti slike sa telefona na lap top .
U Beloj Crkvi sam posetio jezerce koje se zaista uredjuje i primer je kako lepo moze biti skoro za neverovati pokazace slike , napravili ljudi i pratece objekte ali sve do uvece i onda kraj , tako da je skoro idealno za stariju populaciju kojima je potreban mir moze da se peca koristi gumeni camac onako lep provod pre nekog ozbiljnog putovanja . U gradicu sam pokusao da potrazim sta bi me zadrzalo par sati ili dan i ako sam bio znatizeljan nista od toga (da neruzim) Potom se uputih ka Staroj palanci na trajekt i zaista ima reputaciju mesta koje ima vise kafana od kuca u sebi, odaberemo jednu imaju kecigu (prijatno ocekivano iznenadjenje jer je mesto prepuno ribarskih camaca) imo fore 3 sata taman i za odmor posle rucka. Potom prelazak Dunavom do Rama i tako polako do Kladova. Stigli smo uvece i imali ideju da obidjemo branu i Djerdapsku klisuru koliko se moze sa vidikovaca ... Brani se moze prici iskljucivo na granicnom prelazu i nema nikakav vidikovac sem kiosk za kafu ma bezveze - steta, dalje putem odusevljeni pogledom sa vidikovca putem po klisuri vredi , potom Golubacka tvrdjava luka u Velikom Gradistu i sad na jezeru.
Uslov da zazivi turizam= ugostiteljsvo +vidikovac sta je vec dala priroda i eto poseta i gostiju. Takodje sam uslikao dosta i Auto kampova i stvarno stanje kako izgledaju ali to u drugoj temi. Stavicu i slike
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Par fotografija do prelaska na desnu obalu Dunava.
F
Slika Slika
Slika Slika
Slika Slika
Slika Slika
Slika Slika
Slika
pecaros021
Korisnik
Postovi: 103
Pridružio se: 23 Avg 2009 19:49

Post od pecaros021 »

koliko košta pelazak skelom?
kako ti se svidja vračevgaj vidim da si pustio slike odatle?
dali je krenula sezona ili si bio sam u kampu?
itd
rođen da peca osuđen da radi
zoranGROS
Korisnik
Postovi: 95
Pridružio se: 27 Mar 2009 22:09

Post od zoranGROS »

" Dunavska tura" jos par fotografija pod zajednickom temom Dunavska tura. Svakako bi predlozio za ove prolecne dane bez mnogo guzve ,obidjite mesto po mesto , negde sam samo sedeo na keju kraj Dunava , negde popio kafu anegde probao riblje specijalitete , dovoljno je tri ili vise dana koje ce svakako ostati u secanju. Moja ruta je bila Beograd-Bela Crkva -Stara Palanka-Ram-Veliko Gradiste-Golubac-Kladovo-povratak do -Srebrnog Jezera-Smederevo-Pancevo-Beograd.
Slika Slika
Slika Slika
ulaz i prolaz kroz stari Golubacki grad
Slika Slika
Prkiranje ispred najlepseg mesta u Kladovu plaza "dunavse akva star"
Slika Slika
Slika Slika
Vidikovci iznad djerdapske klisure
Slika Slika
Slika Slika
Grupa Nemackih motorista na proputovanju , razmenjeni pozdravi, sretan im put
Slika Slika
Slika Slika
Srebrno jezero, zaboravite sta god da ste mislili pre . Sada je tako ELITNO NOVA destinacija i nimalo jeftina, kamp koji je skroz pri kraju je nazalost u takom stanju da su se trudili da ga zabarakadiraju sumom i rastinjem , sad su novi ekstra skupi i resorani koji ugadjaju i najzahtevnijim gostima , stotine apartmana visoke kategorije Kratko mogao bi da bude primer turisticke Srpske destinacije . Nemojte ga svakako zaobici
Slika Slika
Zadnje mesto gde sam svratio na corbu je Kej Pancevo i potom jos pola sata i opet kuci .
Potpuno zadovoljstvo zbog odabira ove ture puta !
Poslednja izmena od zoranGROS u 15 Maj 2010 19:09, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Sličnu turu sam planirao jos prosle godine ali nikako da sklopim kockice. Lepo je i treba obići sve.
Slike sve govore.
Omnia mea mecum porto
zoranGROS
Korisnik
Postovi: 95
Pridružio se: 27 Mar 2009 22:09

Post od zoranGROS »

Prelazak skelom (jedina ovakve vrste da ja znam ) ima polaske na svaka 3 sata do 19 uvece , ovako radi pola sata plovi i sat vremena su u kafani pa pola sata plovi i opet sat u kafani , Cena je 1300 din, nisu mogli da nadju ovo kategoriju kamper imaju dva lista neki spisak pa na kraju ispade kao kombi. Imao sam priliku da se susretnemo sa nekom Ruskom barzom pa je sve bilo ko za sliku .
Slika
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Jos mi je ostalo da obidjem Taru da bi ispunio nekad sebi zadate destinacije. Kako prolazim svakodnevno pored velikog parkinga Sava centra odakle se ukrcavaju i polaze autobusi za Grcku , vidim vec guzve i kao da mi se cini da je leto pocelo pa je sasvim uredu da paznju usmerim prema Egeju i tako krene letnja "turneja"
Dok nespremim Medjunarodna vozacka , zeleni karton ,osiguranje...pripremi cu letnju garnituru stolica suncobrana za ispred kampera i opremu za odbranu od komaraca sto je bilo potrebno i na proslom putovanju.
Sa puta kraj Dunava spremio sam mali film sa nazivom " Kamperom kroz Srbiju 4 "
http://www.youtube.com/watch?v=fjYMGdDw6Rs
nidacon
Korisnik
Postovi: 84
Pridružio se: 23 Maj 2011 00:07

Post od nidacon »

pozdrav iz Praga. Kamp Sokol Troja 50.11756, 14.42546 mogu da preporucim. Miran, dobra veza sa centrom grada 25 EUR dnevno
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Lep provod u Prahi , nadamo se da te vreme sluzi zaradi razgledanja i izleta po prestonici.
pozdrav
Slika
Poslednja izmena od groskamper u 16 Maj 2010 22:25, izmenjeno 1 put ukupno.
marta
Korisnik
Postovi: 189
Pridružio se: 22 Nov 2007 21:37

Post od marta »

Dobar provod i lepo vreme. Igrom slucaja nabavljen KAMPING&KARAVANING VODNIK EVROPA 2010-5500 KAMPOVA I POSTAJALISTA ZA AVTODOME. Ove godine krecemo tvojim putem zato pamti i pisi.
Odgovori