Okupljanje - Predlozi za druzenje - Grza..... ???

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Otvaram temu sa predlozima za druzenje. Da rasteretimo prethodnu temu.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Ajmo ljudi da damo nekiprihvatljivi predlog za April maj valjda ima neko mesto koje bi zadovoljilo vecinu.


Evo jednog predloga koji bi zbog svoje razlikosti mozda bio interesantan, licno sam ga za sebe planirao ali bi ga rado podelio i sa drugima, obuhvata velike razlicitosti i blagu dozu avanturizma na relativno kratkoj kilometrazi.

Otprilike sam smislio ovako
1. putovanje do Bele Crkve na 100 i kusur kilometara od Beograda, upoznavanje sa gradicem koji se bori za turisticki kolac u zemlji Srbiji , postoje jezera kojim ne znam imena kazu da su uredjena , takodje i auto kamp koji bi simbolicnno posetili (ispostovali ) koliko zbog slikanja sirenje ideje o auto kamper turizma...
za vece bi sigurno nasli unapred odrediste uz tamburicu i Vojvodjanski smiraj!

2. ( drugi dan)Na 15 km put prema Banatska palanci cuvena kafana sa ribom na obali Dunava ribarsko selo oaza malo mesto gde vise ima kafana nego kuca u selu...
rucak spokoj i nakon toga

3.Prevoz skelom nase kampere preko Dunava poslednjom zvanicnom skelom u Srbiji prema Ramu takodje malo mesto uz Dunav

4.odatle na 42. km poseta Golubcu gde Dunav ima najvecu sirinu i pokazuje svoji moc u puno smislu reci, takodje postoji tvrdjava lepo interesantno mesto gde se mozemo oslikati jer regionalan put prolazi kroz deo te gradjevine , sa malom zadrskom saobracaja slike bi bile za novine ili sa zadrskom na novo izgradjenom plazom na inace lepom keju ukrasom te male varosice.
5. Nakon posete put nazad 30. km prema Srebrnom jezeru turisticka destinacija sa takodje kampom a to je i vec vece pa vecera malo zabave sa drugim melosom ( sobzirom na podnevlje) Zavrsetak drugog dana
.
6. Nakon dorucka - kafe polako treci dan povratak kuci, prema Pozarevcu auto putem ka Beogradu ili Nisu ili ...


Ovo je moje prvo prolecno putovanje predlog moze biti prihvacen ili ne potpuna demokratija relativno ima malo kilometara manje problema za grupu, gradici su male sredine i relativno razlicite pa nisu jednolicno iste i dosadne , prevoz skelom skupa sa kamper vozilima svakako jedinstvena prilika za sliku uspomenu, nebi se mnogo oslanjao na ideju rostilj priroda... vec telefonom cak i usput ukoliko znas brojeve rezervise se par stolova u nekoj vec pre odabranoj kafanici sa dobrim parkingom , i tako za dva dana dovoljno i treci kuci ?
Ko izostane pokazacu mu slike svejedno .
pozdrav
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Sviđa mi se predlog jer sam i ja planirao da obiđem taj kraj jos prosle godine. Samo da ugovorimo datum da većini odgovara.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

eto neka i drugi kazu koju
pecaros021
Korisnik
Postovi: 103
Pridružio se: 23 Avg 2009 19:49

Post od pecaros021 »

mnogo lepa destinacija! nije banatska palanka nego stara palanka ona je na dunavu i iz nje kreće skela
rođen da peca osuđen da radi
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Sta bi sa prolećnim kamperskim susretom i druženjem? Kao da je svima ovo slabo prolećno sunce udarilo u glavu. Svi se izgleda spremaju za leto...



Slika
Poslednja izmena od mustang u 12 Apr 2010 18:43, izmenjeno 1 put ukupno.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Samo da podsetim da ova tema i ideja postoji jos uvek...
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Nesto smo se ucutali !?
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Prvi put je izvesno da cu preskociti putovanje bar dan dva u svakom mesecu kolko sam sebi zadao zadatak zadovoljstva,zbog obaveza koje sam imao u aprilu vidim da mi je proleteo za tren ,ali odmah posle praznika prva tri lepa dana su moja . Verujem da ce vecina iskoristiti 1. majske praznike, zelim vam praznik bez kise
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Pozdrav Gros, vidim da si na liniji. Da li se spremas negde za praznik? Ja krećem u petak negde, možda nesto slično onoj tvojoj predloženoj turi.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Vrlo rado bi ALI moram da radim bice lepo vreme a ugostiteljstvo radi spomocu sunca ( sunce je izvor zivota) Moji dani za turizam su utorak sreda cetvrtak i tako nadam se takodje suncani. Ako te put navede prema ili u Beograd rado bi se video svama.
Pozdrav
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Moji dani za odmor su kad deca ne idu u skolu.
Nemoj da se iznenadis kad jednog dana ujutru dođes u radnju i zateknes kamper ispred!
Omnia mea mecum porto
zoranGROS
Korisnik
Postovi: 95
Pridružio se: 27 Mar 2009 22:09

Post od zoranGROS »

Bez brige , svakako bi bilo prijatno iznenadjenje.
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Ja sam takodje u Beogradu pa se vidimo. Javite se kada ko stigne da se druzimo. Kod mene ima mesta za parkiranje a cekam i jedan kamper iz Slovenije u petak po podne ili u subotu ujutru.
medvedici
Korisnik
Postovi: 42
Pridružio se: 30 Mar 2010 19:01

Post od medvedici »

Evo da i ja nesto dodam,posto vidim da GROS ima ugoetiteljski objekat(kafanu),mislim da mozemo da tamo organizujemo zborno mesto za druzenje(face to face sto bi rekli klinci),Ako smo u Beogradu a vikend je, mi slobodni eto mesta gde uz salu i koju kafu......mozemo da razmenimo iskustva.Neki coskic za zaljubljenike(zaludjenike) a dobro i gazdi!Pozdrav
Odgovori