Putopis - Srbija - Dunav-Tisa-Dunav--Bela Crkva-- 44.865679,

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Tek sto sam se vratio sa Halkidikija, pozavrsavao obaveze na poslu koje su se zatekle od odsustva... Pomalo pocinjem da zalim sto je bilo kratko i pripremam teren za novo putovanje ovog puta 1. prst i poseta prijatelja koji ce se tada zateci u Neo plagiji od 1.08.2010. tako dok ponovo pripremam i punim kamper usledio je poziv sa kanala DTD u neposrednoj blizini Bele crkve. Inace poznati tereni za krupnu saransku ribu. Prijatelji znaju da se dobar deo mog bitisanja desava oko vode pa su za poziv dodali cinjenicu da se radi o maloj proslavi i za tu priliku se sprema JARE NA RAZNJU.
Sladokusci ovog tipa menija znaju da se takva prilika ne propusta.
Tako resim da posetim tu poziciju 44.865679,21.292706 na dva dana i jednu noc.
Skup je bio od vise ljudi i skoro potpuno pregradjen kanal sa preko dvadeset stapova i svim mogucim mamcima da ne nabrajam , pa ipak jedina sigurica je bilo jare koje se okretalo na raznju i polako predvece degustacija.
Sto se tice pozicije kao destinacija reci cu da je nikakva , stize se poduzim zemljanim putem po nasipu sa zavrsnicom kosom nizbrdo , voda u kanalu jako zelena, neke alge napale povrsinu vode i obojile u jako zeleno pa nije za kupanje .
Ribe, one ocekivane za vreme koje sam ja proveo nije bilo, sem nesto krupnijih babuski oko 0.5--1kg.
Nisam veliki poznavaoc ove destinaije a nemam ni preteranu zelju da ponovim ovo putovanje ipak zavredjuje da ga zabelezim.
Pozdrav
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Korisnikov avatar
Joe
Korisnik
Postovi: 249
Pridružio se: 15 Feb 2010 11:51
Lokacija: Novi Sad

Post od Joe »

Vidim da si veoma aktivan, koristis svaki slobodan trenutak da
kampujes. Gledam slike i primetim da je i Adria 380 na terenu,
to bi trebalo da znaci da Ti je i zet tamo. Pecarosi znaju sta je
najbolje za razanj, jaretina pa deset praznih mesta i onda jagnjetina.
Babuske koje ste ulovili sluze samo da niste dzabe krecili, vazan je
povod da se ide negde u prirodu i malo odmori od gradske buke.
Citao sam o tvom putesestviju po Grckoj, super si docarao atmosferu
i lepo opisao mesta gde si boravio, zao mi je sto nisi posetio onaj kamp
izmedju Paralije i Olimpik bica, mislim da bi Ti se dopao.
Pozicija mu je dobra, moze se peske do Paralije a Olimpik bic je 100 m
tako da imas i gde da izadjes uvece posle kupanja, U kampu je debela
hladovina i veoma mirno,

Pozdrav
Nije važno šta kaže, nego ko kaže !
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Ma imao sam omasaje sa putovanja na Halkidiki 2. prst (dugo se cekao taj momenat sa suncem i letom) pa se izgorelo u zelji ALI sad idem na popravni ,takodje Halkidiki ali 1. prst, potpuno opusten .
Za samo jedan dan lepo uvaljen u sediste kampera bez ijednog prekoracenja brzine uz pauzu kod Predejana i vecere u Velasu do iza Soluna parking u luci Nea Plagije i budjenje s pogledom na plavo nebo i more. Sve izmedju toga je "prolazno"
Slike stizu i sa popravnog ,nece mi biti tesko.
Pozdrav.
Odgovori