Predlozi - Kuda za vikend

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Otvaram novu temu sa predlozima za izlet u prirodu, posetu jezeru, gradu, planini , reci, nekoj lokaciji itd idr, za svaki lep najavljeni nastupajući vikend koji dolazi. Kamper, prikolicu i sl. trebalo bi koristiti često, a ne samo ići jednom ili dva puta na more, planinu i sl. To i jeste prednost i lepota ovakvog načina odmora.

Hajdemo da razmenjujemo iskustva gde ko ide za vikend, možda se putevi ukrste i možda se usput na nekoj destinaciji sretnemo.

Očekuje nas lep vikend, temperature oko 20c. Ja verovatno ovog vikenda palim ili na Zlatibor, ili na Divčibare, mada mi i Istočna Srbija, Stara Planina, Miroč, i sl. zvući primamljivo, nisam bio na toj strani još uvek, a imam želju.
Poslednja izmena od sprinter u 04 Nov 2010 13:48, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Za 1 maj ove godine ponovo sam bio u Moroviću. Zaista je bilo sjajno, osim gužve. Ovih dana tamo je super. Raj za pecaroše, a šuma okolo idealna za šetanje.

Sam kompleks održava vojska, imaju zaista lepo uređen restoran sa tamburašima, služe ekstra gulaš od divljači i slične đakonije.

I to nije loše
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Kako se to namesti da nemozes imati sve je primer kod mene , kad je sunce -lepo vreme onda moj biznis naglo ozivi i trazi 100% angazovanja , a vremena su takva da se neprave izuzeci, pa opet za 3-4 nedelje ne promasujem Kopaonik sigurica da ce biti snega (bar je bilo dosad) u tom periodu. dotad samo cu moralno da vas podrzavam.
Pozdrav
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

napisi i stavi na forum neki putopis i koju sliku sa putovanja koristice svima .
Pozdrav
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Slažem se sa Grosom.

Za mene je ovaj deo zemlje neistražen teren. Bio sam na Đerdapu, Srebrnom jezera i Velikom Gradištu.

Želja mi je da vidim Golubačku tvrđavu, tvrđavu Ram, i sl.

Jedna poznanica iz Bgd. predstavnik Engleskog koledža me je baš "zagrejala" za posetu ovom delu Srbije. Ona je organizovala produženi vikend i obišli su dosta toga, pominjala je i neke čuvene podrume vina i sl.

Lom bilo bi dobro da daš neki predlog za put u trajanju od 2-3 dana. Od Petka u 15.00ha, do Nedelje popodne. Gde prespavati prvi dan, šta posetiti drugi dan i gde prespavati i šta videti u povratku. Polazna tačka Bgd.

I sve to ukoliko možeš u par varijanti.

Pozdrav
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

U rubrici "Korisne informacije" imaš temu "Kako postaviti slike na forum".

Evo mog predloga iz te teme:

"Da skratim muke svima evo najjednostavnijeg načina postavljanja slika na forum.
Idite na nas sajt http://www.dodaj.rs, odaberite klikom na "Browse" sliku iz vaseg računara koju prethodno smanjite na određenu veličinu (800x600 ili sl.) ili to uradite direktno klikom na opciju
"dodatne mogućnosti".

Klikom na "Dodaj" izvrsili ste postavljanje slike u bazu sajta dodaj.rs.
Iskopirajte pomoću "copy-paste" drugi link na kome pise "kod za forum" u post koji pisete i vasa slika je postavljena na forum.

Nema potrebe za bilo kakvim dodavanjem slova i oznaka.

Nadam se da će ovim malim objasnjenjem svima biti lakse da postave svoje slike na forum i time obogatiti sadržinu sajta.

Poslednje editovanje od mustang (22-04-2010 22:05:52)"
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Mustang jel planiras Kopaonik od 1.12 do 12.12. ski pas 50% popust iskoristi + prilika da se vidimo.
Pozdrav
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Groš, ako bude snega dolazim na vikend, ne mogu duže zbog dece i škole. Planiram dužu posetu Kopaoniku za zimski raspust. Bićemo u kontaktu pa da se konačno vidimo i družimo.
Lom me je zagolicao ovim slikama, jedva čekam da obiđem taj kraj.
Omnia mea mecum porto
marta
Korisnik
Postovi: 189
Pridružio se: 22 Nov 2007 21:37

Post od marta »

Da li je problem ostati 2-3 dana i prespavati u kamperu?
marta
Korisnik
Postovi: 189
Pridružio se: 22 Nov 2007 21:37

Post od marta »

Hvala na odgovoru. Ovo sve lepo izgleda tako da cemo doci uskoro.
Odgovori