Predlozi - Kuda za vikend

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Najava lepog vikenda.

Sutra, 29.10.2011. planiram vikend na Tari. Ovaj put idem preko Loznice, svraćam u Sunčanu reku, Ljubovija, Perućac, Tara. Možda svratim i do Drvengrada i tu zanoćim, ili odem do Mitrovca i jezera Zaovine.

Ukoliko neko bude u blizini, neka se javi, društvo uvek prija.

Pozdrav
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

sprinter napisao:Najava lepog vikenda.

Sutra, 29.10.2011. planiram vikend na Tari. Ovaj put idem preko Loznice, svraćam u Sunčanu reku, Ljubovija, Perućac, Tara. Možda svratim i do Drvengrada i tu zanoćim, ili odem do Mitrovca i jezera Zaovine.

Ukoliko neko bude u blizini, neka se javi, društvo uvek prija.

Pozdrav
hteo sam da ti se pridrizim za vikend, jer je ovo bio pravi vikend za boravak na planoni pogotovu gde ima dosta sume jer je priroda bila zivopisna
a suma listopadna tonirana u stotinu boja.
javili su mi se rodjaci iz slovenije da za vikend stizu u bg, pa sam sa njima vikend proveo na avali i kosmaju
ocekujem neke lepe slike sa vikenda da ces nam prezentirati
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

mi smo ovaj vikend na tari spavacemo kod "omorike" ako neko planira put tare i zlatibora mozemo da se vidimo
063/811-9630
Poslednja izmena od driver57s u 12 Nov 2011 16:30, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Ako vreme bude bar malo ok, ja u Petak popodne ili Subotu jutro krećem na Zlatibor. Ako bude moguće, lociraću se negde oko autobuske stanice, u centru.
Ako neko bude u blizini, ima otvoren poziv na druženje uz čivijašku rakijicu, mladi sir, a bogami ostalo je nešto i od zimnine.
Pozdrav
BOSS
Korisnik
Postovi: 243
Pridružio se: 15 Jul 2012 13:27

Post od BOSS »

Upravo smo se vratili sa Stare Planine (Babin Zub). Proveli smo punih devet dana!
Vratili smo se pre vremena jer je pocela iznenada velika kisa da pada i sneg da se topi.
Nazalost osim jednog kampera iz Bugarske niko tamo nije zalutao u to vreme!?
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Od ponedeljka Kopaonik cela nedelja .
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Ja ću biti na Babinom zubu od petka do nedelje, pa ako je neko za ski vikened i druženje, dobrodošao.
Poslednja izmena od mustang u 28 Feb 2013 19:49, izmenjeno 1 put ukupno.
Omnia mea mecum porto
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

bili smo za vikend na maljenu (divcibare) uz promenljivo vreme: red sunca, red oblaka i jak juzni vetar na +12*C idealni uslovi za setnju po planini

Slika
umesto skijanja branje cveca na novoj stazi


Slika
dok ga na stazi ni u tragovima nema, van staze u zavetrini su gleceri u fazi topljenja, neki su visine i do 2m, mogu da zamislim koliko ga je bilo pre otapanja

na kraju nas je kisa ispratila, ali nije uspela da pokvari utiske koje smo poneli kuci
rekreator
Korisnik
Postovi: 97
Pridružio se: 12 Avg 2011 00:48
Lokacija: Pančevo

Post od rekreator »

GDE JE OVO?
Miki - Pančevo
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Posle posla, negde oko 15,00ha krećemo za Divčibare, vraćamo se sutra ili u Nedelju popodne. Ako se neko zadesi u blizini, neka se javi.
Pozdrav
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Bili smo pre dve nedelje na Divčibarama. Vreme je bilo, red sunca red kiše. Bez obzira na vreme, lepo smo se proveli.
Za ovaj vikend planiramo u Ždrelo, ovo naročito jer u Ponedeljak imam obavezu u Požarevcu.
@Jader Vodi računa o terminu kada planiraš za Ždrelo, mislim da će u to vreme biti povelika gužva.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

sprinter napisao:Bili smo pre dve nedelje na Divčibarama. Vreme je bilo, red sunca red kiše. Bez obzira na vreme, lepo smo se proveli.
Za ovaj vikend planiramo u Ždrelo, ovo naročito jer u Ponedeljak imam obavezu u Požarevcu.
@Jader Vodi računa o terminu kada planiraš za Ždrelo, mislim da će u to vreme biti povelika gužva.
@sprinter hvala na savetu, planirao sam od 2-4 maja, ili tako nešto, fleksibilan sam, inače ne volim gužvu :(
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Ja isto, oko Ždrela ima baš puno gastarbajtera. U ovom periodu je Uskrs i Đurđevdan, pa je za očekivati veliku gužvu.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

Da li je neko bio u Hagymatikum Banji u gradiću Makó (30-ak kmod Segedina prema Rumuniji)? Izgleda interesantno (barem po slikama), a našao sam i kamp u blizini koji radi tokom cele godine jer vlasnik tu živi.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Ovo vrlo obećavajuće izgleda.
Zainteresovan sam za odlazak na jedan od vikenda.
Odgovori