Predlozi - Kuda za vikend

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

Planiram sledeći vikend tamo preko GP Đala. Našao sam ovaj Kamp. Čuo sam se telefonom s vlasnikom (malo ruke, malo noge :)), uglavnom, može da se prenoći u kampu pošto on ima i bungalove, tj . tu živi pa sve funkcioniše i tokom zimskog perioda. Meni je bitna bezbednost, ne treba mi toliko struja/voda, jeste da je malo je dalje od bazena, ali...
Pored same banje nema ni hotela ni kampa a spavati na ulici .. hm. Mogli bi da napravimo mini okupljanje u EU?
Poslednja izmena od Jader u 11 Okt 2013 22:05, izmenjeno 1 put ukupno.
Sinbad
Korisnik
Postovi: 375
Pridružio se: 06 Avg 2012 22:59
Lokacija: NS

Post od Sinbad »

Cene su mu odlicne.
Auto, motor, sator, prikolica, kamper i sl. je gratis, a placa se samo 5 € po osobi i 2€ za struju dnevno.

Odlicna ideja!
Kad se mora, nije teško.
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Jader napisao:Planiram sledeći vikend tamo preko GP Đala. Našao sam ovaj Kamp. Čuo sam se telefonom s vlasnikom (malo ruke, malo noge :)), uglavnom, može da se prenoći u kampu pošto on ima i bungalove, tj . tu živi pa sve funkcioniše i tokom zimskog perioda. Meni je bitna bezbednost, ne treba mi toliko struja/voda, jeste da je malo je dalje od bazena, ali...
Pored same banje nema ni hotela ni kampa a spavati na ulici .. hm. Mogli bi da napravimo mini okupljanje u EU?
@ Jader, ne javljaš nam da li si išao i kako si se proveo?
Što se nas tiče , mi smo ovog vikenda u okolini Valjeva, tačnije na relaciji Kameničko jezero - Selo Dugalić i Kanjon reke Gradac - Petnica - Divčibare, pa ako je neko u blizini ....
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Danas sam bio u Užicu, vratio sam se preko Divčibara. Baš sam obratio pažnju da ne naletim na nekog od kampera, ali ništa.
Na parkingu hotela Vujić je baš bila gužva, neki seminar verovatno.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

DusanHY napisao:
Jader napisao:Planiram sledeći vikend tamo preko GP Đala. Našao sam ovaj Kamp. Čuo sam se telefonom s vlasnikom (malo ruke, malo noge :)), uglavnom, može da se prenoći u kampu pošto on ima i bungalove, tj . tu živi pa sve funkcioniše i tokom zimskog perioda. Meni je bitna bezbednost, ne treba mi toliko struja/voda, jeste da je malo je dalje od bazena, ali...
Pored same banje nema ni hotela ni kampa a spavati na ulici .. hm. Mogli bi da napravimo mini okupljanje u EU?
@ Jader, ne javljaš nam da li si išao i kako si se proveo?
Što se nas tiče , mi smo ovog vikenda u okolini Valjeva, tačnije na relaciji Kameničko jezero - Selo Dugalić i Kanjon reke Gradac - Petnica - Divčibare, pa ako je neko u blizini ....
Na žalost nisam otišao... svaki vikend neki dečiji rođendani, treninzi, sajmovi knjiga... Ostavio sam za novembar, što kaže driver57, u banje se ide kad se vreme pokvari :)
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

@Dusan HY Ako ti treba sir i kajmak, preporučujem ti da ga kupiš na pijaci na Divčibarfima, kod Cane i Slavka. Njihova je tezga prva ili druga s desne strane. Pitaj za Canu i Slavka iz Tometinog Polja. Oni su proizvođači, nisu nakupci.
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Kolege, da li je neko do vas obilazio Rajkovu pećinu i jezero Veliki Zaton? Imate li neke informacije o toj lokaciji?
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

obisli smo jezero conoplja kod sombora, detaljniji opis sa slikama u putopisu

http://conopljanskojezero.com/

za pecarose raj
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Kako se ove godine Dan Državnosti 15 februar pada u subotu, naša revnosna, pravna država nam je obezbedila da nam i ponedeljak bude ne radan dan. Stoga ne bi bilo loše na kratko pobeći negde .... bilo gde, obzirom da nam i prognoza ide na ruku.
Ja bi najradije negde na skije, možda Stara planina ali se bojim da neće biti snega, mada ako se Zoran iz Knjaževca javi i obraduje nas, možda i napravimo pokret .
Šta mislite vi ostali, imate li neke planove?
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Slažem se da je vikend pred Nama prvi pravi topli vikend. Ja imam obavezu u Subotu, patarice od Trifundan-a.
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

ja sam za pokret, ali licno mislim da od skijanja nema neke velike vajde, +19*C dole gore je +5*C sigurno jos ako ne stegne nocu dovoljno trebace gumenjak za rafting. sacekajmo izvestaj od zorana pa da vidimo sta dalje. meni ove zime stoje skije pored bajsa, a to ranije nije bilo. ocekuje se jos jedno blago zahladjenje kraj meseca pa mozda upotrebimo ski opremu ove zime, ako ne skije u podrum da ne prkose ovako lepom vremenu
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

driver57s napisao:ja sam za pokret, ali licno mislim da od skijanja nema neke velike vajde, +19*C dole gore je +5*C sigurno jos ako ne stegne nocu dovoljno trebace gumenjak za rafting. sacekajmo izvestaj od zorana pa da vidimo sta dalje. meni ove zime stoje skije pored bajsa, a to ranije nije bilo. ocekuje se jos jedno blago zahladjenje kraj meseca pa mozda upotrebimo ski opremu ove zime, ako ne skije u podrum da ne prkose ovako lepom vremenu
Mislim da od skijanja nema ništa na ovim temperaturama. Ima li ko ideju za SPA u krugu cca 150 km od Bgd (osim Ždrela)?
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

pa osim ydrela sta ima u bg ataru da radi yimi i da valja, mora malo vise od 150km da se prosiri radijus
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

driver57s napisao:pa osim ydrela sta ima u bg ataru da radi yimi i da valja, mora malo vise od 150km da se prosiri radijus
to sam i očekivao. Ti ćeš verovatno da predložiš nešto u Sloveniji ili Mađarskoj :lol:
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

ne mora druga drzava, moze i jug, soko banja ili ribarska, siriska banja.... sve su u spa maniru, jedino sto je preko 200km po pravcu. nisam siguran dal se obnovila banja junakovic kod apatina bila je u rekonstrujciji pre 2 god, e ona je na granici od 150km, mozda je malo i probija
Odgovori