Predlozi - Kuda za vikend

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

oprez, ovde se možda radi o grešci konstruktora

http://www.alo.rs/vesti/hronika/polomio ... ogan/46186
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

niz tobogan se ide s nogama napred, a ne glavom i to je naglaseno u pravilniku koriscenja tobogana, a to sto neki hoce na svoju ruku zato se i desavaju povrede
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

driver57s napisao:niz tobogan se ide s nogama napred, a ne glavom i to je naglaseno u pravilniku koriscenja tobogana, a to sto neki hoce na svoju ruku zato se i desavaju povrede
@driver slažem se, sutra ćemo da im demonstriramo kako se spušta niz tobogan, da ne bude posle nismo znali
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

sprinter napisao:oprez, ovde se možda radi o grešci konstruktora

http://www.alo.rs/vesti/hronika/polomio ... ogan/46186
Evo mi se vratismo živi i zdravi. E sad, ne znam jesi mislio na konstruktora tobogana ili onih što se spuštaju :lol:
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Svejedno, važno je da ste se dobro proveli
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Prošli vikend Allrounder i ja, zajedno sa suprugama otvorili smo ovogodišnju sezonu odlaskom na Divčibare. U Subotu vreme je bilo ekstra, ali se u Nedelju pokvarilo, zahladnelo je za preko 15stepeni i počelo da duva. To Nas je sprečilo u pripremi roštilja, pa je meso završilo u ekpres loncu. Bogami, ni to nije bilo loše.
Bazen u hotelu Narcis tek je napunjen, voda hladna pa nije bilo kupanja. Jedina bezinska stanica još uvek zatvorena i napuštena. Priroda na Divčibarama je prelepa, ali nema nikakvog ulaganja od strane države u bilo koji kapitalni objekat.
Zaista šteta, po zna koji put vidiš da nešto umesto da napreduje, ono nazaduje.
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Samo da se vidi da ni mi ne gubimo vreme.
Prelepo vreme izmamilo je i nas, da razmrdamo naše ljubimce i roštilje, čisto da ne zarđaju.

Slika

S obzirom na to da je vreme posta, roštilje smo zamastili tikvicama, plavim patlidžanima i šampinjonima.

Slika

Naravno, tu je i čorbica od koprive i salata od sremuša.

Slika
Poslednja izmena od mustang u 31 Mar 2014 22:15, izmenjeno 1 put ukupno.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Prethodni vikend, otvaranje sezone "Morava 2014", Lio, Kole i mi.

Slika

Slika

Slika
Poslednja izmena od mustang u 31 Mar 2014 22:02, izmenjeno 1 put ukupno.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Mi došli malo kasno, pa odmah tukli po roštilju, i normalno zaboravili da slikamo atmosferu.
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

mi bili na gruzanskom jezeru i sto bi reko her zika "otiso sam da fatam ribu", lepo vreme, milion pecarosa i hvatanje boje na suncu su bile odlike proslog vikenda na gruzanskom jezeru, svratili malo da kragujevca (sumarice)
sve u svemu bilo odlicno, bice u putopisima, samo da se dokopam slobodnog vremena
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

driver57s napisao:mi bili na gruzanskom jezeru i sto bi reko her zika "otiso sam da fatam ribu", lepo vreme, milion pecarosa i hvatanje boje na suncu su bile odlike proslog vikenda na gruzanskom jezeru, svratili malo da kragujevca (sumarice)
sve u svemu bilo odlicno, bice u putopisima, samo da se dokopam slobodnog vremena
@driver57s kao što rekoh svojevremeno, ti ubuduće da pišeš gde nisi bio... biće više materijala :lol:
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

Jader napisao:
driver57s napisao:mi bili na gruzanskom jezeru i sto bi reko her zika "otiso sam da fatam ribu", lepo vreme, milion pecarosa i hvatanje boje na suncu su bile odlike proslog vikenda na gruzanskom jezeru, svratili malo da kragujevca (sumarice)
sve u svemu bilo odlicno, bice u putopisima, samo da se dokopam slobodnog vremena
@driver57s kao što rekoh svojevremeno, ti ubuduće da pišeš gde nisi bio... biće više materijala :lol:
nisam bas guliver, ima dosta mesta koje jos nismo istarazili, pa mozemo zajedno u pohode
srdjansimic
Korisnik
Postovi: 52
Pridružio se: 02 Avg 2011 14:20
Lokacija: Novi Beograd

Post od srdjansimic »

Mi planiramo da idemo do Budimpeste za uskrs, a mozda i negde dalje. Da li je neko za zajednicki put?

Jel ima neko predlogde za parkiranje, vidjanje i sve ostalo po Madjarskoj?
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Ja sam bio u Segedinu , na bazenima. Ekstra je.
Čuo sam da imaju bazeni i pre Segedina.
Kada sam pre nekoliko godina bio u Pragu, prošao sam kroz Budimpeštu.
Mislim da je Nidacon bio u nekom od kampova u Budimpešti.
Ako si u Budimpešti svrati u predstavništvo Falle-a imaju dosta kamperske robe na stanju. Obavezno traži da ti odmah smanje cenu za iznos PDV.
Vlasnik je dosta korektan i susretljiv. Ako se odlučiš da ga posetiš, pozdravi ga ( podseti ga da mi je montirao solar i tendu na kamperu pre 3-4godine.
Možeš na par sati i ostaviti kamper kod njega, u blizini ti je Lidl, Spar, MC Donalds a i metrostanica , pa malo prošunjaš po Budimpešti.

Evo linka: http://www.kempingshop.hu/

Čoveku je ime Virag Josef, ja ga zvao po srpski: Đoka Cveće.
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

srdjansimic napisao:Mi planiramo da idemo do Budimpeste za uskrs, a mozda i negde dalje. Da li je neko za zajednicki put?

Jel ima neko predlogde za parkiranje, vidjanje i sve ostalo po Madjarskoj?
mi bili prosle godine za 1.maj, vreme bilo odlicno, za 3 dana obisli sve osim zoo vrta (bas tad pala kisa) bili smo parkirani na samoj obali dunava (pristaniste) free parking, nema buke nocu, 15min pesacenja od strogog centra grada. vozili smo se cak i sa anfibijom "river bus", vecernje krstarenje dunavom je prica za sebe
najavili su lose vreme za uskrs i mi smo odlozili put za 1.maj zbog vremena, pogledaj prognozu pred put, ako idete u banju nije problem ali za budimpestu treba lepo vreme.
mi verovatno vracamo zimske gume i mozda odemo na uskrsnje skijanje, a venecija ostaje za prvi maj (ako i tada dozvoli vreme)
Odgovori