Predlozi - Planovi za 2011.

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Otvaram temu planiranja putovanja za 2011.
Bilo bi zanimljivo da napisemo sta planiramo ove godine : mesec, okvirni datum, destinacija, broj putnika.
Tako bi mozda jedni drugima dali ideju, mozda bi se udruzili pa bi zajedno putovali, ili .....
Npr.
Admin planira 2011. sledeca putovanja:
Januar - produzeni vikend beogradska izletista, Ada Ciganlija, Kosutnjak, Avala ukupno 4 putnika REALIZOVANO
Februar-11-13. Zlatibor 1 kamper 4 putnika
-24-28.- ski vikend Hermagor Austrija 2 kampera 6 putnika
Mart - 10-14. - Arandjelovac - hotel IZVOR parking 4 putnika
April- 10.-17. - Milano Italija sajam 1 kamper 4 putnika
Maj- 01-03. - Zasavica 2 kampera 8 putnika
Juni- 20.-10.juli Grcka- Halkidiki 2 kampera 8 putnika
Juli- "
Avgust 08-14. - Prag FICC Reli 2 kampera 8 putnika
26-30. - Diseldorf sajam kampera 2 kampera 8 putnika
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Intersantna tema , upravo sada pravimo plan za leto 2011.
trazim i istrazujem mapu puta za mene veliku avanturu za kojom sam mastao i prizeljkivao .
U medjuvremenu trudicu se mesecno jednom negde da odem , iskoristicu zimu sigurno jos dva puta

-Januar- Kopaonik 7 dana
-Februar- Kopaonik neznam termin
-Mart- Kopaonik neznam termi
-April- jos bez plana
-Maj-Zasavica u drustvu Admina-----nakon toga --------Segedin -Balaton ne znam termin
-Jun-
-Juli- ili ovaj ili avgust mesec je u pripremi puprputovanju Evrope Beograd-Oslo-Pariz-Bec-Beograd .
-Avgust-
Mozda moj plan za 2011. nije precizan na papiru ali plan ko plan stalno se dopunjava i doteruje , svakako bice godina sa puno kilometara . Ovo je treca godina meni koriscenja mog kampera i nakon malih i malo vecih proba plan puta o obilasku Evrope je 100% siguran , ideja je pored zvucnih i velikih gradova koje priznacu nisam imao srecu da posetim , dodali smo nasem planu na tom putu, jezera i akva parkove koje svakako necu promasiti i tako obeleziti leto . Uglavnom mi planovi idu u tom smeru sa kilometrazom oko 5-6000 km kamper mi je relativno spreman i bice do tad , navikli smo se na njega i nekako vec radujemo unapred.
O ovom putu se pisalo i pre ,ali priznacu da je meni samopouzdanje putovanje kamperom tek sad na nivou uzivanja , sto novim kamperistima savetujem da naprave krace male probe , a ovima sto rentiraju kampere i odmah se nadju u takoj situaciji veliku paznju i dobarrrr plan .
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Mislim da treba planirati unapred jer je uzivanje i u planiranju, pripremama, mastanju. Pored interneta se moze potpuno uziveti u buduce putovanje. Naravno, i improvizacija ima svoje drazi. U svakom slucaju otvorenim planiranjem na forumu, ostavljamo mogucnost da se drustvo poveca. Kao sto cemo Gross i ja uzivati u Zasavici u maju sa jos mozda nekim.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Upravo sam na Avali, emisija !Slike života" , gledam reportažu o Zasavici. Prijatno su me iznenadili rendžeri, svako iz svoje oblasti i odgovornosti dao je vrlo korektan i informativan komentar. Baš je bilo zadovoljstvo gledati ovu emisiju.

Ako sve bude po planu, očekujte kao i prošli put bar 2-3 porodice iz Šapca. Mi bi trebalo sa kamperima da dođemo u Zasavicu, sve zavisi kada će se organizovati druženje na Zasavici, kao i kakvo vreme bude.

Moj predlog je da to ne bude baš 1-og Maja, tada su gužve neviđene.

Pozdrav
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Termin cemo jos usaglasiti sa ljudima iz Zasavice, Hteo bi da svi koji mogu budu prisutni na otvaranju kampa tako da se pocetak rada promovise na pravi nacin. Pozvacemo i kolege iz drugih drzava pa da promocija novog kampa bude efektna. U februaru ce biti odrzan Sajam turizma pa cemo konkretizovati ideju. Pozdrav
randza
Korisnik
Postovi: 15
Pridružio se: 21 Mar 2011 10:53

Post od randza »

Pozdrav svima,
Ja planiram u Maju putesestvije do Pariza i posetu Roland Garosu,
ako je neko od kolega zainteresovan ili ima predlog ture-puta molio bih da sugerise i da savet .....
marta
Korisnik
Postovi: 189
Pridružio se: 22 Nov 2007 21:37

Post od marta »

Pozdrav iz Venecije.
singer
Korisnik
Postovi: 73
Pridružio se: 15 Mar 2011 20:06
Lokacija: Fjutog

Post od singer »

Iz kog kampa?
Razlika između dečaka i odraslog muškarca je samo u ceni njihovih igračaka
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Lepo javljanje, kad bude prilike za vise detalja rado bi procitali,

A ima li ideja da se zatvori ski sezona 2010-2011. Plan je Kopaonik 1+2+3.april pa ukoliko ima kome zima nije dosadila (naravno ukoliko se dese suncani dani) uprotivnom pomericu ''REZERVACIJU'' za prve suncane dane .
marta
Korisnik
Postovi: 189
Pridružio se: 22 Nov 2007 21:37

Post od marta »

Posto sam sada u prilici da odgovorim na pitanje Singera o kampu u Veneciji kratko cu ga opisati u KAMPOVI.
Poslednja izmena od marta u 28 Mar 2011 22:05, izmenjeno 1 put ukupno.
Vesna
Novi korisnik
Postovi: 2
Pridružio se: 26 Nov 2011 11:49

Post od Vesna »

mislim da bi poziv i planovi za zajednicka putovanja trebalo da stoje kao posebna tema na sajtu. Tesko ih je naci po forumima
Odgovori