Predlozi - Madjarske banje

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Pitanje bi bilo da li je neko od nasih clanova imao prilike da boravi u ovoj opisanoj banji i kakvi su utisci ?

http://www.scribd.com/doc/49394574/madjarske-banje
zeljo
Korisnik
Postovi: 22
Pridružio se: 28 Maj 2010 18:48

Post od zeljo »

Madjarska je puna banja ovog tipa(dobar dio banje je u stvari prirodna pecina)...samo vidi koja je temoperatura vode posto neke nisu termalne...


nism bio u pomenutoj ali bio sam u nekoliko doduse kao spelolog...mene su malo razocarale cene klope(smatram da bi za te pare porcije trebale biti daleko vece)...ostalo je super...
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Banja Erzebet Morahalom Madjarska

Post od Sokol »

Krenuo sam put Madjarske uvece i tako do Kule gde sam i prenocio.Sutradan do Sombora, tu sam proveo prepodne, put do Palica lep, dan na severu ali hladan. Parkirao sam se pored restorana na jezeru gde sam i prenocio. Uputio se na granicni prelaz Backi Vinogradi, guzve nije bilo, stigoh u Morahalom... izuzetno mesto parking uredjen besplatno ima i voda blizu je banje Erzebet. Banja prelepa 16 termalnih bazena, saune, slana soba sve usluge sa jednom placenom kartom koja kosta 8evra, ima dva toboggana, bazencici za decu raj, tako da sam proveo tri fenomenalna dana.
YU1PSO
Odgovori