Okupljanje - ZASAVICA 14-15. MAJ 2011.

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Imam jedan predlog.

Dana 14.05.2011. konačno smo probili led i organizovali susret.

Radi se o trećem vikendu u Maju mesecu.

Mislim da bi bilo lepo da bez obzira na sledeće susrete, da Nam druženje trećeg vikenda u mesecu Maju svake godine, bude tradicionalno, kao neka vrsta otvaranja letnje sezone.
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Iako smo u kamp Zasavica došli među prvima u petak veče (posle Groša i Limena) u nedelju popodne nam se nije išlo kući.
Punog srca smo poslednji izašli iz kampa u nedelju u 18.00h zajedno sa Adminom i Papirlendom uz pozdrave domaćina Jovana i njegovog osoblja.
Bilo je veliko zadovoljstvo pogledati kamp koji je oživeo sa dvadesetak kampera, prikolica i nekoliko automobila ljubitelja karavaninga a još veće upoznati, družiti se i razmeniti iskustva sa istomišljenicima.
Velika količina sakupljene pozitivne energije učinila je put od 730 km zanemarivim.
Vremena je bilo malo a tema za razgovor mnogo da se sa svima ispričamo.
Nadam se da će se sledećeg puta to popraviti i da će mo se ubuduće češće sastajati na lepim mestima kojih i te kako ima u Srbiji.

Nekoliko slika iz mog ugla:

Slika Slika Slika
Slika Slika Slika
Slika Slika Slika
Slika Slika Slika
Poslednja izmena od mustang u 17 Maj 2011 00:13, izmenjeno 1 put ukupno.
Omnia mea mecum porto
Forestlander
Korisnik
Postovi: 38
Pridružio se: 12 Maj 2011 17:29
Lokacija: Mladenovca

Post od Forestlander »

Pa, da "zaključim" ZASAVICU 14-15. MAJ 2011...
- Iz ugla nas, "ljubitelja karavaninga", okupljanje je u potpunosti opravdalo očekivanja!

...I možda "isprovociram" NIŠ 4-5. JUN 2011. koji će tog vikenda biti dodatno atraktivan zbog "momaka" iz PARNOG VALJKA koji najavljuju da će nadmašiti spektakl iz Bg Arene...

http://www.story.rs/vesti/u-fokusu/1533 ... -nisu.html

Do skorog viđenja !
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Cenovnik u kampu ZASAVICA

1. Odrasli / Adults/Erwachsene 6 €
2. Deca do 6 godina / Child 6 year old or younger/Kinder bis 6 jahre und junger 0 €
3. Dete od 7 do 14 godina / Children aged 7 – 14/Kinder von 7 bis 14 jahre 3 €
4. Auto-dom / Mobile home / Wohnmobil 7 €
5. Priključak za struju / Current connection / Stromanschluss 3 €
6. Pas / Dog / Hunde 0 €
7. Motor / Motorbike / Mottorad 0 €
8. Šator / Tent / Zelt 3 €
9. Boravak od 7 ili više noći / Stay from 7 or more nights/Aufenthalt bei mehr als 7 Nachten -10%
10. Korišćenje mašine za pranje i sušenje veša / Use of washing and draying machine 1,5+1,o €
11. Korišćenje bežičnog internet / WiFi Internet Access/Internetbenutzung 0 €
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Kad vidim ove cene, odmah se setim reči Seke Sabljić iz filma Maratonci trče počasni krug. Ona scena kad je Đenka nagovara da se za potrebe zvučnog filma skine gola. Ona mu na ponudu kaže: "Jesi li ti normalan?"

Kamp je zaista sjajan, ali ove cene mogu da plate samo "stranci", i to u početku, dok se ne pročuje. Teško da će na 28eur-a ( 3 osobe, kamper i struja), dnevno doći koji domaći gost. To je klasično izuvanje iz cipela.

Kakvi su kampovi u Grčkoj za 28 eur-a!

Da se razumemo, kamp je dobar zaista , uloženo je u njega poprilično para, samo je plaža brate daleko.

I da, nigde nije iskazana boravišna taksa.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Mene je prekjuče jedan drugar sa brako prikolicom pitao za cene na zasavici. Ja mu ranije mastio kako smo se proveli, pričao o uređenosti i lepoti kampa. Sada kada vidim ove cene, ne znam šta da mu kažem. Nekako sam mislio da će biti bar 30-40% jeftinije , nego što su iskazali.

I posle se pitamo šta smo mi to Srbi bogu zgrešili
akcijas
Korisnik
Postovi: 16
Pridružio se: 06 Maj 2011 13:38

Post od akcijas »

Auto kamp"Livadiste"kod Struge na Ohridskom jezeru,u poredjenju sa Zasavicom,uopste nije za poredjenje.Nalazi se na samoj obali jezera.Ima supermarket,odlicne mokre cvorove,kafic na samoj plazi,terene za mini golf,odbojku na pesku ,,,,potpuna hladovina tokom celog dana.Cena za autokamper plus auto,ukupno 6 osoba,koriscenje struje se podrazumeva je 12(dvanaest eura dnevno.......
Kamp je u avgustu bio krcat,ljudi dolaze maltene na nekoliko meseci...pitam se ko ce u Zasavicu pod ovakvim uslovima,
Al,dobro valjda ljudi znaju sta rade......
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

Ovo su sasvim OK cene za sve prolazne kampere, a mislim i da je ideja kampa u Zasavici bas tranzitni turizam (možda +1dan). Cena je nešto niža nego u prolaznim kampovima u Sloveniji, Madjarskoj i Italiji. Kad kazem prolazni kamperi, mislim na kolege iz zapadne Evrope. Kako je trenutno nemoguće napraviti dva cenovnika (za domaće i strane kampere), članstvo u klubovima je jedan od načina da domaći kamperi ostvare neke pogodnosti.
akcijas
Korisnik
Postovi: 16
Pridružio se: 06 Maj 2011 13:38

Post od akcijas »

Mada sa zakašnjenjem,al da se opet malo podsetimo:http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 077&type=3
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Kakao sad lepo izgledaju slike nacinjene u prolece prosle godine , vidim da kodVas ima snega za izvoz.
Pogledao sam i ostale fotografije prava uzivancija .
Pozdrav groskamper
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Nekoliko slika iz Zasavice koje možda niste videli a i mi smo na njima.

Slika Slika

Slika Slika
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

Evo malo uživanja u Zasavici iz avgusta 2011. godine. Društvo je potpuno slučajno sakupljeno, zatečeno u kampu. Prisutne su kolege iz Belgije, Nemačke i Austrije. Uz domaćine i grupu studenata iz Srbije, provod je bio fantastičan.

PS. Kolege sa instrumentima su iz Hamburga!

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Odgovori