Okupljanje - ZASAVICA 14-15. MAJ 2011.

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Sa skupa u Zasavici drustvo kamperasa se skupilo i sad bi mogao reci zvanicno preimenovani u cllanovi Camping Club Srbija .
Bez mnogo teksta u ovom popodnevnom odmoru postavicu tek par slika da bi forumasi koji nisu mogli da dodju vide otprilike kako izgleda ovaj skup do sad . Slede i drugi izvestaji. SlikaSlikaSlikaSlika
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Želim Vam lep provod
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Gros, kakva je situacija.

Kada ste napravili razlaz?

Mene je uhvatila kišica pri parkiranju kampera.
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Post od Sokol »

Mogu vam reci da nas je sa vremenom sreca pratila,imalismo idealna dva dana druzenja i ovom prilikom da se zahvalim domacinima bilisu jako ljubazni i gostoprimljivi,ovom prilikom pozdravljam sve ucesnike kampa zasavica i bilomije drago sto sam vas licno upoznao i sve vas smatram za moje licne prijatelje u nadi da cemo drujzenja nastaviti sto cesce sto ce me dodatno radovati .SOKOL.
YU1PSO
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Sokol je napisao sve ono sto bih i ja pa da se ne ponavljm .
Za mene je sve ovo nekako novo i drugacije nego do sad, izveo sam dosta pozitivnih zakljucaka i promenio misljenje o kamperistima koji su skrti na recima, ustvari to je onaj prvi utisak kad vam ljudi prilaze.
Verujem da ce biti prilke za sledecea vidjenje ,mozda ce nasi juznjaci da povuku nogu i pokazu neku svoju destinaciju.
Verovatno nece imati ovakav kamp poput Zasavice ali mislim da ce naci adekvatnu poziciju sa nekim desavanjem poput hodanja po planini, voznja mauntin bajkovima , nekim jezercem , recimo poseta SPA Zdrelo ili Homolju ili Vlasini i da ne nabrajam gde bi sve moglo biti...
Ja sam krenuo oko 4.30h polako put Sapca prema Obrenovcu i u putu po danu uzivao u predelima mislim da je Macva , u putu smo naisli na selo Debrc ocigledno uzgajivace jagoda, prodavali su ih kraj puta ekstra kvaliteta i naravno jeftineee . Kisa me je mimoilazila sve vreme ne racunajuci par kapi tu i tamo .
Ova tema Zasavica bi mogla da sa stranice "korisne informacije " predje u kategoriju "putovanja" pa aj sad ocekujemo da ce neko u par narednih dana da je postavi iz svog ugla .
Pozdrav
tadija
Korisnik
Postovi: 5
Pridružio se: 05 Maj 2011 23:24

Post od tadija »

Mozda bi vec trebalo razmisljati o sledecem sastanku. Lepo vreme tek dolazi. Slazem se da to bude negde juznije.
Pozdrav svima!
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

I ja se slažem da bi ovu temu trebalo prebaciti u PUTOVANJA
akcijas
Korisnik
Postovi: 16
Pridružio se: 06 Maj 2011 13:38

Post od akcijas »

Ovo okupljanje na Zasavici je bio pun pogodak.Steta sto se ovako nismo okupili ranije.Bilo je vec vreme da se negde nadjemo i licno upoznamo.Nazalost moje vreme je bilo ograniceno pa sam u nedelju morao da vas "sabajle"napustim.Nedelju sam iskoristio za posetu Novosadasskom poljoprivrednom sajmu,a u povratku obilazak Petrovaradina i Fruske gore.
Svakako prijavljujem se za svako naredno okupljanje.
Srdacan pozdrav do sledeceg vidjenja.
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Post od Sokol »

Krenimo sa predlozima za naredno druzenje.
YU1PSO
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Da se ne bi ponavljali, zaista je bilo lepo druženje na Zasavici.
Sreća prati hrabre. Vreme Nas je poslužilo, samo tako.
Domaćini zaista predusretljivi, tamburaši taman onakvi kakvi Nam trebaju, a i Mi, bez lažne skromnosti, mislim da smo bili dobri gosti.
Ustvari, obzirom da nam je Zasavica "štek" bili smo dobri domaćini.
Šta se desilo sa Kamperom, Randžom i još par kolega. Propustili su dobro druženje.
U najavi je Grza. Trebali bi da organizujemo jošjedno okupljanje, dok smo u formi.
Pozdrav
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Post od Sokol »

Odlican predlog sprinteru Grza izuzetno mesto, nedaleko na 4-5 km. je jezero i vrelo Grze ,ima restoran Koliba izuzetna hrana usput ima jos par restorana sluze izuzetnu pastrmku na zaru malo je los put do jezera ali nije strasno,samo da odredimo datum okupljanja.Zelim nam dobro druzenje na Grzi.Cena porcije pastrmke kad sam ja bio je 400din.Verovatno i sada.
YU1PSO
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Za Sokola,

možda negde za vikend budemo u blizini Smedereva, javićemo se na vreme.
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Kako sam ovo okupljanje nerado propustio, zaista se nadam uskoro sledećem
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Post od Sokol »

Za sprintera,

dobrodosli, ocekujem vas!
YU1PSO
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Za Sokola, u opciji je bilo Zdrelo u blizini Petrovca na Mlavi.

Ali sada je u opciji i Borkovačko jezero.
Videću šta ću uraditi, sinu mi je rođendan za vikend, pa nisam siguran šta ću odlučiti.
U svakom slučaju, javiću na vreme.
Poslednja izmena od sprinter u 16 Maj 2011 23:11, izmenjeno 1 put ukupno.
Odgovori