Predlozi - Putopis - Gde ćete na leto ?

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
singer
Korisnik
Postovi: 73
Pridružio se: 15 Mar 2011 20:06
Lokacija: Fjutog

Post od singer »

Pa da otvorimo temu...

Mi ćemo na Halkidiki. Pokušavamo da rezervišemo Ouzouni Beach kod Nea Moudania od 10.07. Mi ćemo ostati 10 dana dok će kumovi posle nas ostati još 20 dana. Utisci slede...
Razlika između dečaka i odraslog muškarca je samo u ceni njihovih igračaka
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Singer, uz svo uvažavanje odabira lokacije, Grčka je puna kampova za koje nije potrebna rezervacija.
Nema viza, sedneš u auto, supruga uzme kartu u rukji i vozi, uživaj i istražuj. Kampovanje ti daje upravo tu mogućnost da obiđeš više mesta.
Nisam bio i tom kampu koji navodiš, pa ne mogu da dajem komentare. Prolazio sam pored Nea Moundanije više puta, okolina nije ostavila na mene nekakav bajan utisak. Nema puno drveća, okolina je poprilično ogoljena. Ako već ideš na Halkidiki, idi na jednu od noga, moj ti je savet na Sitoniju, leva strana, prema Svetoj Gori, voda je mnogo ćistija u odnosu na neke druge delove jer nema reka koje se ulivaju u more.

Par linkova:

http://www.sitonijanadlanu.com/
http://www.putovanja.info/forum/topic/7 ... -sitoniji/

Pozdrav
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Mislim da je namera da ovaj deo foruma napravljen radi upisa pojedinačnih putopisa - utisaka sa letovanja, zimovanja i sl. a ne u vezi opštih tema, tako da bi možda trebalo ova tema da se prebaci u drugi deo foruma, ili da se otvori tema PUTOPISi.
Poslednja izmena od sprinter u 23 Apr 2011 14:46, izmenjeno 1 put ukupno.
singer
Korisnik
Postovi: 73
Pridružio se: 15 Mar 2011 20:06
Lokacija: Fjutog

Post od singer »

Mislim da je tema sasvim odgovarajuća za ovaj deo foruma pod nazivom putovanja. Gde bi je ti prebacio?
Razlika između dečaka i odraslog muškarca je samo u ceni njihovih igračaka
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Nadam se da ce utisci sa putovanja ovde sasvim pristajati, ili interesovanje za oredjene destinacije, naravno razna misljenja i saveti takodje ovde koncentrisani biti mnogo pregledniji.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Napisao sam da treba da bude pojedinačna, konkretna tema. Kao što je otvorio Groš, Avala 2011.
Tema označena pod nazivom Gde ćete na leto, meni bar izgleda isuviše uopšteno. U početku, neće biti problema za snalaženje, ali vremenom se napakuju postovi, pa se određene informacije bukvalno "zagube".
Uočili smo da je problem upravo zbog mnoštva tema, koje nisu već u nazivu jasno određene, pa se dosta luta po forumu, kada ti treba neka informacija.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

. Sprinter upavu si , u Zasavici cemo jos razraditi mogucnosti i klasifikaciju tema . Ovo su prvi koraci od unazad vise godina , taman toliko da se uoce i detalji
singer
Korisnik
Postovi: 73
Pridružio se: 15 Mar 2011 20:06
Lokacija: Fjutog

Post od singer »

OK, onda naka Gros prebaci u temu grcka 2011.
Razlika između dečaka i odraslog muškarca je samo u ceni njihovih igračaka
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Slažem se. Ako si raspoložen, Zasavica je prvo pravo druženje članova, bilo bi lepo da Nas tamo bude što više.

Pozdrav
singer
Korisnik
Postovi: 73
Pridružio se: 15 Mar 2011 20:06
Lokacija: Fjutog

Post od singer »

Vrlo moguće, znaću za par dana, bilo bi nas 4+2 sa tim što bi 2+1 ostali da spavaju.
Razlika između dečaka i odraslog muškarca je samo u ceni njihovih igračaka
singer
Korisnik
Postovi: 73
Pridružio se: 15 Mar 2011 20:06
Lokacija: Fjutog

Post od singer »

Prošle godine smo bili na Sitoniji. Vozikali smo se tako po poluostrvu i naišli smo na kamp Armenistis kod Sartija. Usli smo da osmotrimo kamp i čini nam se da je više nego dobar.Ima dosta hladovine, market, ma sve što treba da ima. Tu sam uspeo da objasnim ženi da je kampovanje divna stvar i da nije to loše kao što je ona zamišljala. Kada je videla sanitarne čvorove, zepa je bila zapušena. A plaža ... vidite slike...

I kupismo prikolicu ove godine :)

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Razlika između dečaka i odraslog muškarca je samo u ceni njihovih igračaka
Odgovori