Predlozi - Grupa kampera iz Holandije na Mokroj gori maj

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Primetio sam veliku skupinu kampera iz Nizozemske ili Holandije . 43.830642,19.542167
Nisam bas bio u direktnom kontaktu sa njima ni sam ne znam zasto, gledao sam ih sastrane i primetio da im se brojno stanje uvecalo do skoro 20 stali su na poslednjoj stanici Sarganske osmice VITASI ispod Drvengrada ,odma rasirili svoju bastensku opremu i zaseeli na platou , sjedne strane esponata Cirine lokomotive a sdruge drvene visespratne crkve. .
Dominraju novija vozila a kad bi im sabrali godine po posadi nebi bilo ispod 100-120 pa sad saberite x 20 vozila = xxxx
Svakako dobro organizovana grupa i ovom ih prilikom pozdravljam ukoliko ikad ovo procitaju
SlikaSlika
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Juce u novinama. Clanovi Holandija kamping klub NKC, 44 kampera, obisli Sargansku osmicu. Tako cemo i mi jednog dana
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Post od Sokol »

Evo par fotografiSlikaja sa GOCA.
YU1PSO
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Post od Sokol »

Ovaj hotel ne radi uraso Slikau travu.
YU1PSO
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Post od Sokol »

Pozdrav dragi kolege kamperisti ,danas sam se vratio iz Zdrela kod Petrovca na Mlavi i tamo sam upoznao Milana i njegovu suprugu LJiljanu nase koleg iz Beograda bili su sa gostima u ovoj banji,verovatno mnogi od vas su bili tamo.Do sada je bilo 300dinara parkihg i 200 din. ko koristi struju,da negresim dusu jasam vise puta bio i nikad mi nisu naplatili verovatno ko ostaje duze od par dana tu cenu placa,mogu vam reci da je izuzetan kamp parking ,ima mokri cvor ,dva kupatila sa termalnom vodom,dva wc-a,ima cesmu za punjenje kampera cak sto vise MOZETE ZAMENITI BOCE SA GASOM, jednom reciju idealni uslovi.PAZNJA:Jutros sam imao razgovor sa gazdom ZDRELSKOG KOMPLEKSA zove se Dragisa izuzetno prijatan lik i dogovorilismo se da OD DANAS pa nadalje za sve kamperiste BESPLATAN PARKING osim za struju ko koristi 200 din.To nije sve COVEK NAS POZIVA DA SE OKUPIMO U STO VECEM BROJU KRAJEM SEPTEMBRA ILI POCETKOM OKTOBRA NA JEDENO NEZABORAVNO DRUZENJ SA ZAKUSKOM VECEROM I KORISCENJE BAZENA I TO SVE GRATIS .Prijavljivanje ovde na forumu pocinje ODMAH.Za vise informacija mozete me pozvati i telefonom 063/771-9895.
1.SOKOL-5
YU1PSO
Forestlander
Korisnik
Postovi: 38
Pridružio se: 12 Maj 2011 17:29
Lokacija: Mladenovca

Post od Forestlander »

Pozdrav Sokol !

Sjajna vest! Poziv prihvaćen, sigurno smo tamo, a o tačnom "brojnom stanju" naknadno (min.2+2)...
Odgovori