Predlozi - INFO-LETO 2011.

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Predlazem kolegama, da svi koji zele na ovom mestu objave gde putuju i u kom periodu. Mozda se neko negde sretne, mozda nekome bude potrebna pomoc ili informacija, mozda se neko sa nekim udruzi pa se krene zajedno, mozda .....

Posebno je zanimljivo da se kolege sa putovanja javljaju i prenose svoje impresije. Tako da navedena tema bude ziva poput "dezurnog telefona" .

Po povratku sa puta naravno sledi opsirniji putopis sa fotografijama.

Tokom leta Gros i Admin ce biti na raspolaganju kolegama da ih servisiramozda ju sa potrebnim informacijama i eventualnim savetima .
Forestlander
Korisnik
Postovi: 38
Pridružio se: 12 Maj 2011 17:29
Lokacija: Mladenovca

Post od Forestlander »

Prva prava kamperska iskustva stičemo već od sutra, na obalama Halkidikija. Planiramo svraćanje na Ohrid, pre ulaska u Grčku (savet upravo sa ovog Foruma)...

Pa, ukoliko je neko od kolega u periodu od 15.-29.jula 2011. u ovom delu Grčke, rado bi upriličili kakav susret.

Naravno, po povratku slede utisci i fotografije.

Unapred hvala na podršci.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Srećan put, lep odmor.

Čime ideš, kamperom ili vučeš kamp prikolicu?

Ako si kamperom, možeš prespavati na parkingu restorana "Evropa" u blizini centra.

Gde nameravaš da uđeš u Grčku, mislim na kom graničnom prelazu?
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Sto volim da pravim sebi iznenadjenja , rekoh sebi i ostadoh zadovoljan.
u pripremama 1.07 za put ka Lefkadi pregledamo zena i Ja google eart gde bi bilo dobro svratiti zastati na pojedine destinacije sa tog puta ( memorisemo GPS kordinate i tako koristimo sajt '' putovanje '' iskustva drugih i slicno, i u tom planiranju bila je ideja kao povratak istim putem samo u suprotnom smeru. I kako bi bilo to vec vidjeno donesemo odluku da podjemo put Volosa - Atine -Korinski prolaz pa Lefkada i polako nazad.
Nista specijalno to i nije kad posedujete kamper ili prikolicui mnoge kolege su tu rutu odavno napravili ali iz ugla turiste koji uplati agencisko letovanje putopis sa ovakvog puta je dozivljaj ala ''monte kristo'' Naravno da cu dodati da se to sve desava po ceni upravo tog agenciskog aranzmana za 2 osobe !
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Savet kolegama da nikada ne putuju u vreme vikenda i pocetkom ili polovinom meseca. Ako ste u mogucnosti uvek putujte npr.ponedeljkom ili cetvrkom. Ustedecete na vremenu i nerviranju po granicama i putevima.Inezitet saobracaja za vikend sigurno se poveca za 50% a verujem da se duplira kada krenu gastarbajteri ka kuci ili ka poslu.
Forestlander
Korisnik
Postovi: 38
Pridružio se: 12 Maj 2011 17:29
Lokacija: Mladenovca

Post od Forestlander »

Hvala, Sprinter... Kamperom, Ohrid, Bitola, Edesa, Solun...
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Citam ovogodisnje putopise naravno sa zadovoljsvom skoro uzivljen u tekstove kao i sam da sam ucesnik , ipak sem pojedinaca kao sto je granduka i naravno s pocetka godine radze kao da fale putpisi iz spanije . Francuske , italije . Verujem da je mnogima poput mene znatizelja dovoljna da se ispitaju i takve destinacije.
Dodacu da nas clan Sale ima fantasticne putopise po Norveskoj koji fale na ovim nasim stranicama bar u baznoj formi i ako znam da je izdao knjigu ilustrovanu upravo sa ovog putovanja.
Pa molim ukoliko zeli da podeli bar deo tog puta snama bar onaj organizacioni kako koliko i slicno postavi na forum.
Forum koji sam posecivao nasih kolega Slovenaca me je skinuo ko clana i zabranio pristup ,kazu da je to zbog jednog njihovog teksta putopisa koji sam publikovao na nasim stranicama . Ok i ako je tekst bio javan . Mislim da sam puno pomogao tekstovima na njihovom forumu za prolaznike i kampere namernike k koji se zadrzavaju dan dva u Beogradu , vidjam ih na adi kod ski staze parkinzima koje sam postavio kordinate . Naravno da se ne osecam potrebu za revansizmom.
SLOVENIJA JESTE MALA AL IMA HLADNO MORE slogan za pozdrav forumasima iz Slovenije
Odgovori