Predlozi - Grčka 2011-Forestlander

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Javio mi se kolega Forestlander iz Grcke, sa Halkidikija. Trenutno je u Kalitei a od sutra krece na Sitoniju ili srednji prst??
Pozdravlja sve kolege i javlja se kada uhvati signal sa taze informacijama.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

E Grci mozda bi trebalo jednog trenutka realno sagledati tehnoloski status te zemlje, istina je da se putovanja desavaju van glavnih i zvucnih metropola , pa opet za ocekivati je malo vise bar tehnoloski standardizovali, dal su to realna ocekivanja ? mozda kad im stasaju mladje obrazovanije generacije do tad ...
Da nebudu samo primeri vezani za ovu oblast reci cu i ovo , moja zena vlada engleskim i francuskim jezikom po obrazovanju, verujte da iz nekog revolta ne zeli da komunicira sa sagovornicima na tom nivou tako da sam jedini Ja ko komunicira na mom indijan engleskom u kombinaciji sa (nemackim gstajbaterskog nivoa)znanja Sto je za neverovati ODLICNO PRIHVACEN I PRAKTICNO DOKAZAN U MNOGIM SITUACIJAMA .
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Poruka od kolege sa Halkidikija-Kalamitsi-a. za sve clanove CCS i foruma. Nema srece sa internet signalom pa se javlja preko SMS poruka.
Forestlander
Korisnik
Postovi: 38
Pridružio se: 12 Maj 2011 17:29
Lokacija: Mladenovca

Post od Forestlander »

Camping avantura po Halkidikiju završena prelaskom graničnih prelaza Evzoni i Preševo u noći između četvrtka i petka, bez minuta zadržavanja.

Utisci sa putovanja predivni... Sledi detaljan izveštaj, nakon što ih konačno sredim...

Velika zahvalnost Adminu i Sprinteru na savetima i podršci. POZDRAV SVIMA !
Odgovori