Predlozi - www.deprato.it

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Objavljujem pismo naseg kolege Stojana Deprata iz Torina koje sam dobio preko Vlade Spasica. Molim Igora da intervenise i omoguci direktno ucesce Stojana na nasem forumu.


URAVO SAM DOBIO OVU PORUKU OD STAROG DOBROG DRUGARA.
IAKO NISAM REGISTROVAN ČLAN KLUBA I FORUMA, KORISNO JE DA ČLANSTVO
POGLEDA OVU PISANU I SLIKANU ŽIVOTNU STORIJU JEDNOG PRAVOG
KAMPERSKOG PARA.
VERUJEM DA MNOGI OD NAS TEŽE KA OVAKVIM ILI SLIČNIM SAZNANJIMA
I ISKUSTVIMA.
POZDRAV,
PREŽIVELI KAMPER


Dragi Vladane,

evo nakon godinu dana da se ponovno javljam. Ne znam da li je Tvoja e-mail adresa jo uvijek dobra, javio sam ti se za Bo ić, ali nisam dobio odgovor.

Ja sam nedavno objavio u mojem situ (www.deprato.it) definitivni dnevnik Norve ka 2010 (sa preko 1000 fotografija, preko 100 geografskih karata u velikom mjerilu i preko 30 satelitskih snimaka terena) i htio sam da sa time upoznam i prijatelje iz Beogradskog foruma. Javio sam se pod starim imenom i lozinkom, ali dobio sam odgovor "Nema korisnika registrovanog sa tom e-mail adresom sdeprato@tiscali.it." Vidi prilog!

Nakon toga sam pisao na neku e-mail adresu koja mi je tom prilikom saop tena, ali nikakvog odgovora. Pogledao sam i onaj post u forumu Grupno putovanje e junu 2010 u Norve ku u kojem sam i ja dosta toga napisao, ali vidio sam da su svi moji prilozi izbačeni iz posta???

Evo javljam se Tebi, pa ako jo surađuje u Forumu, objavi da postoji moj kompletan novi dnevnik iz decembra 2011, sa mnogo interesantnog materijala, pa koga interesira neka ga čita i gleda. Pisao sam ga u prvom redu za kamperiste, dao sam dosta navigator-koordinata za parkiralista i čuvene prirodne znamenitosti i ljepote itd.

ao mi je da me u Forumu vi e nema, ali eto, stari treba da daju mjesta mladjima, a ja u aprilu (ako ga dočekam) navr avam 85 godina. Mo da ponovno prekr im obećanje i ponovno ove godine odem u Norve ku!!

Pozdrav Slavici a posebno Tebi

Stojan
igor
Site Admin
Postovi: 37
Pridružio se: 08 Apr 2011 17:58

Post od igor »

vratio sam sve nestale poruke.
Stojane, mozete se ulogovati na forum sa korisnickim imenom "deprato", lozinku ce vam javiti admin.
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Poslao sam Stojanu lozinku tako da moze da se direktno ukljuci u nas rad.
deprato
Korisnik
Postovi: 14
Pridružio se: 01 Jan 1970 01:00
Kontakt:

Post od deprato »

Dragi prijatelji iz Foruma!
Danas sam dobio obavijest da sam ponovno upisan u Forum i da mogu sudjelovati u njemu. Pomogao mi je u tome prijatelj Vladan Spasić, posebna mu hvala! Obavijest mi je poslao Dušan, da je sada sve u redu, hvala i njemu.
Ja sam prošli tjedan objavio u mojem situ (web stranici) moj dnevnik “Norveška 2010“, na kojem sam dosta dugo radio. Dnevnik je prilično opširan, “težak“ je preko 200 MB, pa ćete morati malo počekati dok se stranica otvori!! Jasno u duljini trajanja otvaranja ima veliku ulogu i ram vašeg kompjutera.
U dnevniku ima jako puno fotografija i geografskih karata, prilično detaljnih, zatim raznih koordinata za navigator i ostalih informacija, što će u svakom slučaju biti korisno posjetiocima Norveške, a posebno kamperistima, pogotovo ako pozovu u pomoć i ostale dnevnike iz Norveške, ima ih u situ još pet.
Ovog tjedna sam se iznenadio, jer sam primjetio da je moje sito najednom dobilo vrlo mnogo posjetioca iz Srbije. Ovog momenta od zadnjih 15 posjetioca ima ih 7 iz Srbije i po jedan iz Hrvatske i iz Bosne. Hvala vam!
Nadam se da ćete naći interesantnog materijala u dnevnicima, a bilo bi mi drago da čujem vaše primjedbe, može i one nepovoljne, a rado ću odgovoriti (ako budem mogao) na vaša eventualna pitanja.
Uz prijateljski pozdrav
Stojan
www.deprato.it
Poslednja izmena od deprato u 04 Feb 2012 15:29, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Stojane, ja sam sigurno jedan od tih posetilaca vašeg sajta iz Srbije.
Sinoć sam proveo nekoliko sati prelistavajući i gledajući prelepe fotografije sa vašeg poslednjeg ali sigurno ne i zadnjeg putovanja.
Mislim da će moj san a verujem i san mnogih drugih kamperista biti da prođem istim putevima i uživam u lepotama jedne od najlepših zemalja na svetu.
Veliki pozdrav iz snežnog Niša!

Slika
Poslednja izmena od mustang u 06 Feb 2012 17:43, izmenjeno 1 put ukupno.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

Stojane,
Fantastičan materijal!

Pozdrav iz, takođe zavejanog, Novog Sada!
Odgovori