Predlozi - Slovenacki putopisni sajt

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

pogledajte putopise ccs.com
odlicni opisi i dobra uredjenost sajta: http://www.ccs-si.com/potopisi
Slika
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

da ne bi otvarao novu temu mislim da ce ova prica koja mi se danas dogodila proci u okviru ove teme

obavljajuci svakodnevne obaveze po beogradu u rakovici naleteh na kamper za kojim sam se okrenuo i ispratio ga pogledom, nastavljam dalje peske prelazim ulicu idem ka autu, kad opet isti kamper prolazi kraj mene, zastanem i pozdravim ga, kad covek staje sav zbunjen pita me gde je kuca cveca. pokusavam da mu objasnim ali suvise komplikovano, resim da ga odvedem do kuce cveca. u 15h spic od rakovice ka topciderskoj zvezdi, ali isplivasmo, jer ja sa autom se provucem izmedju automobila ali kamper nije bas mogao uvek pa sam ga cekao. dodjosmo na veliki parking i onda krece upoznavanje, hteo je da me novcano nagradi sto sam ga doveo, ali sam kategoricno odbio.
cetvoroclana porodica iz celja sa dvoje manje dece, je u poseti beogradskim znamenitostima (kuca cveca, hram svetog save, avala, vazduhoplovni muzej surcin...) i odlaze u sabac kod prijatelja na konak. taj prijatelj ima kampera tako da verovatno je nas kolega sa foruma.
pozvaki su me da udjem u kamper da pogledam kakav je iznutra, sto naravno i pored velike zurbe nisam odbio, eee onda sledi moje odusevljenje sa kamperom, rasporedom, velikom garazom, i naravno kvalitetom izrade.
kamper je cuvene brend firme iz nemacke Dethleffs , model 5881 iz 2006. godine. malih gabarita (duzina malo preko 6m) izuzetno konforan i praktican model, odusevio sam se i sa kamperom i sa porodicom iz slovenije
bilo mi je glupo da slikam iznutra jer upao sam ko padobranac, ali sam ga uslikao spolja na parkingu iz sirokogrudno odobrenje vlasnika
u znak zahvalnosti dobio sam hladno pivo koje sam popio kad sam dosao kuci
evo slike toga kampera pred "hisom cvetja"

Slika
stavljam samo slike kampera bez ljudi


Slika
nemac je nemac, izuzetno ocuvan kamper kao da je star godinu dana
Odgovori