Okupljanje - Kampersko okupljanje u maju

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

Pretpostavljam da je veliki broj prijavljenih uskladio svoje planove sa tim vikendom i verovatno bi bilo tesko da se u nekom narednom vikendu okupimo u istom sastavu. Naravno, ne treba ici po svaku cenu ako se trebamo zaglibiti u blatu. Posebno je to problem zbog dece. Prostor okupljanja, koliko sam video sa slika koje je mustang prilozio ne deluje bas " ocedno " hocu reci da se slabo susi posle kise. Ima li nekog dela izletista koji je malo uzdignutiji od te livade a da je pristupacan za vozila? Mustang kao organizator i poznavalac tog prostora treba da kaze konacnu rec. Sada sam se setio da po tom pitanju mogu konsultovati jednog starog kampera iz Boljevca koji sigurno dobro poznaje prilike na (u) Grzi. Sad su ga pozvati. Bata Gosa iz Boljevca kaze da je zemljiste prosarano kamenjem, sto ja ne vidim na fotografijama, i da je ocedno i on misli da ce moci tamo da se boravi i posle kise. Ja sam za svaki slucaj pripremio lance. Treba poneti i nepromocivu obucu jer ce trava sigurno biti vlazna.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Možda je rešenje da se vidimo u Subotu, da se trudimo da svi stignemo do 13ha naprimer.

Ako se poboljša vreme i ako neko krene u petak, neka javi preko Foruma kakvo je stanje.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Da ne zaboravim, kod Nas ima komaraca kao pleve, zato ne treba zaboraviti Autan i slične đakonije.
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Post od Sokol »

Kada bi se seljak plasio vrabaca NIKADA NEBI SEJAO ZITO.Kao sto sam reko ja stizem u petak i vidimose,pozdrav svim kolegama.
YU1PSO
rekreator
Korisnik
Postovi: 97
Pridružio se: 12 Avg 2011 00:48
Lokacija: Pančevo

Post od rekreator »

Dolazim verovatno u petak. Biće mi drago da upoznam bar nekog od vas.
Prošli vikend (12.maj) bio sam na Staroj Planini, selo Balta Berilovac, etno festival "Molitva pod Midžorom".
Bilo je divno. Drugih kampera nije bilo, nažalost.
Miki - Pančevo
rekreator
Korisnik
Postovi: 97
Pridružio se: 12 Avg 2011 00:48
Lokacija: Pančevo

Post od rekreator »

Dali je planirano neko okupljanje u junu?
Miki - Pančevo
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Koliko znam, nije planirano okupljanje u Junu.

Za rekreatora, lepo je što ćeš doći na druženje. Čisto zbog evidencije, prijavi se da dolaziš, popuni prijavu. Imaš dugme, gore na baru, piše "prijava za Grzu 2012".

Bez obzira na prognozu, ja sam popodne u petak na Grzi, jedino da kiša ne pada kao iz kabla uz oluju, ali i tada kao što slikovito reče sokol....

Pozdrav
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Post od Sokol »

Posle Grze tojest sledeci vikend ja krecem jednu jacu destinaciju ,Hrvatska, Slovenija, Italija sve pored mora od Zagreba se spustam za Rijeku i pored mora do Slovenije a zatim Italija Jesolo Trst ,Caorle ,Rimini i dalje ,ko hoce da krenemo zajedno bilo bi mi drago da ima jos zainteresovanih ,jos sam u dilemi dali da krenem ka Bariju pa trajektom do Bara i obidjem crnogorsko primorje posle Zlatibor i nasa lepa Srbija.
Poslednja izmena od Sokol u 16 Maj 2012 09:20, izmenjeno 1 put ukupno.
YU1PSO
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Ja idem za Wienu 01.06. iznad Beca u nekom Dunav rukavcu ima prezentacija nekih jedrilica pa moj prijatelj pre nego sto je kupi oce i da isproba , tom prilikom daju i popuste. Hoce da je isprobamo i to ne samo nju .
On je iznajmio kamper i ovo mu je prvo takvo putovanje pa ajde da mu se nadjem u drustvu sa mojim kamperom .
Verujem da ce biti dosta slika i naravno putopis
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Ako slučajno bude problema sa blatom na izletištu, alternativa je parkiranje kod restorana Koliba.
Ko bude došao prvi u petak može da javi situaciju pa da eventualno menjamo mesto.
Moj mobilni je 063/410-597, Vlada.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Oce me te kafane sa imenom "KOliba " uff
P.S mora da sam u proslom zivotu bio cobanin ili slicno
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Jutros sam otišao do Grze i obišao mesto okupljanja koje se nalazi između 2 jezera.
Mesto se promenilo od moje poslednje posete, najlepši deo terena je privatizovan i ograđen.
Međutim, i dalje je slobodna velika livada koja je odlična za parkiranje. Teren je čvrst i bez blata, samo je prilazni put blatnjav površinski ali dobar za prilaz livadi.
Evo i nekoliko slika slikanih mobilnim telefonom. Signal sa Telenor 063 mreže se gubi na otprilike 500m od samog mesta, ne znam za druge mreže.
Osim ptičica i huka Grze koja teče sa 3 strane livade ništa ne remeti tišinu i mir ovog mesta.

Na ovoj raskrsnici kod prvog jezera ne skrećite levo, već produžite pravo.
Slika Slika
Poslednja izmena od mustang u 17 Maj 2012 14:04, izmenjeno 1 put ukupno.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Kad dođete do ovog mesta, skrenite levo i pored metalne ograde izlazite pravo na livadu.
Slika Slika

Stari planinarski dom je neposredno pre gornje pomenutog mesta sa desne strane.
Slika Slika

Prilazni put sa strane livade Mesto okupljnja - livada pored Grze
Slika Slika
Slika Slika
Slika Slika
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Još slika... Od restorana Kolba do mesta okupljanja ima oko 4 km, put je mestimično bez asfalta ali dosta ravan i bez većih udarnih rupa
Slika Slika

Parkig ispred Kolibe ako zatreba
Slika Slika

Glavna sala restorana je zauzeta nekim veseljem, na raspolaganju je mala sala sa terasom ispred
ali muzika je verovatno Grand i sl. jer je proslava 18. rođendana u pitanju. Kafić iznad same Grze preko puta Kolibe
Slika Slika
Poslednja izmena od mustang u 17 Maj 2012 14:49, izmenjeno 1 put ukupno.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

Mustang svaka cast!!
Odgovori