Okupljanje - Kampersko okupljanje u maju

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

"Oce me te kafane sa imenom "KOliba " uff
P.S mora da sam u proslom zivotu bio cobanin ili slicno"

Samo za Groša: Koliba je zauzeta!
Moraćeš sa nama da čobanuješ na otvorenom.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Svaka čast. eto zašto treba neko da bude domaćin.

Ja sutra imam obavezu u Beogradu do negde 14ha.

Nakon toga krećem polako ka Grzi.

Pozdrav
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Post od Sokol »

U svakom slucaju bice lepog druzenja i vreme ce biti lepo ,jedva cekam da krenem supruga sutra ne radi tako da krecemo ujutru ,cekam vas ,pozdrav.Pohvale Mustangu za ove lepe fotografije -pravi covek na pravom mestu.
YU1PSO
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Bože zdravlja, iz Šapca kreće 5 kampera. Ima li ko jači?
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Ne znam kako će se moji drugari muzičari snaći sa vama šapčanima, mnogo vas je.
Nas kolega Mile Švaba koji je po dogovoru trebao da nam spremi i donese jagnje, sprečen je da dođe, pa smo ostali bez njega.
Kasno je da nešto sada organizujemo, mislim da i bez njega nećemo ostati gladni.
Ovih dana su na forumu su bili pominjani agregati, pa nije loše da neko ponese da ga isprobamo, trebaće nam zbog svetla i eventualnog punjenja akumulatora.
Od zajedničkih troškova imaćemo samo muzički dinar (400-500 din po osobi, videćemo koliko će nas biti), i gorivo za agregate, jagnje je otpalo iz matematike.
Još jednom da ponovim, poneti standardnu kamp opremu za boravak u prirodi, piće, meso za roštiljanje i naravno, dobru volju i raspoloženje!
Omnia mea mecum porto
rekreator
Korisnik
Postovi: 97
Pridružio se: 12 Avg 2011 00:48
Lokacija: Pančevo

Post od rekreator »

Sa dva saputnika stigao sam na zborno mesto u petak 19. maja oko 17:00 medju prvima.
Mesto je spektakularno. Lepa, očuvana priroda.
Zbog obaveza na drugoj lokaciji otputovali smo u subotu oko 12:00. Znači, glavnu feštu mo propustili.
Jedva čekam ostale komentare i fotke, da vidim kako je dalje bilo.
Po prvi put srećem društvo sa foruma i ostale kampere.
Oduševljen sam neposrednošću i lakom komunikacijom.
Nadam se da će neko od veterana da postavi dosta fotografija.
Srećno svima.
Nadam se da ćemo i u junu imati okupljanje.
Miki - Pančevo
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

SlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlika

Slede filmovi koje sam nasnimio i naravno tekst uz ove slike .
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Post od Sokol »

Pozdrav drugari negde oko 14i30 poce da pada kisa ja sam krenuo da izadjem sto pre da nebi proklizavao samo sto sam izaso na livadu tako je grunuo pljusak te sam odmah produzio i izasao na putu medjutim kisa je tako lila da se nisam ni pozdravio sa ostalim kamperistima i nastavio sam put do Izvora gde sam i sacekao da vidim dali su krenuli i ostali najzad sapcani su prosli i svi su mi se javili i ja sve pozdravljam i izvinjavam se zbog ovoga ali takve okolnosti su bile,drago mi je daje skup protekao u najboljem redu i da smo se druzili gde smo i razgovarali o sledecem druzenju a to ce bito DONJI MILANOVAC polovinom septembra o tome ce biti jos govora srdacan pozdrav.
YU1PSO
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Evo i video snimka , (onako kako sam ja znao , ne zamerite )

http://www.youtube.com/watch?v=Z-OACrP4u4o
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Kolege, napišite svoje komentare i neke predloge kako bi neko sledeće druženje bilo sadržajnije i bolje.
Ovo je prvo druženje ovakvog tipa van kampa i u prirodi.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Postaviću i ja slike iz mog ugla, samo da malo nađem vremena.
Naš kolega Dragan je obelio obraz "prikoličarima", jedini je došao prikolicom i punom kamperskom opremom.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

Zahvaljujem svim ucesnicima skupa na spontanom i prijatnom druzenju. Ja nista nebih menjao za buduce susrete Neka spontanost diktira aktivnosti u toku druzenja. Pozdrav svim ucesnicima ovog skupa i poziv onima koji sada nisu bili da nam se pridruze na narednom okupljanju. Imam i ja neke fotografije pa cu okaciti koju. Srecan put Sokolu a Tadiji sutra saljem podatke koje mu dugujem. Sada idem da izvucem prikolicu i auto iz blata u koje sam sinoc upao na placu gde cuvam prikolicu. Pre mog dolaska je bilo puno padavina i nisam ni mogao predpostaviti da je takva kaljuga ispod trave.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Otvoricemo novu temu za priliku sledeceg okupljnja .
U razgovoru sa ostalim ucesnicima skupa provukla se ideja , recimo za destinaciju Kladovo (djerdapska centrala ), potom 20 km lagane voznje do Golupca i nocenje pa sledeci dan put Srebrnog jezera sa recimo zakazanim zajednickim ruckom ...
destinacije su udaljene po 20-30 km lagane voznje duz Dunavske klisure...
organizacija je potrebna za vodica kroz postrojenja elektrane , ...
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Ovo druženje je bio pun pogodak. Mi smo još uvek puni utisaka. Nekako mi ni ovaj Ponedeljak nije bio kao pre, samo je prohujao.
Sve iskrene čestitke Mustangu na organizaciji i uloženom trudu, opravdao je ulogu domaćina i Nama ostalima dao lep primer kako treba ubuduće da se družimo.
Muzičari su bili sjajni, svirali su skoro 8 sati bez prestanka i u ime svih Šapčana još jednom ih pozdravljam. Meni je posebno ostao upamćen sam kraj svirke, negde posle 02ha, kada su na akustičnoj gitari i begešu odsvirali par stvari od Riblje Čorbe i evergrina. To je trebalo sačekati i uživati. Pucketanje varnica, odsjaj vatre, u društvu prijatelja, samo je učvrstilo temelje budućih susreta.
Ambijent i okruženje su fenomenalni, baš ova Naša Srbija ima šta da ponudi.
Ovih dana i ja ću postaviti slike, malo da sredim utiske.
Izvinjavam se Mustangu, nisam se lično pozdravio na kraju i zahvalio na prijemu i dobrodošlici, ostale kolege iz konvoja su zaista žurili, i čim sam se izvukao sa livade, odmah su rekli da krećemo. Nisam stigao ni da ručam, roštilj se ohladio u vozilu.
Interesantno, kiša je sat vremena lila kao iz kabla, ali čim smo stupili na magistralni put, nakon par kilometara, kiše ni u najavi.
Pozdrav svima, i recka za Admina. Meni su u Četvrtak izventililirali zub, spao mi otok, ja bacio antibiotik u Petak, a sutra idem kod čika Zube na znojenje.
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

skup kampera na grzi u organizaciji naseg kolege mustanga iz nisa pokazao se kao pun pogodak po pitanju druzenja, okupljanja, boravka u prirodi van domasaja civilizacije (bez telefona, tv-a, radija...). izborom ovog predivnog mesta nadomak paracina kolega mustang pokazao je sve svoje kvalitete i osobine pravog srpskog domacina., organizovao je da svi bez problama nadjemo ovo mesto bez lutanja, akusticnu muziku doveo je da nam svira na uvce, docekao je svakog sa gosta sa domacom rakijom, pobrinuo se za struju i rasvetu, kad smo odlazili svakog je ispratio i pomagao da se izcupa iz blata....
mi smo se proveli fantasticno, ovo je jedno pravo druzenje bilo za pamcenje, mnoge kolege sam prvi put upoznao ovde, razmenili misljenja i iskustva, lepo smo se veselili uz muziku, bilo je i pesacenja po strmim stazama....
sto se mene licno tice ja ne bi nista menjao, kad bi svaki naredni skup bio kao ovaj bila bi nasa ekipa kampera iz srbije jaca i od slovenaca koji se ponose sa tim
okupili smo se u velikom broju, sapcani su organizovano dosli sa vise kampera, kao i smederevci, nislije su stizale u etapama ali su bili isto u vecem broju, pomenuo bi i kraljevcane, arandjelovcane, porodicu iz pirota koja je kamp kucicom dosla, nas beogradjane koji smo sa 3 kampera dosli....
evo postavicu par klipova za pocetak

http://youtu.be/TSQrr3f81lQ
logorska vatra, muzika (pocetak- prvi taktovi), i vozila sa kojima smo dosli


http://youtu.be/cgwRkAMKvSs
atmosvera se zahuktava, a vece pocinje da pada


http://youtu.be/_XRYcuDVrWk
polazak kuci i problemi sa kisom koja je pola sata intezivno padala i napravila blato na izlasku sa livade
(nadam se da kolega iz nisa nece zameriti sto sam njegov pokusaj postavio, ali manje vise svi koji smo posle kise krenuli kuci prosli smo ovako) ali to nikako nije uticalo da se odlicni utisci sa ovog okupljanja kvare, vec naprotiv imali smo i avanturu tipa relija na kraju

veliki pozdrav svim ucesnicima ovog skupa, a poziv onima koji su propustili ovu priliku da sledece okupljanje obavezno NE prppuste

slike dok malo sredim postavicu
Odgovori