Predlozi - LETO 2012.

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Otvaram temu LETO 2012. sa ciljem da se clanovi kluba a i ostali jave gde su , kako se provode.
Predlazem da se svako kada stigne na zeljenu destinaciju javi sa elementarnim informacijama , guzva, cene, pogodnosti, problemi....
Kada se svi vrate sa letovanja neka svako objavi mali putopis. Ova tema treba da se koristi za "on line" informacije.
Svima zelim srecan put i lepo i dinamicno putovanje. Dusan
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

dal je neko zainteresovan za drinsku regatu sad u subotu 21.07. mi krecemo u petak popodne ka bajnoj basti, spust je od H.E. (perucac) do rogacice
nosimo manji gumenjak (3,10m) i sve sto ide uz zabavu na vodi
ako je neko na regati ili na koncertu kerbera i zabranjenog pusenja... nek se oglasi pa da se vidimo
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Ja sam vrlo zainteresovan, ako uspem da nađem čamac javiču se
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

lio napisao:Ja sam vrlo zainteresovan, ako uspem da nađem čamac javiču se
vazi, cujemo se
ne znam nikog ko bi imao slobodan gumenjak za vikend. ako i ne nadjes dodji nacice se slobodno mesto kod nekog ko ima veci camac ili splav
Forestlander
Korisnik
Postovi: 38
Pridružio se: 12 Maj 2011 17:29
Lokacija: Mladenovca

Post od Forestlander »

Večeras krećem ka severoistočnoj obali Halkidikija. Plan je da se u narednih 15-ak dana, negde od Stavrosa lagano spuštamo ka Sitoniji i Kasandri... Ukoliko bude wi-fi signala, javljam se sa utiscima... Bude li neko u blizini, neka se javi... 060 444 31 43 Boban
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Ovih dana dolazim na tamo polako, ako ima signala javiću se
Forestlander
Korisnik
Postovi: 38
Pridružio se: 12 Maj 2011 17:29
Lokacija: Mladenovca

Post od Forestlander »

"Poklopili" se višak vremena i free wi-fi, pa se na kratko javljam... Prošlog vikenda na granicama velike gužve no, uz dosta sreće pređene za ukupno 70-ak minuta. Preko Soluna, putem uz jezero Volvi, stižemo do Asprovalte odakle i počinje "morska avantura"... Nea Vrasna za svaku preporuku, Olimpiada takođe a, plaže Proti i Babylon ne treba zaobići...More u Jerisosu kristalno čisto, vidljivost u vodi preko 10 metara... Stratoni kao da je doživeo "nuklearnu katastrofu", nigde žive duše, a ulice široke kao u Rusiji, za razliku od Nea Rode gde je pravi izazov provući kamper uskim uličicama pored parkiranih automobila... Na ovom delu obale, slatke vode u izobilju osim u Jerisosu gde vode za zalivanje travnjaka ima, ali za tuš na plaži nema! Postoje na uređenim plažama kafića, gde će vas upozoriti da isti nije namenjen svim kupačima, već samo gostima beach barova...
Sve u svemu, utisci nakon nedelju dana "plažiranja" od Nea Vrasne do Uranopolisa veoma povoljni. Free wi-fi signala ima skoro svuda, počev od Makedonije gde duž autoputa ima nekoliko free wi-fi zona, pa do plaže Agios Pavlos kod Uranopolisa, odakle se i javljam...
Cene su slične kao prethodnih godina...
Od sutra krstarimo Sitonijom pa, ako je neko blizu neka se javi na 060 444 31 43 ili 060 444 31 40...

Toliko za ovo javljanje. Fotografije, koordinate i detaljni utisci po povratku...
Pozdrav svima !
Forestlander
Korisnik
Postovi: 38
Pridružio se: 12 Maj 2011 17:29
Lokacija: Mladenovca

Post od Forestlander »

17-dnevno krstarenje Halkidikijem, sa moram priznati, nešto većim "akcentom" na njegovoj istočnoj obali, završeno je protekle noći. Granični prelazi pređeni u večernjim satima sa ukupnim zadržavanjem od oko 10-ak minuta. I ovom prilikom, kao i pri ulasku u Grčku, bez pečatiranja pasoša na prelazu Evzoni, što je kako se pokazalo, potencijalni problem kod zdravstvenog osiguranja, jer nema dokaza da ste ušli u Grčku, a lekarska intervencija je upravo tamo izvršena...
Na našim naplatnim rampama i dalje "ista priča". Naime, kao po pravilu prvo vam daju karticu za III kategoriju, pa ukoliko to primetite i "intervenišete", objasne vam da će "grešku" ispraviti na izlaznoj rampi, kada će naplatiti prema cenovniku za II kategoriji, odnosno duplo manje. Zaista je teško poverovati u "slučajnost"...


Koristim priliku da ZOKIJU GROŠU PRENESEM PUNO POZDRAVA OD MAKSA IZ SKOPLJA, koga u petak 3. avgusta ujutro, sretoh blizu luke u Neos Marmarasu...
Forestlander
Korisnik
Postovi: 38
Pridružio se: 12 Maj 2011 17:29
Lokacija: Mladenovca

Post od Forestlander »

Usput, ja sam TAJ koji te onog hladnog decembarskog jutra na Kopaoniku, pozvao na stazu sa "Ajde Zoki, radi žica"...

Pozdrav i od mene !
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Forestlander Hvala na pozdravima ali ja sam pre mesec dana prodao svoj kamper i ako cujem da su obelezja na kamperu i dalje ostala "SPLAV GROS BGD" Novi vlasnik se voza ovih dana po Grckoj i vidjen je od auto puta pa nadalje. Zelim im lep provod a za Kopaonik tacno se secam decembar , to popodne sam slomio nogu pa bila pauza do marta .
Zelim ti lep provod na odmoru, a ja intezivno pravim neke kombinacije za novi kamper za sledecu godinu , ispod 7metara ne gledam (svidja mi se mera)
Forestlander
Korisnik
Postovi: 38
Pridružio se: 12 Maj 2011 17:29
Lokacija: Mladenovca

Post od Forestlander »

Zoki, nisam video tvoj kamper, već mi je u N.Marmarasu prišao čovek koji se predstavio kao Maks iz Skoplja (kolega verovatno) i pitao za tebe, kako si i sl. jer je čuo da si u požaru i ti bio povređen... Na kraju mi je rekao da ti obavezno prenesem pozdrave, što sam par dana kasnije i učinio...

A, na Kopu mi je stvarno bilo čudno što te tog popodneva po povratku sa staze ne zatekoh na parkingu... Dugo me nije bilo na forumu, pa sam tek nedavno saznao šta se zaista tog dana desilo...

Puno uspeha u "kombinacijama" za novi kamper !
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Kako je svet mali , ustvari kao selo, .
U pozaru nisam povredjen vec cuvar koji se probudio kad je bila velika vrucina , pa se zbunio bunovan i nije poneo kljuc da otkljuca kapiju ulaznu.

Nesreca ko nesreca i nema drugo ime za ovoliku nevolju , prosto neverovatno sta covek sve izgubi u ovakvim situacijam . Ipak za manje od meseca ponovo otvaranje veliki radovi su i sad u toku ,ceka se sledece nedelje kompletna PVC stolarija , objekat je pod krovom , kupljeni su skoro svi uredjaji , i namestaj . sve ide po planu , bice slika i filmova .
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Samo napred, sada umesto putopisa ili samogradnje očekujemo izveštaj o rekonstrukciji
Sve najbolje
Odgovori