Putopis - Holandija - 2013 - Sokol

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

Sokol napisao:Nedavno tacnije 10-3-2013 sam se vratio iz Holandije ali nisam isao kamperom vec avionom pa cu vam docarati taj put od 12dana kroz slike koje sam napravio.
Slika
Pogled na Beograd iz pticje perspektive.
Slika
Aerodrom Eindhoven
Slika
Vetrenjace su simbol Holandije ali ih u Amsterdamu nisam mnogo video par njih ,medjutim podseca me na Veneciju isprpletan je kanalima
Slika
Najvise sam se zadrzao u Amsterdamu gde su i fotografije nacinjene,
Slika
Centralni trg Amsterdama i policija na konjima,mnogo turista obidje Amsterdam ima oko 700000hiljada stanovnika ali je u njemu kao u kosnicu,pitace te me jel sam obisao ulice CRVENIH FENJERE pa kakav bi ja kamperista bio da ne obidjem i to,zabranjeno je direktno fotografisanje ali ima nesto,inace u Holandiji prostitucija je legalna kao i prodaja marihuane i ostalih trava,
Slika
Slika
Nesto nisam zapazio da ima kampera ako sam video par njih a video sam i putokaz za kamp,
Slika
Slika
Obiso sam i stadion AJAXA
Slika
Malo sam obiso i kazina ali umerena kocka da se pohvalim i zaradio sam nesto 50evra
Slika
Amsterdam lep grad treba ga obici.
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

Sokole,
Otvorio sam posebnu temu sa tvojim putopisom. Svako putovanje je vredno da ima svoju posebnu temu.
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

Sokol napisao:...pitace te me jel sam obisao ulice CRVENIH FENJERE pa kakav bi ja kamperista bio da ne obidjem i to,zabranjeno je direktno fotografisanje ali ima nesto,inace u Holandiji prostitucija je legalna kao i prodaja marihuane i ostalih trava ...
Opasan ovaj deda Sokol!
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Post od Sokol »

Pozdrav Liiiman Hvalati prijatelju moj,sledeci put bice bolje vidimo se na Adi ciganliji
YU1PSO
Odgovori