Okupljanje - Prolecno okupljanje 2013

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Ja ću takođe biti prisutan bilo gde da se organizuje skup.

Obe lokacije mi odgovaraju.

Koliko vidim, biće kampera iz Smedereva i Niša, verovatno i iz Pirota, možda bude neko i iz Jagodine.

Obzirom na ove okolnosti, nekako mi Velika Plana mnogo korektnije zvuči.

Ja glasam za Veliku Planu, termin 07.06. - 08.06. 2013.

Pozdrav svima, posebno bih voleo da dođu Lio i gospođa, ostadoše mi neprobane čuvene pice ispod sača.
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

sprinter napisao:Ja ću takođe biti prisutan bilo gde da se organizuje skup.

Obe lokacije mi odgovaraju.

Koliko vidim, biće kampera iz Smedereva i Niša, verovatno i iz Pirota, možda bude neko i iz Jagodine.

Obzirom na ove okolnosti, nekako mi Velika Plana mnogo korektnije zvuči.

Ja glasam za Veliku Planu, termin 07.06. - 08.06. 2013.

Pozdrav svima, posebno bih voleo da dođu Lio i gospođa, ostadoše mi neprobane čuvene pice ispod sača.
Samo ako se gospođa reši posla rado bi smo došli (pogotovu u V. Planu). Što se pizza tiče kod mene je sač i crepulja sastavni deo kampera, sve ostalo može da se kupi svuda uz put...

Mi ovaj vikend planiramo da posetimo Ribarsku banju. Nisam do sada bio tamo, čujem da ima bazen sa toplom vodom itd... , a i drugar mi je prošli vikend kupio kampiku pa treba da je isproba (mislim da nam je to budući član).
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Post od Sokol »

Mica je to fantasticno odradio a ja cu damu se pridruzim oko organizacije sobzirom da kafana pocinje sa radom u junu a i vremena ima za organizovanje onda nek bude 7,8i9 juna 2013.ali da napomenem moze i druzenje na strazilovo zasto da ne dva druzenja nije na odmet samo budimo jedinstveni oko dogovora .
YU1PSO
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Sokol napisao:Mica je to fantasticno odradio a ja cu damu se pridruzim oko organizacije sobzirom da kafana pocinje sa radom u junu a i vremena ima za organizovanje onda nek bude 7,8i9 juna 2013.ali da napomenem moze i druzenje na strazilovo zasto da ne dva druzenja nije na odmet samo budimo jedinstveni oko dogovora .
Ne znam koliko bi odziv bio za Stražilovo 15-17.06. obzirom da je to vikend posle planirane V.Plane. Nakon toga kreće sezona godišnjih odmora i ne znam da li će biti dovoljno interesovanja ako bi se pomerao datum organizacije. Ali ako hoćete možemo.
Svejedno meni odgovara termin 07-09.06. i vidimo se u Velikoj Plani sigurno.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Tačno je da ima svega uz put, samo nema Vuka Mandušića
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

Na žalost meni ovi datumi (7 i 8 jun, četvrt veka od mature) ne odgovaraju, ali to ne mora ni na koga da utiče pošto nikad nećemo moći definisati datum koji odgovara svima. Bitno je da se okupljanje održi.
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Post od Sokol »

Bice i njega sprinter ,danas smo se ja i mica dogovarali oko druzenja mesto je fantasticno i krenimo sa prijavljivanje za druzenje VELIKA PLANA 7,8I 9 JUN 2013.Sobzirom da smo vise zainteresovani trenutno za ovo druzenje,da ponovim kao sto je Mica rekao vecera ce kostati oko 900 dinara ,muzika ce biti ista ko i u Smederevu
ne oklevaj mo vise ovo je izvrsno NAPOMENA;Onaj ko iz bilo kog razloga nemoze na druzenje nemoj ni da se prijavljuje da ne moze vazi samo za kamperiste koji hoce da dodju na druzenje i oni mogu da se prijavljuju da bi smo blagovremeno imali tacan broj ucesnika.Sto se tice Strazilova pomericemo datum okupljanja ako se slazete i to nije problem -krenimo sa prijavljivanje.Spisak zaintersovanih ce mo objaviti u Ponedeljak.
YU1PSO
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

Za jedno od predhodnih okupljanja bila je na sajtu lista u koju je svako zainteresovan mogao direktno da se upise i da eventualno izmeni neke podatke. Ne bi bilo lose da neko od strucnih clanova postavi opet takvu listu.
Prijavljujem prikolicu sa dve odrasle osobe. Za cerkicu videcemo. Ima devetog u Jagodini neko takmicenje.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

@Sokol
Počni da praviš listu, nemoj čekati Ponedeljak
Ja bih termin 07.06.09.06. već rezervisao kod gazde kafane.
Pozy
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

liiiman napisao:Na žalost meni ovi datumi (7 i 8 jun, četvrt veka od mature) ne odgovaraju.
Ko bi rekao uopšte ne izgleda da imaš toliko godina.:lol:
Šta ćemo Liiiman da radimo sa 15.06. oćemo da ostavimo Stražilovo ili ćemo da pomeramo za neki drugi datum, možda tek za jesen.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 771
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

DusanHY napisao:
liiiman napisao:Na žalost meni ovi datumi (7 i 8 jun, četvrt veka od mature) ne odgovaraju.
Ko bi rekao uopšte ne izgleda da imaš toliko godina.:lol:
Šta ćemo Liiiman da radimo sa 15.06. oćemo da ostavimo Stražilovo ili ćemo da pomeramo za neki drugi datum, možda tek za jesen.
Greota bi bilo odustati od Stažilova, ali ako nas nema dovoljno... jbg
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

Dule,
Naravno da odustajemo od Stražilova, nema šanse da se okupljamo dva puta u dve nedelje, vidiš da se jedva okupimo dva puta godišnje.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 771
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

liiiman napisao:Dule,
Naravno da odustajemo od Stražilova, nema šanse da se okupljamo dva puta u dve nedelje, vidiš da se jedva okupimo dva puta godišnje.
...A ja polako gubim nadu da će stvari da se promene...
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Post od Sokol »

pozdrav sprinter ja vec znam ko ce da dodje ali sa micom smo se dogovorili radi Strazilovo medjutim vidim da su vecina za ovu opciju Velika Plana za listu nije problem samo se vi prijavljujte vec nas ima desetak samo nas iz Smedereva ima osmoro kamperista ti vidi za miska i ostale u sapcu ja ocekujem od 20 do 25 kamperista.
1.MICA-2 SMEDEREVO
2.SPRINTER-2 SABAC
3.DRAGAN-2 PIROT
4.SOKOL-2 SMEDEREVO
5.RASA-3 SMEDEREVO
6.SASA-4 SMEDEREVO
7.DZIMI-3 SMEDEREVO
8.SVABA-2 VIRINE
9.MICA-2 CUPRIJA
10.JOCA-1 BEOGRAD
11.SLAVA-4 V.PLANA
12.MADZA-2 S.PALANKA
13.SASA-3 SMEDEREVO
14.SEKULA-2 SMEDEREVO
15.LJUBISA-2 SMEDEREVO
16.MUSTANG-4 NIS-PLU PAR POSADA
17.DUSAN HY- BEOGRAD
18.ALLROUNDER-2 SABAC
19.POSEIDON-3 NIS
20.DRIVER57S-4 BEOGRAD
21.KOLE-2 NIS
22.RDZORAN-4 KNJAZEVAC
23.LIO-2 PROKUPLJE
24.ADMIN-BEOGRAD-PREDSEDNIK CCS.
26.JADER-BEOGRAD
U startu ima vec 15 sigurnih kamperista bice tu mnogo vise svi smo zeljni druzenja PRIJAVE SU U TOKU.
Mica je vec dva puta bio na terenu i lepo slikama prikazao mesto on je u dogovoru sa covekom koji ima kafanicu na Moravi i on je glavni organizator.Nadamo se da ce iz Nisa doci bar troje ocekujem mustanga da se javi.
Poslednja izmena od Sokol u 04 Jun 2013 00:17, izmenjeno 1 put ukupno.
YU1PSO
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Što se tiče Stražilova, dobar je predlog da se već sada ova lokacija odredi i fiksira za jesenje okupljanje, tako da ne treba mnogo da mozgamo.
Ja sam saglasan da se pred kraj sezone okupimo na Stražilovu. Videćemo kakvo vreme najavljuju. Čitao sam da se očekuje topla jesen, tako da se možemo tamo naći negde polovinom Oktobra, napr. 11.10.-12.10.2013..
Odgovori