Putopis - Nemacka - 10.2013

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
Sanja Obrenovac
Korisnik
Postovi: 32
Pridružio se: 22 Avg 2013 16:17

Post od Sanja Obrenovac »

Za one koje put nanese u Nemacku,evo predloga gde bi trebalo obavezno da se svrati,u pitanju je mesto Village 66-ti izlaz sa auto-puta 3 na 100km pre Frankfurta nalazi se ogroman kompleks namenjen bas svima koji vole kampovanje.Na raspolaganju je veliki BESPLATAN parking sa BESPLATNOM strujom,tu se nalazi i velika,izuzetno posecena prodavnica sa delovima i kamp opremom ne propustite priliku da svratite.Evo i nekoliko fotografijaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlika
Poslednja izmena od Sanja Obrenovac u 12 Okt 2013 19:06, izmenjeno 1 put ukupno.
Sanja Obrenovac
Korisnik
Postovi: 32
Pridružio se: 22 Avg 2013 16:17

Post od Sanja Obrenovac »

Da li neko moze da mi objasni u kom formatu se upload-uju fotografije da budu velike
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Mislim da slike mogu da se upload-uju u JPEG, PNG ili GIF formatu, a prilikom odabira veličine uzmeš 640x480.
Ovo se odnosi samo na upload slika preko foruma, po meni je to i najlakši metod, otvoriš poseban prozor sa Upload slika , biraš slike, biraš rezoluciju i samo kopiraš.
Što se kamper parkinga tiče okači koordinate ako imaš.
Sanja Obrenovac
Korisnik
Postovi: 32
Pridružio se: 22 Avg 2013 16:17

Post od Sanja Obrenovac »

Tako sam i postavljala ali ocigledno sam nesto zabrljala,sto se tice koordinata ne znam ih ako ih saznam postavicu ih u neko dogledno vreme,inace verujem da na netu sigurno postoji sajt sa detaljnim podacima
Sinbad
Korisnik
Postovi: 375
Pridružio se: 06 Avg 2012 22:59
Lokacija: NS

Post od Sinbad »

A sta fali ovim slikama? kliknes na sliku i ona se otvori u full formatu! Bas super fora!
Kad se mora, nije teško.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Kad odaberes rezoluciju kvadrat prazan STIKLIRASlevo od recoluciskih brojeva. tako ustvari potvrdjujes koju ces velicinu postaviti
Ivko
Korisnik
Postovi: 9
Pridružio se: 24 Sep 2013 23:21

Post od Ivko »

Sanja Obrenovac napisao:Za one koje put nanese u Nemacku,evo predloga gde bi trebalo obavezno da se svrati,u pitanju je mesto Village 66-ti izlaz sa auto-puta 3 na 100km pre Frankfurta nalazi se ogroman kompleks namenjen bas svima koji vole kampovanje.Na raspolaganju je veliki BESPLATAN parking sa BESPLATNOM strujom,tu se nalazi i velika,izuzetno posecena prodavnica sa delovima i kamp opremom ne propustite priliku da svratite.
Odlicno mesto za odmor, posto planiramo u prolece na put po Evropi pa mozda i svratimo, pronasao sam kordinate :
N 49.773137
E 9.580244
:)
Odgovori