Samogradnja Bobica

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Skoro se moglo procitati na forumu kritika jednog naseg clana da nije uredu da se petvorim u mehanicarski ili servisni forum sa temama koji su blizi meehanicarima , elektricarima , vodovodu i slicno.
Covek je u pravu zaista glavne teme bi trebalo da budu putovanja i iskustva clanova .
Pa opet za one koji da bi nekako pirstigli i aktiviraali se u takvim temama evo primera mog prijatelja koji je juce postao ponosni vlasnik ovog vozila kupljenog kod nas a skoro idealan za dogradnju u kampera .
Kako ce on to uraditi ostaje dilema i dobra buduca priprema.
Ipak otkricu da ce da ima modularni enterier ili objasnjeno , komletan enterier ce se uvuci- uvesti u tovarni prostor i fiksirati na vise predvidjenih mesta a vecinom vremena u godini ce biti skladisten van vozila a vozilo vredno raditi neke druge poslove .
Nemojte me drzati za svaku rec , pokusao sam uopsteno da objasnim a da i nije neko cudo postoje mnogi primeri po Jevropi a dosta njih je i publikovano na yuotubu.
Kad god sam u prilici postavicu po neki snimak kako napreduju radovi.
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Takonac
Korisnik
Postovi: 97
Pridružio se: 17 Okt 2013 12:16
Lokacija: Beograd Barajevo

Post od Takonac »

Dobra stvar,2 u 1,i posao i zadovoljstvo
Ako kanis pobjediti ne smijes izgubiti!!!
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Jevropski !!!!!!!

Salu na stranu sanduk je fabricka izrada od poliestera i ima orginalnu izolaziju, zaboravio sam kako se zove firma ali je velika ima mislim 4'7 sa 2,30 visine i 2,05 sirine
kao rodjen , malo je nadgradnja iznad kabine za moj ukus grubo odlivena aliii ukusi ko ukusi .
bobica
Novi korisnik
Postovi: 1
Pridružio se: 24 Jul 2014 19:58

Post od bobica »

Peugeot Boxer 2,5 TDI, 2000. god. Nadgradnju je radila francuska firma Procar Demas. Dimenzije unutra su 4600 x 1940 x 2250 (visina) plus prostor iznad kabine ima oko 21 m3. Na čeličnu konstrukciju postavljena sendvič oplata debljine oko 15 mm. Originalno su se pozadi nalazila dvokrilna vrata, trenutno je tu cirada. Nastojacu da ga povratim u prvobitno stanje i da otvorim jedna vrata sa desne strane, ali videcemo kako cu da se izborim sa administracijom. Za pocetak radovi će biti usmereni na proveru sklopova koji se tiču bezbednosti i usput merenje i detaljno planiranje. :)
Korisnikov avatar
laki 086
Korisnik
Postovi: 35
Pridružio se: 14 Mar 2013 12:18

Post od laki 086 »

Ovo mi se bas svidja...........
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Ove detalje niste videli , ko poznaje Bobicu zna da je on zapravo tek poceo i necu otkrivati vise nego deo po deo :)

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Odgovori