ART GRAFIKA

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

po kampovima sam vidjao uticnice monofazne i mahom je da 16A snage a i instalacija i kamperu mislim da nije jaca od 16A po preseku zica koje vode 220V do trafoa koji redukuje na 12v jednosmernu. ja imam samo jednu uticnicu u kamperu na 220V u kuhinji, ostalo sve je na 12V
adaprer kad sam previo vrlo je lako ga povezati jer je sve tacno obelezeno faza, nula i uzemljenje nemoze da se pomesa, drudo konektori (kleme) su toliko bolje odradjene da nama sanse da se kontakti greju, da varnice, nemoze prasina da ulazi u njih, pa cak ni voda jer imaju duhtuntg gumicu na spoju i na ulasku kabla u uticnicu
i ja sam te utikace u merkuru uzeo vise se ne secam cene, al nije bila velika stavka, koliko znaci kad zatreba, a na taj adapter prikacim produzni kabal od el. kosilice za travu od 25m i u svakom kampu se moze prikljucitu na stub (mada ja dosada jos se nisam nigde kacio na struju jer nisam imao potrebe za to a i doplate su oko 3- 5E po danu
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Slika
Sanja Obrenovac
Korisnik
Postovi: 32
Pridružio se: 22 Avg 2013 16:17

Post od Sanja Obrenovac »

Na nasem kamperu nove nalepnice je radio Goxyart iz Beograda ima ga na internetu
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Slika
Odgovori