Kolica za vertikalno parkiranje sator prikolice

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Neca88
Novi korisnik
Postovi: 3
Pridružio se: 29 Maj 2011 15:44
Lokacija: Novi Sad

Post od Neca88 »

Pozdrav sivma ,

Dosao sam na ideju da napravim kolica na koja cu da postavim svoju BRAKO prikolicu , tako da stoji na jednoj od bocnih strana , kako bi ustedeo mesto u garazi ...
Ideja mi je sinula odavno , pa sam ubrzo zatim saznao da tako nesto vec postoji , i da je cak moglo da se kupi uz prikolicu kao dodatna oprema .
E sad , nisam uspeo da nadjem na netu , skontao sam kako bi to odpilike trebalo da izgleda , mada mi i dalje nije bas najjasnije kako da postavim prikolicu na ta kolica ...

Pa bih molio nekoga , ako imama tako nesto , zna kako to izgleda ili funkcionise , ili ako neko zna neki link za tako nesto da mi pomogne ...

Hvala unapred !

Pozdrav ..
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

trazio sam ovih dana po netu , onako iz zanimacije .
Nista pametno i mudro vredno paznje .
TAKO DA TI PREOSTAJE JEDINO SIGURNO RESENJE A UJEDNO I PROVERENO RADI PO PRINCIPU OOOORUUK
Neca88
Novi korisnik
Postovi: 3
Pridružio se: 29 Maj 2011 15:44
Lokacija: Novi Sad

Post od Neca88 »

Hmmm ...

Ja sam nedavno gledao po netu ne znam ni ja sta , mozda prikolice za camce , pa mi je tu izbacio neku slicicu , i sada ne mogu da nadjem ni to ...
U svakom slucaju , hvala .

Ako nadjem nesto , i kada pocnem da pravim bice slika ako nekoga bude interesovalo .

Pozdrav ..
Neca88
Novi korisnik
Postovi: 3
Pridružio se: 29 Maj 2011 15:44
Lokacija: Novi Sad

Post od Neca88 »

Evo .
Pijem jutros kaficu , i sasvim slucajno naletim na to sto trazim ...
Nije bas za brako prikolicu , ali je od neke slicne , i ne izdleda tesko za napraviti ...
Sto se tice postavljanja prikolice na kolica , izgleda da si u pravu ... OOOORUUUUK !

Evo slika :

Slika


Slika


Eto , ako nekome znaci ...
Bice i mojih slika kada napravim nesto slicno za moju brako prikolicu .

Pozdrav ..
Poslednja izmena od Neca88 u 05 Jun 2011 08:07, izmenjeno 1 put ukupno.
Odgovori