Samogradnja iz Domžal

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Bojan
Novi korisnik
Postovi: 4
Pridružio se: 06 Jul 2011 07:53
Lokacija: Domžale-Slovenija
Kontakt:

Post od Bojan »

Lep pozdrav!

Sem Bojan Glavan in opisal vam bom svoj avtodom.Že leta 76 sem s svojm bratom gradil avtodome.Z bratom sem tudi naredil svoj prvi avtodom na bedford-u.Po dolgi pavzi gradnje avtodomov sem leta 2000 kupil forda transita in začel izdelovati avtodom.Gradnja je trajala leto in pol in vanj invenstiral 1.5miljona nekdanjih tolarjev za material in dele.Avtodom je ves iz aluminija in ima 3 ležišča.Vgradil sem mu zračne blazine ter turbo in ima sedaj 100 konjskih moči.

Slike:
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

Leta 2007 sem avtodom dizajnsko malo posodobil.
Slika
Slika
Notri...
Slika

p.s.: Se opravičujem ker pišem v Slovenščini, a google translate zelo slabo prevaja in zato raje pišem slovensko / Ispričavam se jer sam pisati na slovenskom, ali Google Translate vrlo loše prevedeni i zato pišem slovenski.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Bojane odlican rad , imao sam prilike da vidim tvoj projekat na Slovenackom sajtu .
Jos jednom odlican rad .
Predpostavljam da isti rad se moze postaviti na platformi dukata , peugeota i drugih tipova kombija pa tako zainteresujes neke clanove koji bi na ovaj nacin da dodju u posed camper vozila
Bojan
Novi korisnik
Postovi: 4
Pridružio se: 06 Jul 2011 07:53
Lokacija: Domžale-Slovenija
Kontakt:

Post od Bojan »

Tukaj še malo slik gradnje ;)

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

Groskamper seveda se da ;)
Forestlander
Korisnik
Postovi: 38
Pridružio se: 12 Maj 2011 17:29
Lokacija: Mladenovca

Post od Forestlander »

Dobrodošel fant !

Hvala za obisk, sem prijetno presenečen. Upam da bo v prihodnosti še več besedila in pojasnila...
Kot lahko vidiš, "Google translate" ni potreben, ker menј ali bolј vemo slovenščinu.

Lep pozdrav za Slovenijo, predvsem za Ljubljano, Vrhniko, Logatec... Upam da se bomo kmalu videli.

Tako да, Бојане немој бринути oko разумевања и "slovenščine", већ само ПИШИ ! Правих информација никад доста...

Још једном, велики поздрав Теби и свима у Словенији !
luigi
Novi korisnik
Postovi: 1
Pridružio se: 08 Maj 2014 10:52

Post od luigi »

poozz.prijatelju imam fordov kombi kao tvoj pa sam mislio pravit od njega kampera kao sto si ti radio pa bi te molioako nije prob.da stavis slike odnosno postupqk jzrade konstrukcije
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

jel znas kad ce da ti posalje detalje ........... srpski nikad
imas puno detalja po yuotubu pa odaberi onaj kojom vestinom vladas u obradi materijala , drvo metal , plastika , nema pogresnog metoda samo razlicitih ukusa
ducato2
Korisnik
Postovi: 37
Pridružio se: 20 Avg 2011 10:04

Post od ducato2 »

Auto centar Glavan je ozbiljna firma koja se izmedju ostalog bavi i servisiranjem i popravkom kamp vozila kao i nabavkom opreme idelova za ova vozila.Mislim da preko ove firme i mi mozemo poruciti neke od delova koji su nam potrebni.
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

ducato2 napisao:Auto centar Glavan je ozbiljna firma koja se izmedju ostalog bavi i servisiranjem i popravkom kamp vozila kao i nabavkom opreme idelova za ova vozila.Mislim da preko ove firme i mi mozemo poruciti neke od delova koji su nam potrebni.
Još kad bi bili korektni sa cenama .... bilo bi super.
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Simpatican nacin reklamiranja firme iz Celja sa kojom sam raskinuo dvogodisnju saradnju zbog nekorektnosti. Licno imam lose iskustvo. Ali , mozda se covek promenio.? Ili mu mozda nostalgicno nedostajemo?
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Ja imam odlično iskustvo sa slovenačkom firmom Stador. Ljudi su bili maksimalno korektni, zaista nemam primedbi na njihov rad.
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

sprinter napisao:Ja imam odlično iskustvo sa slovenačkom firmom Stador. Ljudi su bili maksimalno korektni, zaista nemam primedbi na njihov rad.
todor je profesionalac u svom poslu, neko se zali na cenu, ali kod njih je jaci standard, pa s razlogom je cena takva
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Nizak standard je jedan od većih problema u ovom vidu turizma. To se uočava u mnogim situacijama. Država siromašna, plate niske, uzan krug ljudi koji vole i upražnjavaju ovakav vid odmora. A ovakav odmor je sve skuplji, jer zadovoljstvo ima svoju cenu, košta. O registraciji vozila da ne pričam.
Bojan
Novi korisnik
Postovi: 4
Pridružio se: 06 Jul 2011 07:53
Lokacija: Domžale-Slovenija
Kontakt:

Post od Bojan »

Naša firma je bila ustanovljena leta 1990 pod imenom ACG&G d.o.o., Avtocenter Glavan Domžale. Slučajno sem zopet našel ta forum in vam pošiljam slike konstrukcije.

Za nadaljnja vprašanja sem dosegljiv na e-mailu: acgg.glavan@siol.net

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Odgovori